Architekto paslaugos kaina

architekto paslaugos kainaMes esame projektavimo įmonė, kuri užsiima tipinių ir individualių namų projektavimu bei interjerais. Profesionali architektų komanda Jums suprojektuos tinkamiausius, labiausiai atitinkančius Jūsų poreikius bei gyvenimo būdą namus.

Mūsų Architektas teikia įvarias projektavimo paslaugas, nuo namo projekto parengimo, statybos leidimo gavimo iki statybų priežiūros. Tad jeigu kyla klausimų, nesidrovėkite ir susisiekite su mūsų architektais esančiais Vilniuje! Mūsų labai patyrusi ir profesionali komanda, patars, pakonsultuos ir padės visais susijusiais klausimais.

Kartotinio namo projekto kaina

Kartotinį projektą sudaro architektūrinė ir konstrukcinė dalys. Kartotinio projekto kaina yra vidutiniškai yra nuo 5 iki 10 eurų už kvadratinį metrą. Visi kartotiniai namų projektai gali būti koreguojami už papildomą mokestį, kuris priklauso nuo pakeitimų svarbos pastato konstrukcijoms.

 

Visus mūsų kartotinius namų projektus galite rasti čia

 

Individualaus namo projekto kaina

Individualaus projekto kaina priklauso nuo norimo namo poto ir architektūrinės užduoties sudėtingumo, paprastai individualaus namo projekto kaina svyruoja nuo 15 iki 20 eurų už kvadratinį metrą. Individualaus namo projektą sudaro architektūrinė ir konstrukcinė dalys.

Statybos leidimo gavimas kaina

Turint architektūrinę ir konstrukcinę namo projekto dalis, galite kreiptis į kitas projektavimo įmones, tvarkytis dokumentus savarankiškai arba pratęsti bendradarbiavimą su mumis ir leisti visais statybos leidimo procesais rūpintis mums.

Statybos leidimui reikalingi dokumentai, procesai ir kaina:

 1. Architektūrinės dalies techninis projektas.
 2. Konstrukcinės dalies techninis projektas.
 3. Geologija namo pamatams (min. 2 gręžiniai) ir valymo įrenginio grunto infiltracijos tyrimas (1 gręžinys). ~150-235 Eur
 4. Sklypo topografija (priklausomai nuo sklypo dydžio) 6-15a skl. ~150-235 Eur
 5. Genplaninė sklypo projekto dalis. (SP) 290 Eur
 6. Elektros projektas. ~~150-235 Eur
 7. Išorės dujotiekio projektas. ~210 Eur
 8. Vandens/nuotekų dalies projektas ~260 Eur
 9. Projekto ekspertizė. (jeigu projektuojamas statinys yra KVAD arba ypatingas).
 10. Projekto derinimo darbai: projekto koordinavimas, dokumentų tvarkymas, užsakovo atstovavimas, statybų leidimo išėmimas. 870 Eur
 11. Privalomasis projekto draudimas 145 Eur
 12. Įmoka už statybų leidimą 78 Eur

Visos nurodytos kainos nėra galutinės ir gali būti keičiamos.

Užsisakant projektą mūsų įmonėje, galite atskiras projekto dalis užsakinėti savarankiškai pagal savo nuožiūrą.

Namo statybų kaina

Statybos turi daug kintamųjų ir architektas neturi galimybių pasakyti namo statybų kainos, tačiau išsirinkus kartotinį projektą (užsakant individualų projekta - turint projektinius pasiūlymus), galite kreiptis į Jums patraukliausią rangovą arba darbų vadovą, kuris turint tokius duomenis gali Jums pasakyti preliminarią statybų kainą.

Architekto paslaugos kaina

Architekto paslaugos kaina priklauso taip pat nuo labai daug veiksnių, todėl lengviausias kelias sužinoti tikslią architekto paslaugų kainą yra paskambinti mums ir papasakoti apie jūsų poreikį. Mūsų labai patyrusi ir profesionali komanda, patars, pakonsultuos ir padės visais susijusiais klausimais.

Architektas Vilniuje, J. Kubiliaus g. 6, Vilnius 08241, (8-5) 214 0507

Turite klausimų? Skambinkite!

(8-5) 214 0507

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų Atsiliepimai:

  REVIEWS
  3.7(based on 3 reviews)
  • Ačiū! Karolis 03/12/2018
  • Naudojate savo svetaineje mano kurtu namu projektu vaizdus. Negrazu. C-Studio namu projektai jums nepriklauso. Antanas Pikalovas 06/07/2020
  • asdddd wdefvdf 12/23/2020
  Palieskite, kad skambintumėte