Plytelių klijavimas

Tas, kas yra pats savarankiškai klijavęs plyteles, gali paliudyti, kad plytelių klijavimas nėra lengvas ir paprastas apdailos darbas. Atrodytų, kad išsirinkus plyteles bei susipirkus reikalingas darbui medžiagas ir įrankius, jau esame pasiruošę viskam. Tačiau, jeigu to niekada nesate darę, geriau patikėkite šį kruopštumo ir atsakingumo reikalaujantį apdailos darbą profesionalams.

Universalaus meistro komanda yra pasirengusi atvykti į jūsų namus ar biurą aptarti darbų apimtis, sutarties sąlygas bei kainas jums patogiu metu. Universalaus meistro specialistus galite išsirinkti jums artimiausiame mieste, pagal jūsų gyvenamąją vietą. Tereikia spustelėti kompiuterio pelės mygtuką ant pasirinkto miesto ir jūs rasite visą jums reikalingą informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas, tame tarpe ir plytelių klijavimo.

plyteliu klijavimas

Specialistai rekomenduoja - nerizikuokite savo gerbūviu, neturėdami reikiamos patirties, kreipkitės į patikimus ir profesionalius meistrus ir plytelių klijavimas bus atliktas greitai bei patikimai!

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Puikiai žinome, jog kiekvieną įmonę reprezentuoja jos darbuotojai. Profesionalaus įvaizdžio ir elgesio personalas padeda kurti vartotojų pasitikėjimą, todėl darbuotojų atrankai skiriame ypatingą dėmesį. Visi mūsų meistrai yra ne tik kruopščiai atrenkami, bet ir yra savo srities specialistai. Mūsų žmogiškųjų išteklių skyrius užtikrina, kad kiekvienas atskiros srities darbuotojas atitiktų jam keliamus reikalavimus, o įsidarbinus gautų reikiamus apmokymus.

Skaidrumas ir sąžiningumas. Tai vertybės, kurias mes puoselėjame. Prieš atliekant bet kokį darbą, detaliai su klientu apsitariame ką ir kaip darysime, išklausome visus norus ir pageidavimus. Tik tuomet raitojamės rankoves. Jums nereikės mokėti už darbus ar paslaugas, kurių neužsisakėte. Visi apmokėjimai už paslaugas vyks skaidriai ir sąžiningai - pagal išankstinį susitarimą.

Kokybė. Mes vertiname išskirtinę kokybę. Dėka mūsų profesionalių darbuotojų rinkoje išsiskiriame kaip įmonė, gebanti užtikrinti maksimalią paslaugų kokybę. Mūsų srityje dirbame klientams brangioje ir artimoje aplinkoje (namai, biuras, asmeninis nekilnojamas turtas ir pan.), todėl jaučiame atsakomybę prieš savo klientus ir suvokiame, jog tik gerai ir kokybiškai atliktas darbas gali garantuoti tolimesnę sėkmę.

Lankstumas. Demonstruojame lankstų požiūrį visais aspektais. Reikia paankstinti sutartą darbų planą? Mes pasiruošę. Norite papildyti/sumažinti darbų sąrašą? Mes sutiksime. Atsirado nenumatytos priežastys neleidžiančios atlikti darbų sutartą dieną? Atliksime darbus kitu Jums patogiu metu. Jūsų pareiga mus informuoti, mūsų atsakomybė prie Jūsų prisiderinti. Tinkamas požiūris ir gera vadyba – tai dalykai suteikiantys lankstumą mūsų versle.

Plytelių klijavimas kaina

Vienodos kainos už plytelių klijavimo darbus nėra. Visi darbų objektai yra skirtingi ir reikalauja nevienodo pasirengimo, medžiagų bei darbo laiko sąnaudų. Profesionali Universalaus meistro komanda siūlo efektyvų ir kokybišką darbų atlikimą, taupant jūsų laiką, energiją ir finansinius išteklius. Mūsų ilgametė patirtis leidžia įgyvendinti įvairius projektus - nuo nedidelių iki sudėtingų, specialių profesinių žinių reikalaujančių, darbų. Įvertinus darbų apimtis, sudarome darbų sąmatą, padedame išsirinkti plyteles ir sutartu laiku atliekame suplanuotus darbus.

Galutinė plytelių klijavimo kaina priklauso nuo įvairių faktorių, kuriuos numatyti ir įvertinti galima tuo atveju, kai klientas kreipiasi tiesiogiai. Pasidalinkite su mumis, Universalaus meistro specialistais, savo planais ir mes padėsime juos įgyvendinti kuo geresnėmis ir palankesnėmis sąlygomis. Mūsų internetiniame puslapyje rasite specialistų kontaktinius telefonų numerius. Susisiekę su mumis elektroniniu paštu ar telefonu, gausite atsakymus į visus jums rūpinčius klausimus bei suteiksime konsultaciją. Esame pasiruošę ieškoti sprendimų ir suteikti aukštos kokybės paslaugas už prieinamą kainą. Universalus meistras po vienu stogu yra subūręs stiprią ir patikimą komandą, tad galime pasiūlyti platų statybinių paslaugų spektrą. Mes laukiame jūsų skambučio ir norime jus matyti savo klientų rate!

Atlikti darbai

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja plytelių klijavimas?

Visų mūsų teikiamų paslaugų kainos yra derinamos tiesiogiai su meistrais, t. y. be jokių tarpnininkavimo mokesčių. Plytelių klijavimo kaina yra apskaičiuojama vertinant bendras darbų apimtis, tačiau mūsų meistrai visuomet pasiūlys palankius darbų įkainius.

 

✅Kaip užsakyti plytelių klijavimą?

Plytelių klijavimo paslauga yra užsakoma paskambinus jūsų mieste esančiam meistrui nurodytu telefonu arba sukontaktavus elektroniniu paštu.

 

✅Koks yra plytelių klijavimo procesas?

Po pirminio kontakto meistras atvyks į objektą įvertinti darbų apimtis, pasitarti dėl darbų atlikimo. Susitikimo metu bus suderintos darbų sąlygos, kaina, terminai ir numatyti darbai bus pradėti jums patogiu metu.

 

✅Kaip greitai galite išklijuoti plyteles?

Darbų pradžia priklauso nuo meistrų esamo užimtumo bei sezoniškumo. Jei darbus planuojate atlikti sezono metu, darbų pradžios gali tekti šiek tiek palaukti.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, dėkoju! Evelina 05/27/2020