Civilinės saugos mokymai

Civilinė sauga - piliečių saugumo užtikrinimas gamtos arba žmogaus sukeltų nelaimių atvejais. Civilinės saugos mokymai, tai šių grėsmių žmogui prevencija. Civilinė sauga kaip sąvoka, atsirado dar XX a. pradžioje, kuomet karo metais, norint apsaugoti piliečius nuo karinių išpuolių, buvo vykdoma karinio pobūdžio edukacija laikantis savisaugos principų. Šiandien civilinės saugos terminas turi kur kas platesnę reikšmę ir apima gyventojų elgsenos, prevencijos, pasirengimo ir kitus veiksnius, kurie padeda numatyti ir atpažinti ekstremalias situacijas bei imtis atitinkamų priemonių siekiant išvengti nelaimių ir sušvelninti galimus jų padarinius.

Universalus meistras organizuoja ir prižiūri profesionalius civilinės saugos mokymus. Padėsime jums bei jūsų darbuotojams suvokti ir įsisavinti atskiras civilinės saugos sritis, suprasti, kas yra civilinė sauga ir kokios yra jos funkcijos, kaip išvengti nelaimių ar sušvelninti pasekmes, kaip elgtis nelaimėms įvykus, kaip tinkamai vykdyti evakuaciją bei kitas sudėtines civilinės saugos dalis.

civilines saugos kursai

civilines saugos mokymai

Mes esame tikri civilinės saugos specialistai, kurie duos jums reikiamus patarimus, atsakys į visus jūsų klausimus bei praves kokybiškus ir vertės suteikiančus mokymus.

Civilinės saugos mokymai Vilniuje

(8-5) 214 1647

Kodėl rinktis mus?

Patogumas. Pasirinkę Universalų meistrą džiaugsitės pasirinkę patogumą. Mes atliekame visą organizacinį norimų mokymų darbą, kuris neretai yra daug sudėtingesnis nei atrodo. Turėdami reikiamą patirtį mes jau žinome, kurie specialistai teikia tik profesionalias mokymų paslaugas, yra užsirekomendavę ir puikiai išmano savo sritį. Nukreipsime jus pas jus labiausiai dominančius paslaugų tiekėjus, todėl jums nereiks eikvoti pastangų ir brangaus laiko.

Laiko taupymas. Esame išvystę puikią ir efektyvią komunikaciją su mokymus teikiančiais specialistais, todėl neužtrunkame, kol gauname jų atsakymą. Žinome, kiek daug kartais prireikia laiko užpildžius anketą, kol yra pateikiamas atsakymas dėl norimų mokymų ir koks yra neefektyvus pirminis kontaktas, todėl norint mokymus gauti čia ir dabar, Universalus meistras yra užtikrinta jūsų išeitis.

Bendradarbiavimas su savo srities profesionalais. Rinkoje esant daug iš pirmo žvilgsnio panašaus profilio specialistų yra sunku atskirti, kurie teikia tikrai kokybiškas mokymų paslaugas, o kurie tik turi gražią internetinę svetainę. Mes dirbame tik su atrinktais, patikimais ir profesionaliais mokymus teikiančiais specialistais, kurie yra užsirekomendavę ir gali pasiūlyti nepriekaištingą kainos ir kokybės santykį.

Nauda ir kokybė. Kreipiantis į mus būsite tikri, kad rekomenduosime tik patyrusius savo srities profesionalus. Atidžiai atrenkame, ką galime pasiūlyti savo klientams, nes patikimumas yra viena iš mūsų savybių. Stengiamės orientuotis ne į siūlomų mokymų kiekį, bet jų kokybę ir suteikiamą naudą. Tai yra pagrindinis dalykas suteikiantis klientams tikros vertės. Kokybiški ir naudingi mokymai visuomet suteiks papildomą impulsą ir motyvaciją siekti tikslų.

civilines saugos mokymai kaina

Civilinės Saugus mokymai kaina

Civilinės saugos mokymų kaina priklausys nuo individualių jūsų poreikių ir norimo paketo. Numatykite kiek žmonių turės išklausyti civilinės saugos mokymų, kam tai galėtų būti aktualiausia, suskaičiuokite apytikslį dalyvių skaičių ir pagalvokite apie mokymų temas arba pasikliaukite mūsų specialistų rekomendacijomis. Draugiški ir patyrę mokymų specialistai suteiks jums visą reikiamą informaciją, išklausys jūsų poreikius, pakonsultuos jums rūpimais klausimais, suderins jums tinkamą mokymų laiką ir prisitaikys prie jūsų.

Universalus meistras dirba jums tam, kad suteiktų maksimalų komfortą. Kreipkitės į mus ir mes jūsų civilinės saugos mokymus išpildysime su kaupu. Lavinkite save ir savo darbuotojus civilinės saugos klausimais, sužinokite, kaip apsisaugoti nuo galimų pavojų ir jauskitės saugiai ir užtikrintai.

Civilinės saugos mokymai

(8-5) 214 1647

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Arvydas 08/27/2018
  Palieskite, kad skambintumėte