Židinių montavimas Panevėžyje

Židinių montavimas Panevėžyje leis jums ne tik turėti jaukius ir šiltus namus, bet ir apsaugos jus nuo nereikalingo vargo bei darbo. Židinys ne veltui yra laikoma centrine būsto vieta. Prie jo įprastai buriasi šeimos, draugai ir svečiai, aptariamos problemos, dalinamasi įspūdžiais ir yra kuriama bendrumo nuotaika. Židinys suteikia ne tik tiesioginės šilumos šaltais žiemos vakarais, bet ir padeda jaustis lyg gyventumėte savo svajonių namuose. Šiandieninės technologijos leidžia maksimaliai išnaudoti židinių potencialą, ortakių, su elektriniu varikliu pagalba, šilumą galima paskirstyti po visą namą taip židinį naudojant kaip pagrindinį šildymo būdą.

Kaip bebūtų, bet kokiam židiniui yra reikalingas profesionalus ir patikimas montavimas. Neretai pasitaiko atvejų, kuomet netinkamai sumontuotas židinys nepateisina lūkesčių ar net kelia grėsmę gyventojų saugumui.

zidiniu montavimas Panevėžyje
zidiniu montavimas

Svarbu, kad visi montavimo darbai būtų atliekami vadovaujantis saugumo reikalavimais, tačiau nekompetentingi meistrai dažnai juos ignoruoja. Pasitelkę į pagalbą Universalaus meistro specialistus, galėsite būti ramūs, kad jūsų židinys atitiks visus reikalavimus. Židinių montavimas Panevėžyje – jūsų asmeniniams poreikiams.

Kodėl rinktis mus?

Universalus meistras – patikimas ir šiuolaikiškas židinių montavimo specialistas. Siūlome profesionalias židinių montavimo paslaugas pasitelkiant ekologiškas bei kokybiškas izoliacines ir statybines medžiagas. Mūsų meistrų patirtis sukurs jaukų židinio kampelį jūsų namuose!

Projektavimas. Vis dar neturite suprojektuoto židinio? Ne problema. Universalus meistras padės jums sukurti jūsų norimą židinį nuo pagrindų. Atsižvelgsime į jūsų norus ir pageidavimus, padėsime išsirinkti geriausią židiniui vietą, atliksime reikiamus pasiruošimo darbus ir sėkmingai įgyvendinsime jūsų židinio projektą. Universalus meistras padės jums sukurti nuostabų, jaukų ir šiltą židinio kampelį.

Visapusiškumas. Universalus meistras atliks visus reikiamus židinio montavimo darbus. Nuo projekto sukūrimo ir idėjų įgyvendinimo iki matavimo, sienų testavimo ir užtikrinto darbų užbaigimo. Mes apsiimsime atlikti viską nuo A iki Z ir suteiksime jums visišką komfortą. Leiskite sau atsipalaiduoti ir nesukti galvos dėl darbų vykdymo ir idėjų realizavimo. Universalus meistras pasirūpins viskuo už jus!

Medžiagos. Naudojame tik aukštos kokybės izoliacines ir statybines medžiagas. Židinių montavimas yra griežtai reglamentuotas darbas, todėl labai svarbu ne tik užtikrinti reikiamą saugumą, bet ir laikytis tam tikrų standartų. Židinių montavimui naudojame patikrintas ir ekologiškas medžiagas, kurios užtikrina saugumą ilguoju laikotarpiu net ir esant 400 laipsnių karščiui.

Židinių montavimas Panevėžyje

zidiniu montavimas kaina

Židinių montavimo Panevėžyje

Skambinkite mums ir teiraukitės, kiek jums kainuos įrengti židinį jūsų namuose. Nėra dviejų vienodų židinių, todėl visi židinių montavimo darbai yra skirtingi. Kiekvieni namai turi savo išplanavimus, patalpų konfigūracijas, oro cirkuliacijas, sienų storumą ir kitas savybes, kurios yra būdingos tik tam pastatui, todėl židinių montavimo kaina priklauso ne tik nuo pačio židinio tipo, bet ir nuo pačio namo specifikacijų bei kliento poreikių.

Universalus meistras išpildys visus jūsų židinio projektavimo ir montavimo lūkesčius. Skambinkite mums ir mes padėsime jums įrengti jūsų namuose židinį, kuriuo galėsite mėgautis ištisus metus. Rinkitės tik profesionalių ir kompetetingų meistrų siūlomas paslaugas ir nerizikuokite savo gerove. Nekvalifikuoti meistrai arba prastos kokybės medžiagos gali ne tik sukelti dūmų nutekėjimą, bet ir į aplinką paskleisti nuodingas medžiagas, kurios yra kenksmingos jūsų sveikatai.

Universalus meistras – patikimas jūsų židinių montavimo specialistas!

Židinių montavimas

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/13/2019