Židinių montavimas Kaune

Turbūt net neverta sakyti, kad židinių montavimas Kaune padeda kurti ne tik šiltus, bet ir jaukius namus. Ugnis nuo seno yra šviesos ir šilumos šaltinis, o židiniai – tobula ugniavietė. Šiandien židinių tipų yra daug, o ir jų paskirtis tikrai ne viena. Kai kas židinius, ypač sodybose, montuoja šildymo tikslais, kiti židinius naudoja kaip interjero detalę, kuri padeda kurti jaukumą. Mes manome, kad nesvarbu, koks židinio tikslas, svarbu – kas ir kaip jį sumontuos.

Universalus meistras teikia židinių montavimo paslaugas Kaune. Esame patyrę šios srities meistrai, todėl puikiai pažįstame medžiagas, su kuriomis yra dirbama montuojant įvairaus tipo židinius. Darbus atliekame greitai, patikimai ir sąžiningai, todėl nesulaukiame jokių nusiskundimų. Atsižvelgiame ne tik į techninius parametrus, bet ir į bendrą vaizdą bei židinio apdailą, jei tokia yra numatyta. Patikėkite mums savo židinio montavimo darbus ir mėgaukitės jaukiais savo namais. Universalaus meistro židinių montavimas Kaune patenkins visus jūsų poreikius ir išpildys jūsų turimas idėjas kuriant jūsų namų įvaizdį.

zidiniu montavimas Kaune
zidiniu montavimas

Kodėl rinktis mus?

Universalus meistras – patikimas ir šiuolaikiškas židinių montavimo specialistas. Siūlome profesionalias židinių montavimo paslaugas pasitelkiant ekologiškas bei kokybiškas izoliacines ir statybines medžiagas. Mūsų meistrų patirtis sukurs jaukų židinio kampelį jūsų namuose!

Projektavimas. Vis dar neturite suprojektuoto židinio? Ne problema. Universalus meistras padės jums sukurti jūsų norimą židinį nuo pagrindų. Atsižvelgsime į jūsų norus ir pageidavimus, padėsime išsirinkti geriausią židiniui vietą, atliksime reikiamus pasiruošimo darbus ir sėkmingai įgyvendinsime jūsų židinio projektą. Universalus meistras padės jums sukurti nuostabų, jaukų ir šiltą židinio kampelį.

Visapusiškumas. Universalus meistras atliks visus reikiamus židinio montavimo darbus. Nuo projekto sukūrimo ir idėjų įgyvendinimo iki matavimo, sienų testavimo ir užtikrinto darbų užbaigimo. Mes apsiimsime atlikti viską nuo A iki Z ir suteiksime jums visišką komfortą. Leiskite sau atsipalaiduoti ir nesukti galvos dėl darbų vykdymo ir idėjų realizavimo. Universalus meistras pasirūpins viskuo už jus!

Medžiagos. Naudojame tik aukštos kokybės izoliacines ir statybines medžiagas. Židinių montavimas yra griežtai reglamentuotas darbas, todėl labai svarbu ne tik užtikrinti reikiamą saugumą, bet ir laikytis tam tikrų standartų. Židinių montavimui naudojame patikrintas ir ekologiškas medžiagas, kurios užtikrina saugumą ilguoju laikotarpiu net ir esant 400 laipsnių karščiui.

Židinių montavimas Kaune

zidiniu montavimas kaina

Židinių montavimo Kaune

Skambinkite mums ir teiraukitės, kiek jums kainuos įrengti židinį jūsų namuose. Nėra dviejų vienodų židinių, todėl visi židinių montavimo darbai yra skirtingi. Kiekvieni namai turi savo išplanavimus, patalpų konfigūracijas, oro cirkuliacijas, sienų storumą ir kitas savybes, kurios yra būdingos tik tam pastatui, todėl židinių montavimo kaina priklauso ne tik nuo pačio židinio tipo, bet ir nuo pačio namo specifikacijų bei kliento poreikių.

Universalus meistras išpildys visus jūsų židinio projektavimo ir montavimo lūkesčius. Skambinkite mums ir mes padėsime jums įrengti jūsų namuose židinį, kuriuo galėsite mėgautis ištisus metus. Rinkitės tik profesionalių ir kompetetingų meistrų siūlomas paslaugas ir nerizikuokite savo gerove. Nekvalifikuoti meistrai arba prastos kokybės medžiagos gali ne tik sukelti dūmų nutekėjimą, bet ir į aplinką paskleisti nuodingas medžiagas, kurios yra kenksmingos jūsų sveikatai.

Universalus meistras – patikimas jūsų židinių montavimo specialistas!

Židinių montavimas

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/13/2019