Darbų saugos mokymai

Darbų saugos mokymai – priemonė suteikti įmonių darbuotojams ir specialistams žinių apie bendrąsias darbų saugos taisykles atliekant tiek pavojingus, tiek mažos rizikos darbus. Prevenciniais tikslais įmonėse periodiškai turi būti atliekami darbų saugos instruktažai, kadangi darbuotojai įmonėse keičiasi, darbo specifika dažnai taip pat, todėl bėgant laikui yra privaloma atnaujinti specialistų darbų saugos žinias ir užtikrinti jų reikiamą parengtį.  Reikiamos darbų saugos žinios ir įgūdžiai padeda darbuotojams išvengti susižalojimų, atpažinti pavojingas situacijas, tinkamai apsisaugoti nuo galimų susižeidimų ir traumų o prireikus suteikti reikiamą pagalbą. Tuo tarpu įmonės gali sumažinti darbuotojų nedarbingumą, nelaimingų atsitikimų skaičių, išsaugoti savo darbuotojus ir užtikrinti efektyvią įmonės veiklą.

Universalus meistras atlieka profesionalių darbų saugos mokymų organizavimąi ir parengimą.

Darbų saugos mokymai vilinjue Darbų saugos mokymai

Mūsų patyrę ir šalyje gerai žinomi darbų saugos specialistai praves efektyvius darbų saugos mokymus jūsų įmonėje atsižvelgiant į individualius jūsų ir jūsų darbuotojų poreikius bei įmonės veiklos specifiką. Galėsite pasirinkti norimą mokymų programą arba išklausyti profesionalų rekomenduojamų mokymų, kurie neabejotinai turės išliekamosios vertės tiek jums, tiek visiems jūsų darbuotojams.

Darbų saugos mokymai Vilniuje

(8-652) 45181

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Universalus meistras palaiko ryšį tik su savo sričių profesionalais. Kruopščiai atrenkame tik patyrusius specialistus, kurie kurtų paridėtinę vertę kitiems. Tai žinodami savo klientams siūlome tik patikimus mokymus ir kokybiškus kursus, kurie būtų orientuoti į tas specifikas, kuriose specializuojasi konkrečios įmonės. Tai padeda maksimaliai išpildyti mokymams keliamus lūkesčius ir suteikti tik aktualias žinias.

Greitis. Mūsų mokymų specialistai visuomet yra pasiruošę kibti į darbus ir laukia mūsų kontakto. Tai leidžia susisiekti ir pradėti derinti mokymų detales iš karto. Tokia efektyvi komunikacija lemia nepaprastai greitą mokymų organizavimą ir laiko taupymą. Taupydami jūsų laiką mokymus suorganizuosime jums patogiausioje vietoje ir patogiausiu metu. Lankstus požiūris į klientus leidžia maksimaliai prisiderinti prie klientų poreikių.

Patogumas. Mokymų organizavimas atima ne tik daug brangaus laiko, bet ir reikalauja ne vieno žmogaus pastangų. Universalus meistras turi visus reikiamus kontaktus vienoje vietoje, todėl jei reikia, greitai suorganizuosime darbų saugos mokymus jūsų įmonės patalpose arba surasime patogią konferencijų salę. Jūs mokėsite vieną bendrą kainą, o mes rūpinsimės visais darbais, kad mokymai įvyktų ypatingai sklandžiai.

Unikalūs mokymai jums. Visi darbų saugos mokymai yra individualiai pritaikomi prie konkrečios įmonės poreikių ir vykdomos veiklos. Skirtingose darbo vietose yra būdingi skirtingi pavojai, todėl prevencija taip pat yra skirtinga. Įvertinsime jūsų įmonės veiklos sritį ir prieš mokymus atliksime pasirengimo darbus, į kuriuos įeina ne tik darbų saugos priemonės, bet ir dažniausiai pasitaikantys pavojai ir labiausiai tikėtinos situacijos.

Darbų saugos mokymai kaina

Darbų saugos mokymai kaina

Darbų sauga – privaloma kiekvienos įmonės saugaus darbo sudėtinė dalis. Tinkamai žiniomis pasikaustę ir pasirengę darbuotojai ne tik padės išvengti nelaimingų atsitikimų atvejų, bet ir užtikrins aplinkinių saugumą. Saugumas yra vienas iš dalykų, kuris augina darbuotojų pasitikėjimą įmone, vykdoma veikla ir vadovais. Profesionalūs darbų saugos mokymai apima visas įmonės veiklai būdingas situacijas ir moko kaip reikia elgtis siekiant išvengti nesklandumų. Darbų saugos mokymai yra pritaikomi pagal kiekvienos įmonės ar jų darbuotojų poreikius ir aktualumą, todėl skambinkite nurodytais kontaktais, pasakykite kokios srities darbų saugos mokymai jus domina ir mes jums pateiksime patrauklias kainas.

Kreipdamiesi į mus gausite ne tik profesionalius mokymus, bet ir visokeriopą pagalbą bet kokiais su darbų saugos mokymais susijusiais klausimais. Padėsime jums sklandžiai įvykdyti norimus mokymus ir pasiekti didžiausią naudą. Universalus meistras – jūsų patikimas darbų saugos mokymų sprendimas!

Darbų saugos mokymai

(8-652) 45181

Skambinkite arba siūskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Jurgis 08/27/2018
  Palieskite, kad skambintumėte