Mokymai Vilniuje

Mokymai – svarbi darbuotojų asmeninio ir profesinio ugdymo dalis. Reikiamomis žiniomis pasikaustę darbuotojai suteikia įmonėms didesnę pridėtinę vertę, yra produktyvesni ir žino, kaip reikia elgtis kritinėse situacijose. Laiku atlikti mokymai išryškina silpnąsias darbuotojų vietas ir į paviršių iškelia problemas, kurios įprastos darbo dienos eigoje būna nepastebimos, tačiau gali būti esminės.

Universalaus meistro organizuojami mokymai – unikali paslauga, po vienu stogu suburianti įvairių sričių mokymo profesionalus. Mes suvienijame vienus geriausių specialistų šalyje, kurie teikia tik kokybiškus ir specializuotus mokymus pagal individualius poreikius. Pasirinkite reikiamus mokymus ir pamirškite daug laiko ir jėgų reikalaujančias kvalifikuotų mokymų paieškas. Esame tam, kad palengvintume jums darbą ir suteiktume galimybę išklausyti profesionalias konsultacijas, gauti reikiamus patarimus bei atsakymus. Šiuolaikiniai Universalaus meistro organizuojami mokymai apima temas iš įvairiausių sričių.

Kokybiški Mokymai

Nors egzistuoja įvairių mokymų tipų, galima išskirti dvi pagrindines mokymų kryptis: darbuotojų saugos ir profesinio tobulėjimo. Specializuoti darbų saugos mokymai leidžia įmonių, padalinių vadovams ir jų darbuotojams gauti reikiamų žinių darbo saugos klausimais bei išmokti atpažinti ir valdyti kritines situacijas. Ekstremalių situacijų valdymas - darbuotojų psichologinis pasirengimas ir elgsena iškilus grėsmei dėl saugumo. Organizuojami mokymai gali užtikrinti tinkamą darbuotojų parengtį ir prevenciją bet kokioje situacijoje ir atpažinti galimas grėsmes nepriklausomai nuo jų pobūdžio. Kokybiški darbuotojų saugos mokymai sumažina susižeidimų darbo vietoje riziką, suteikia reikiamas teorines ir praktines žinias teikiant pirmąją pagalbą, informuoja, kaip reikia elgtis kilus gaisro pavojui, kaip tinkamai vykdyti evakuaciją, kokie egzistuoja pavojaus tipai, kas juos sukelia, kokie gali būti padariniai ir suteikia daug kitos naudingos informacijos darbuotojams bei įmonių vadovams.

Profesinio tobulėjimo mokymai leidžia gerinti įmonės veiklos efektyvumą, maksimaliai optimizuoti darbuotojų atlyginimams skirtus kaštus, pakelti įmonės prestižą ir darbuotojų pasitenkinimo lygį. Tinkamai nukreipti ir profesionaliai pravesti mokymai taip pat gilina darbuotojų žinias apie įmonę, jos vykdomos veiklos subtilybes, prisideda prie gerėjančios vidinės atmosferos ir yra tiesiogiai susiję su darbuotojų produktyvumu.