Įtempiamų lubų montavimas Vilniuje

Lubos, sienos ir grinys – pagrindiniai elementai, kuomet kalba pasisuka apie būsto įrengimą ir remonto darbus. Jeigu grindis ir sienas, jų spalvas renkamės kruopščiai, tai luboms dažniausiai neskiriame tiek daug dėmesio. Vis dėlto čia taip pat yra pakankamai didelis pasirinkimas, o šiandien apžvelkime vieną įdomesnių lubų alternatyvų – įtempiamas lubas. Įtempiamų lubų montavimas yra kitoks lyginant su įprasto gipskartonio tvirtinimu, todėl atliekant šį darbą reikia išmanyti tam tikrus dalykus, kitaip įtempiamos lubos nesuteiks norimo rezultato.

Įtempiamų lubų montavimas susideda iš dviejų pagrindinių etapų – profilių tvirtinimo ir PVC plėvelės tempimo. Profiliai, tai laikančioji įtempiamų lubų konstrukcija, kuri kartu su laikančiaisiais elementais išlaiko visą lubų svorį. Tam reikalingi tikslūs apskaičiavimai ir tarp profilių esantys atstumai. PVC plėvelės kabinimas yra atliekamas 2-3 specialistų, kurie iš pradžių išskleidę plėvelę per visą kambario perimetrą pritvirtina plėvelės kampus lūbų kraštuose.

Įtempiamų lubų montavimas

itempiamuju lubu montavimas

Karšto oro srove kaitinant plėvelę ji yra tempiama ir tvirtinama prie profilių bei užfiksuojama. Vėliau patalpoje orui vėstant plėvelė traukiasi ir lubos įgauna ypatingą lygumą bei reikiamą standumą.

Įtempiamos lubos ne tik yra idealiai lygios, bet ir greitai montuojamos. Montavimas dažniausiai užima tik 1-2 dienas. Plėvelės paviršiaus nereikia tinkuoti, glaistyti, dažyti ir kitaip apdoroti, tad išvengiate nereikalingų dulkių, kvapų ir ilgo džiuvimo. Įtempiamos lubos yra atsparios ir drėgmei, tad puikiai tiks tiek virtuvei, tiek vonios kambariui ar bet kokiai kitai patalpai.

Universalus meistras siūlo profesionalų įtempiamų lubų montavimą Vilniuje. Mūsų meistrai greitai atvyks pas jus, o rezultatas bus džiuginantis ir malonus jūsų akims!

Įtempiamų lubų montavimas

(8-676) 95133

Kodėl rinktis mus?

Darbų kokybė. Universalus meistras pasižymi nepriekaištinga darbų kokybe, o geriausia tai, jog jums už tai nieko nereikia mokėti papildomai. Mes žinome ir mokame, kaip reikia dirbti, todėl visi darbai bus atlikti taip, kaip to reikalauja standartai. Nuolatos giliname savo darbuotojų žinias ir atnaujiname įgūdžius, vykdome mokymus, tad esame tikri, jog galime suteikti tai, ko reikia kiekvienam.

Komanda. Patyrusi ir ilgai kartu dirbanti Universalaus meistro komanda užtikrins gerai organizuotą darbą, todėl visos užduotys bus paskirstytos tiksliai, o darbai atliekami sutartu laiku. Esame įsitikinę, kad nėra svarbesnio faktoriaus, nei sėkmingai kartu dirbanti meistrų komanda, tad užsisakykite mūsų įtempiamų lubų montavimo Vilniuje paslaugą ir tiesiog gėrėkitės sklandžiai atliekamais darbais.

Medžiagos. Įtempiamų lubų montavimui naudojame tik kokybiškas ir technologiškai pažangias medžiagas, todėl visi mūsų atlikti darbai bus ilgaamžiai. Siekiame, jog Universalus meistras būtų siejamas su kokybe ir meistryste, todėl nenaudojame jokių pigesnių medžiagų alternatyvų ir savo klientams užtikriname solidžias paslaugas už prieinamą kainą.

Greitis. Greitis yra vienas esminių Universalaus meistro požymių. Kiekvienam užsakymui skiriame tiek dėmesio, kiek reikalauja greitas ir savalaikis paslaugos atlikimas. Tiksliai paskirstome darbo jėgą, nustatome realius darbų terminus, todėl iš mūsų galite tikėtis tikslumo ir punktualumo. Taip pat esame ypač lankstūs savo klientų atžvilgiu, o tai yra papildoma pridėtinė vertė mūsų klientams.a

Įtempiamų lubų montavimas Vilniuje

Įtempiamų lubų montavimas kaina

Paskambinę nurodytais kontaktais gausite visą reikiamą informaciją bei konsultaciją apie darbų kainas. Norėdami sužinoti tikslią įtempiamų lubų montavimo kainą savo reikmėms, tiesiog atsakykite į kelis paprastus mūsų specialisto klausimus ir greitai gaukite individualų pasiūlymą. Mes stengiamės ne tik patenkinti darbo kokybės lūkesčius, bet ir būti finansiškai naudingais, todėl užtikriname, jog darysime viską, kad pasiektume bendrą susitarimą.

Skambinkite jau dabar!

(8-676) 95133

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū už nuostabų lubų įrengimą! Eligijus 05/27/2019
  Palieskite, kad skambintumėte