Sandarumo testas Vilniuje

Bet kokio pastato šiluminio efektyvumo rodikliai lemia šilumos išlaikymą ir ekonomiją šaltuoju metų periodu. Tam, jog pastatas turėtų aukštą šiluminį efektyvumą, reikia ne tik, kad jis būtų pastatytas ir apšiltintas kokybiškomis medžiagomis, bet ir atitiktų šiuolaikinius namų statybos standartus. Bėgant laikui, bet kuris namas ar pastatas gali prarasti savo sandarumą, ypatingai ties konstrukcijų sujungimais. Atsiradę mikro plyšiai lemia šalčio ir drėgmės patekimą į pastato vidų, tad įvairiose vietose susidarę šalčio tiltai neretai lemia netgi ir vidinių pastato sienų deformacijas. Augantys šiluminiai nuostoliai ilgainiui tampa nebepakeliami, tad sandarumo testas Vilniuje gali būti ideali išeitis, siekiant išsiaiškinti ir tiksliai nustatyti problemines vietas.

Universalaus meistro atliekamo sandarumo testo tyrimo metu yra nustatoma pastato sandarumo klasė bei aptinkamos nesandarios vietos. Visų pirma yra tikrinama stogo būklė, nes per čia yra prarandama didžiausia sukauptos šilumos dalis. Dažnai aptinkamas prastas, nekokybiškas stogo sandarinimas, todėl testo metu išryškėja visi šiltinimo trūkumai. Norėdami suteikti savo namui A+ klasės lygio šiluminį efektyvumą, turėtumėte kreiptis į sandarumo testo bei pastatų energinio sertifikavimo profesionalus. Būtent tokie yra Universalaus meistro specialistai. Dirbame greitai, patikimai ir profesionaliai, jog patenkintume jūsų namo sandarumo lūkesčius ir padėtume mažomis sąnaudomis suefektyvinti jo termoizoliacines savybes. Naudojame pažangią sandarumo testo įrangą, suvokiame fizikinius ir technologinius procesus, o tai leidžia efektyviai sumažinti šildymo išlaidas. Mūsų tikslas – jūsų ilgalaikis komfortas jums artimoje aplinkoje!

Sandarumo testas Vilniuje

Kodėl rinktis mus?

Profesionalūs sprendimai. Būdami šilumos testo žinovai, taikome tik patikrintas metodologijas, kurios leidžia nesandarias vietas aptikti ypač greitai ir minimaliomis sąnaudomis. Tai yra naudinga ne tik mums, bet ir mūsų klientams, kuriems nereikia ilgai laukti ar patirti didžiules išlaidas vien tam, jog sužinotų, jog tam tikras pastatas nėra sandarus. Pasitikėkite meistrais, kurie žino, kaip suteikti jums viską, ko reikia.

Technologijos. Yra nemažai sandarumo testo tyrimo būdų, tačiau mes naudojame tik šiuolaikiškus bei laiko patikrintus metodus, paremtus modernia įranga, kuri leidžia tokio pobūdžio testus atlikti bet kokios paskirties ar ploto patalpose. Mūsų misija yra surasti problemines vietas bei nustatyti pastato šiluminės izoliacijos lygį. Toliau pagal gautus duomenis yra parenkamas pastato renovacijos ar šiltinimo tipas.

Patirtis. Per ilgą darbo patirtį esame vykdę įvairaus pobūdžio sandarumo testus, tad esame susidūrę su įvairiomis situacijomis. Ši sukaupta patirtis leidžia per trumpą laiką priimti tikslius sprendimus, kurie būtų naudingi klientams. Sandarumo testas gali būti atliekamas bet kokiomis oro sąlygomis, tad tai yra prieinama kiekvienam. Kreipkitės į Universalaus meistro specialistus ir gaukite profesionalią pagalbą laiku!

Priežiūra, vertinimas ir sertifikavimas. Universalaus meistro specialistai ne tik patikimai atliks jums reikalingą sandarumo testą, bet suteiks ir kitas svarbias susijusias paslaugas. Mes atsakingai atliekame pastatų techninę priežiūrą, ekspertinį vertinimą, A, A+ ir A++ klasės pastatų energinį sertifikavimą, termovizinius tyrimus. Norėdami gauti bet kokias papildomas paslaugas jums tereikia susisiekti su mūsų specialistais, kurie maloniai pakonsultuos jus visais jums rūpimais klausimais.

Riedžių remontas kaina

Kaip ir kitose Universalaus meistro teikiamose paslaugose, sandarumo testo paslaugos kaina yra orientuota į klientus bei jų poreikius. Netaikome standartizuotų paslaugų įkainių, o su kiekvienu klientu dirbame individualiai, siekdami suteikti profesionalias paslaugas bei priimtiną jų kainą. Norėdami sužinoti tikslią šių paslaugų kainą skambinkite nurodytais kontaktais ir raskime jums patogų ir priimtiną sprendimą. Mūsų tikslas, kad sandarumo testas Vilniuje būtų prieinamas kiekvienam, nes žinome, kad tai gali suteikti ilgalaikės naudos bei padėti sumažinti šilumos išlaidas šaltuoju sezonu.

Kreipkitės į mus nedelsdami ir džiaukitės šiltais namais ir mažomis šildymo sąskaitomis. Jums suteiksime visą reikiamą informaciją, profesionaliai jus pakonsultuosime tiek telefonu, tiek gyvai, tad jūs galėsite greitai ir lengvai priimti sprendimą. Universalaus meistro sandarumo testas Vilniuje – jūsų šiltesnei aplinkai ir nuolatiniam komfortui!

Sandarumo testas

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, rekomenduoju! Marius 01/06/2020