Riedžių remontas Vilniuje

Šiltasis metų laikotarpis leidžia ne tik mėgautis dažnais saulės spinduliais, bet ir naudotis alternatyviomis transporto priemonėmis. Vienos tokių yra riedžiai. Dar palyginus ne taip seniai išpopuliarėję prietaisai šiandien yra svarbi keliavimo į darbą arba laisvalaikio praleidimo priemonė. Kitaip, nei keliaudami automobiliu, riedėdami riedžiais pamatome daugiau aplinkos, mėgaujamės oru bei aplenkiame transporto spūstis. Keliavimas riedžiu teikia ne tik malonumą, bet ir yra naudingas sveikatai. Nedaugelis susimastome, kad važiuodami riedžiais esame priversti laikyti lygsvarą, o tai padeda treniruoti vidinius kūno raumenis.

Riedžiai – puiki miesto transporto alternatyva, padedanti mažinti spūstis, taupyti laiką bei mėgautis grynu oru. Tačiau, kaip ir kitos transporto priemonės, riedžiai gali sugesti. Ir tai neturėtų būti didelis netikėtumas, kadangi riedžius veikia nemažos apkrovos, išoriniai efektai, tad gedimo rizikų yra įvairių. Žinoma, sugedus naujam riedžiui galima pasinaudoti gamykline garantija, jei gedimas atitinka tam tikrą draudimo rizikos grupę, bet dažniausiai gedimus patiria ne nauji, naudoti riedžiai, kuriuos sutaisyti gali tik kvalifikuoti meistrai.

Universalus meistras jūsų patogumui siūlo profesionalų riedžių remontą Vilniuje. Mes turime visą būtiną įranga bei meistrų patirtį, kad jūsų sugedusį riedį sutaisytume patikimai ir per trumpą laiką. Esame susidūrę su įvairiomis gedimų situacijomis, todėl tiksliai atliekame gedimo diagnostiką bei pritaikome racionalų remonto sprendimą. Su Universaliu meistru jūsų mylimas riedis vėl riedės lyg naujas, o visa tai nekainuos jums daug pinigų. Riedžių remontas Vilniuje - skambinkite ir teiraukitės profesionalų!

Riedžių remontas Vilniuje

(8-5) 214 0991

Kodėl rinktis mus?

Atsakomybė. Esame atsakingi savo srities specialistai, todėl į mums patikėtas užduotis žiūrime rimtai. Jaučiame atsakomybę prieš savo klientus ir jų keliamus lūkesčius ir žinome, kaip kartais yra sunku rasti padėti galinčius ir norinčius meistrus. Universalus meistras pasiūlys jums išskirtinai aukštą paslaugų kokybę ir rūpestį bet kurioje situacijoje.

Kompetencija. Aukštos kvalifikacijos meistrai yra tai, kas suteikia mūsų teikiamoms paslaugoms pranašumą. Žmogiškasis faktorius yra labai svarbus bet kurioje aptarnavimo srityje, todėl atsižvelgdami į tai investuojame į savo darbuotojų žinias ir kvalifikaciją. Atpažįstame visus riedžių gamintojus ir jų modelius, o tai padeda darbus atlikti greitai ir patikimai.

Lankstumas. Teikiame ypatingai lanksčias paslaugas jūsų poreikiams. Jūsų patogumui riedį suremontuosime jūsų pageidaujamu metu per ypač trumpą laiką. Turime visas reikalingas priemones bei atsargines dalis, todėl remontas tikėtina, jog bus nepastebimai trumpas. Prisitaikysime prie bet kokių jūsų poreikių, todėl kviečiame kreiptis į mus jau dabar.

Kaina. Jūsų sugedusį riedį sutaisysime taip, kad jums tai apsimokėtų. Remontą atliekame patikimai, todėl sutaisytas riedis sėkmingai nuriedės dar daug kilometrų, o jūs išvengsite naujo riedžio pirkimo išlaidų. Kad ir kaip svarstytumėte tarp riedžio remonto ir pirkimo, pirmasis pasirinkimas su Universaliu meistru visuomet bus parankesnis ir naudingesnis jums bei jūsų kišenei.

Riedžių remontas kaina

Vis dar svarstote, ar verta remontuoti sugedusį riedį? Atsipalaiduokite! Atneškite savo seną riedį į mūsų remonto dirbtuves, o mes jums netrukus pasakysime, kiek kainuos seno riedžio sutaisymas. Patikra jums nieko nekainuos, o sužinoję remonto sąnaudas galėsite priimti racionalų sprendimą. Universalus meistras taip pat teikia profesionalias konsultacijas telefonu, tad norėdami sužinoti daugiau informacijos, prieš atvykstant rekomenduojame paskambinti nurodytu telefonu ir pasikonsultuoti su mūsų specialistu. Kartais gedimus galima suprasti iš apibūdintos situacijos, todėl nedvejokite ir griebkite savo telefoną į rankas. Riedžių remontas Vilniuje padės jums išspręsti visas jūsų riedžio problemas už protingą kainą!

Riedžių remontas

(8-5) 214 0991

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, rekomenduoju! Marius 01/02/2020
  Palieskite, kad skambintumėte