Priešgaisrinės saugos mokymai

Priešgaisrinės saugos mokymai – apibrėžtos trukmės mokymai įstaigos vadovams, darbuotojams ir atsakingiems asmenims, kurie rūpinasi arba prižiūri pastato ar vidaus patalpų priešgaisrinę būklę ir yra atsakingi už atliekamus veiksmus gaisro prevencijos ir žalos padarinių likvidavimo metu. Tinkamos priešgaisrinės parengties darbuotojai gali padėti sumažinti gaisro riziką ir nuostolius, užtikrinti priešgaisrinės įrangos ir gesintuvų reikalavimų atitikimą, rūpintis tinkama priešgaisrine parengtimi ir adekvačiai reaguoti iškilus ekstremaliai situacijai. Šie veiksniai yra svarbūs ne tik gelbstint gyvybes, bet ir išsaugant įmonės turtą bei sumažinant galimus nuostolius.

Universalus meistras padės jums surasti ir suorganizuoti jūsų poreikius atitinkančius priešgaisrinės saugos mokymus.

Priešgaisrinės saugos mokymai kaina Priešgaisrinės saugos mokymai

Jūs ir jūsų darbuotojai turės galimybę išklausyti ir įsisavinti bendrąsias gaisrinės saugos taisykles tiesiog savo darbo vietoje be poreikio gaišti darbo laiką keliaujant į nurodytą vietą. Patyrę priešgaisrinės saugos specialistai ir ugniagesiai gelbėtojai atsiveš visą mokymams reikalingą įrangą, projektorius ir demonstracinius įrankius, kurie padės sukurti tikrovišką atmosferą ir įsimintinus įspūdžius. Tik įdomūs mokymai gali būti efektyvūs ir turėti išliekamosios vertės visais gyvenimo atvejais, todėl profesionalūs priešgaisrinės saugos mokymai – užtikrinta nauda kiekvienam.

Priešgaisrinės saugos mokymai Vilniuje

(8-5) 214 1647

Kodėl rinktis mus?

Nauda. Mokymų teikiama nauda yra pagrindinis ir bene vienintelis mokymų vertinimo kriterijus. Pasirinkę ne tik teorines žinias turinčius žmones, bet specialistus, kurie turi daug darbinės ir gyvenimiškos patirties būsite užtikrinti, kad jums mokymai bus naudingi. Bendradarbiaujame tik su savo sričių profesionalais, todėl galime užtikrinti aukštą mokymų efektyvumą.

Mokymų programa. Priešgaisrinės saugos mokymai yra sudaryti iš skirtingų programos dalių. Į tai įeina tiek teoriniai, tiek praktiniai užsiėmimai, evakuacijos pratybos, gaisrinės saugos instrukcijos, žurnalų pildymas, evakuacijos plano parengimas, veiksmų kilus gaisrui planų rengimas ir daug kitų aktualių temų. Galite susidaryti tiek atskiras individualias programas, tiek rinktis kompleksinius pasiūlymus, kurie yra parengti profesionalų.

Konsultacijos. Atsakome į visus jūsų klausimus aktualiais priešgaisrinės saugos prevencijai ir vykdymui. Padėsime apskaičiuoti ir lokaliztuoti pirminių gesinimo priemonių skaičių objekte pagal Bendrąsias gaisrinės saugos taisykles, supažindinsime su ženklais, išmokysime kaip reikia elgtis su gesintuvais, padėsime atitikti visus griežtus priešgaisrinės saugos reikalavimus ir pakonsultuosime visais kitais jums rūpimais klausimais.

Mokymai jums. Pasirinkę Universalaus meistro rekomenduojamus mokymus ne tik galėsite pasirinkti aktualiausias mokymų temas ir taip susikurti individualizuotus mokymus, bet ir išgirsite gyvenimiška patirtimi paremtus pasakojimus, aptarti realius ir aktualius įvykius jūsų įmonėje, šalyje ar pasaulyje. Priešgaisrinės saugos mokymai, tai saugumo užtikrinimas kiekvienam.

Priešgaisrinės saugos mokymai vilinjue

Priešgaisrinės saugos mokymai kaina

Visos kainos yra nustatomos pagal individualius poreikius ir mokymų dalyvių skaičių. Jūs nepatirsite jokių papildomų išlaidų, todėl galėsite ramiai apskaičiuoti savo biudžetą, kurį galite skirti mokymams. Į mokymų kainą yra įskaičiuota viskas: atvykimas, demonstracijoms reikalinga įranga, projektoriai ir kiti mokymams būtini dalykai. Jums nereikės rūpintis niekuo, o nekintanti kaina suteiks užtikrintumą. Universalus meistras pasirūpins nepriekaištingu priešgaisrinės saugos mokymų organizavimu, suteiks visa reikiamą informaciją ir padės atlikti mokymus jums patogiausiu metu. Paskambinkite mums, pasakykite savo pageidavimus ir mėgaukitės sklandžiai suorganizuotais ir profesionaliais mokymais.

Turite klausimų? Kreipkitės į mus ir gaukite visa reikiamą pagalbą. Universalus meistras yra tam, kad leistų jums mėgautis procesu ir rezultatu, o visas juodas darbas nekeltų jums jokių rūpesčių. Skambinkite, klauskite ir raskite atsakymus. Nepaliksime jūsų nežinioje ir atsakingai suderinsime visas mokymų detales.

Gaisro prevencija jūsų aplinkoje – saugu, naudinga, patogu!

Priešgaisrinės saugos mokymai

(8-5) 214 1647

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Antanas 08/27/2018
  Palieskite, kad skambintumėte