Universalus meistras siūlo naujas specialistų paslaugas. Nuo šiol klaipėdiečiams, įvedus į paieškų sistemą ,,architektai Klaipėdoje”, didėja profesionalių ir patogių paslaugų pasiekimas. Šiuo metu, sparčiai gausėjant statybų įvairiose Lietuvos vietovėse, profesionali architektų komanda suprojektuos jūsų poreikius bei gyvenimo būdą atitinkančius namus. Esame atsakingų ir patyrusių architektų komanda, kuri siūlo jums suprojektuoti tipinius ir individualius namus. Mūsų komanda teikia įvairias projektavimo paslaugas: nuo namo projekto parengimo, statybos leidimo gavimo iki statybų priežiūros bei jų organizavimo.

Universalaus meistro architektai yra kūrybingi ir siekiantys kuo geresnio rezultato savo klientui. Mes pasiūlysime originalius individualius sprendimus bei naujas idėjas. Jums neteks rūpintis jokių dokumentų ir leidimų sutvarkymu, nes mes bendradarbiaujame su patikimais inžinieriais ir konstruktoriais bei statybų įmonėmis. Įgyvendinkime jūsų naujų namų viziją kartu! Susisiekite su mumis nurodytais kontaktiniais telefono numeriais ir sutarkime dėl pirmojo susitikimo. Mes pakonsultuosime bei pateiksime visą jus dominančią informaciją apie mūsų paslaugas. Architektai Klaipėdoje - arčiau jūsų namų!


Architektų paslaugos:

• Tipinių namų projektavimas
• Individualių namų projektavimas
• Apšvietimo ir elektros planavimas
• Grindų dangų planavimas
• Plytelių išdėstymo projektavimas
• Baldų projektavimas
• Namų stiliaus parinkimas
• Funkcinis patalpų planavimas
• Technių projektų rengimas
• Projektinių pasiūlymų rengimas

• Stiliaus parinkimas namams
• Koloristikos parinkimas namams
• Sklypo sutvarkymo planavimas
• Kelių ir privažiavimų projektavimas
• Pagalbinių pastatų projektavimas
• Kitų pastatų iki 80 m2 projektavimas
• Statybos leidimo gavimas
• Pastatų rekonstravimo projektavimas
• Kapitalinio remonto projektavimas
• Paprastojo remonto projetavimas

Architektai Klaipėdoje

(8-5) 214 0507

Ramojus

Kartotiniai namų projektai

Mūsų architektai siūlo virš 20 tipinių projektų, kurie pritaikyti remiantis mūsų įmonės sukaupta patirtimi, atsižvelgdami į daugumos šeimų poreikius suformavome optimaliausių namų projektų katalogą. Pagrindiniai tipinio projekto privalumai yra laiko patikrintas patalpų išdėstymo funkcionalumas, ekonomiškiausi architektūriniai sprendiniai, mažos projektavimo išlaidos.

Visi mūsų kartotiniai namų projektai

Individualių namų Projektavimas

Tai unikalus ir pritaikytas tik Jūms ir Jūsų šeimos poreikiams namas. Namas projektuojamas atsižvelgiant į Jūsų gyvenimo būda, turimą sklypą, turimus finansiniu išteklius bei esamą aplinką. Šis variantas tinkamiasias tiems, kurie nori išskritinio projekto ir norintiems nestandartinių sprendimų.

Interjero projektavimas

Interjerus projektuojame gyvenamosiosms, administracinėms, komercinėms bei kitos paskirties patalpoms. Kuriame Jūsų stilių, gyvenimo ar darbo būdą atitinkančias erdves, priimant optimaliausius bei funkcionaliausius sprendimus. Pritiakome apšvietimą, spalvinius sprendimus bei patalpų planus pagal Jūsų poreikius. Mūsų architektai Vilniuje gali ne tik suprojektuoti interjerus, bet ir parinkti konkrečias spalvas, medžiagas ar baldus, atitinkančius viziją ir stilių.

Architektai Klaipėdoje

Nusprendėte pasitikėti mumis? Neskubėkite, pirmiausiai pasirūpinkite reikiamais dokumentais!

Taip pat rekomenduojame perskaityti šį straipsnį- Ką reikia žinoti norint pigiau pasistatyti namą?

