Namų statyba

Namai įprastai mums yra daugiau nei tik pastatas. Jie ne tik apsaugo mus nuo šalčio, kaitros ir atmosferos reiškinių, bet ir suteikia fizinį bei psichologinį saugumą.

Po darbų grįžę į namus randame komfortą, atsipalaiduojame, atgauname emocinę pusiausvyrą arba tiesiog pabūname su šeima. Tam, kad namai suteiktų mums pilnavertišką gyvenimą, jie turi atitikti mūsų poreikius. Viena iš problemų yra surasti reikiamus meistrus, kurie sugebėtų tuos poreikius paversti realybe. Kitaip nei buto įrengimas, namo projektavimas prasideda nuo architektūrinių brėžinių ir čia yra reikalingas ypatingas dėmesys, patirtis ir atidumas, kadangi net ir menkas netikslumas gali lemti didelius nepatogumus gyvenant ar net pastato broką.

Universalus meistras pastatys kokybišką namą pagal jūsų poreikius. Siūlome pilną namų statybos paketą – suprojektuosime, gausime reikalingus leidimus, atliksime geodezinius matavimus, statybinius, apdailos darbus, priduosime užbaigtą objektą bei padėsime įgyvendinti visus kitus namų statybos darbus. Mūsų tikslas yra perimti jūsų statybos darbų rūpesčius ir pastatyti jums svajonių namą!

Namų statyba kaina Namų statyba vilniuje

Namų statyba Vilniuje

(8-698) 78717

Kodėl rinktis mus?

Universalumas. Užtikriname kokybiškas ir plataus spektro namų statybos paslaugas. Turime reikiamus įgūdžius, patirtį ir kontaktus, kurių dėka bet kokias namų statybos užduotis atliksime greitai ir sklandžiai. Taupome jūsų laiką ir išlaidas, todėl visi registravimo, bylų tvarkymo procesai bus užbaigti per trumpiausią įmanomą laiką. Namo statyba taip pat bus pasirūpinta visapusiškai – jums nereikės rūpintis nei medžiagų atvežimu, nei šiukšlių išvežimu, nei kitais su statybomis susijusiais darbais.

Patikimumas. Užsisakę Universalaus meistro namų statybos paslaugas, būsite užtikrinti patikimu darbų atlikimu. Skiriame ypatingą dėmesį darbų priežiūrai tam, kad visi darbai būtų atliekami laikantis aukštos kokybės standartų. Visiems darbams turime reikalingas licenzijas, todėl darbų netrikdys jokie nenumatyti atvejai ir jie bus atliekami laiku, pagal iš anksto suderintus terminus.

Patogumas. Ar kada teko patirti stresą dėl nesusikalbančių ir vieni kitus kaltinančių meistrų? Mes žinome tą problemą, todėl mūsų meistrų komanda dirba išvien, o sėkminga komunikacija ir darbų kontrolė užtikrina sklandų darbų vykdymą. Skirtingų sričių specialistai pasirūpins skirtinogmis namo vietomis, o visa priežiūra bus vienose rankose. Ar gali būti kas nors patogiau?

Leidimai. Pasirūpinsime visa namui reikiama dokumentacija. Gausime reikiamus leidimus namo statybai, eigoje atliksime reikiamas nekilnojamo turto registracijos procedūras ir priduosime užbaigtą objektą. Visa namo dokumentacija iš pažiūros neatrodo sudėtinga, tačiau realybėje tai kainuoja daugybę laiko, kadangi įvairių dokumentų išdavimo dažniausiai reikia laukti, o neatlikus vieno ar kito veiksmo procedūros gali tiesiog užstrigti. Mes turime patirties šioje srityje taip pat, todėl gerai žinome kaip ir ką reikia atlikti gaunant leidimus ir tvarkant kitus svarbius dokumentus.

kraustymo paslaugos

Namų statyba kaina

Namų statyba pasirūpinsime nuo pat projektavimo iki pridavimo. Namo statymas yra ganėtinai ilgas ir sudėtingas procesas, tačiau patikint visus darbus vieniems patyrusiems specialistams, visas kylančias problemas ir rizikas galima sumažinti iki minimumo. Namų statybos kainą sudaro norimo namo dydis, konstrukcijos tipas ir daug kitų sudedamųjų dalių, tačiau namų statybai naudojame tik šiuolaikiškas aukštos kokybės medžiagas ir kvalifikuotą darbo jėgą, todėl kokybiškai pastatyto ir įrengto namo vertė paprastai būna ženkliai didesnė už statybos kaštus. Skambinkite mums, atskleiskite savo viziją ir Universalus meistras padarys viską, kad ši jūsų vizija taptų realybe!

Paskambinę mums ne tik sužinosite darbų kainas ir terminus, bet ir detaliai aptarsime darbų eigą, esminius jūsų poreikius bei lūkesčius. Atsižvelgę į savo pajėgumus, patirtį ir jūsų poreikius pasiūlysime jums plataus spektro namų statybos paslaugas arba sutarsime dėl konkretaus darbo atlikimo. Kreipkitės į mus jau dabar ir turėkite namą, kuriame norėtumėte praleisti visą likusį gyvenimą!

Namų statyba

(8-698) 78717

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Jurgis 08/27/2018
  Palieskite, kad skambintumėte