Architekto paslaugų kainas galite rasti čia

Projektavimo pradžiai turite turėti šiuos dokumentus (Pasiteiravimui apie projektavimo kainas ir galimybes užtenka tik p. 1-2):

 1. Sklypo planą su taškų koordinačių lentele.
 2. Kadastro registravimo pažymejimą (Sklypo savininkas ir statytojas turi būti tas pats asmuo).

Jei sklypui buvo darytas detalusis planas:

 1. Detalaus plano pagrindinis brėžinys su derinimo antspaudu.
 2. Detalaus plano susisiekimo ir inžinierinės dalies brėžinius. (jei yra)
 3. Apskrities viršininko įsakymas dėl sklypo padalinimo/paskirties keitimo ar kt.

Jei kadastro pažymėjime yra įrašytas apribojimas kaip „ hipoteka“ ar kt.:

4. Hipotekos savininko sutikimas dėl turto ar kt. disponavimo.

Jei yra suformuota bendrija:

5. Bendrijos pirmininko kontaktiniai duomenys.

Jei yra inžinieriniai tinklai, kurie priklauso ne bendrijai, o kaimyninio sklypo savininkui (pvz. bendras didelio galingumo (skirtas keliems namams) valymo įrenginys arba vandens gręžinys):

6. Sklypo savininko, kurio sklype yra VN įrenginys, kontaktai.

Tiksliam projektavimui ir statybos leidimui reikalingi papildomi dokumentai. (išseima pats savininkas-statytojas arba projektuotojas turint įgaliojimą tvarkyti sklypo dokumentus susijusius su leidimu statybai ir projektavimu):

 1. Su sklypo dokumentais - kreipimasis į savivaldybę dėl Specialiųjų Architektūros Reikalavimų (spec. arch. reikalavimai). Pagal įstatymą išduoda per 20 d.d. Tai ~mėnuo. (prašymą reikalavimams gali užpildyti projektuotojas).
 2. Kreipimasis į miesto ūkį dėl važiuojamosios gatvės dalies projektavimo arba gatvės apšvietimo projektavimo.
 3. Kreipimasis į LESTO dėl elektros techninių sąlygų. Išduoda sąlygas per ~10 d.d. (prašymas pildomas bet kokioje LESTO atstovybėje). Jei miesto ūkis arba kt. gatvės apšvietimo tinklų valdanti bendrovė nustatys sąlygas suprojektuoti gatvės apšvietimą - reikia užpildyti atskirą prašymą išskiriant elektros galingumą skirtą gatvės apšvietimui.
 4. Kreipimasis į vietos vandens-nuotekų tinklus valdančią bendrovę (jei prie sklypo yra miesto tinklai pvz. Vilniaus mieste „Vilniaus vandenys“) dėl vandentiekio-nuotekų tinklų prisijungimo. Išduoda sąlygas per 10 d.d. Savivaldybėje gali patikslinti - kas valdo vietinius tinklus ir į ką reiktų kreiptis prašant sąlygų su atsakymu dėl vietinių projektavimo. (pvz. Vilniaus rajone yra kelios gyvenvietės, kurių tinklus valdo privatininkai nepriklausantys bendrijoms ar sklypų savininkams). Jei nieko apie tinklus nežinote - prie prašymo spec. arch. reikalavimams reikia užpildyti papildomą prašymą dėl vandens - nuotekų tinklų. Šio punkto vykdymui pasitarkite su savo projektuotoju.
 5. Kreipimasis į AB Lietuvos Dujos (jei reikia dujų ir jos yra netoli sklypo) dėl dujų prisijungimo Techninių Sąlygų.
 6. Kreipimasis į miesto ūkį dėl važiuojamosios gatvės dalies projektavimo arba gatvės apšvietimo projektavimo.
 7. Toponuotraukos užsakymas. (Patartina toponuotrauką užsakyti tiksliai žinant elektros ir kt. tinklų galimas prisijungimo vietas). Neturint tokios informacijos prieš užsakant toponuotrauką patartina sulaukti techninių sąlygų.
 8. Ypatingo statinio rekonstrukcijos atvėju užsakoma pastato konstrukcijų ekspertizė.
 9. Jei sklype yra esami pastatai, kuriuos ketinama naikinti-projektuotojo ruošiamas griovimo aprašas.

Skambinkite jau dabar!

(8-5) 214 0507

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
 • Aciu labai! Julius 04/10/2019