Durų remontas Vilniuje

Durys – tai mūsų namų saugumas. Tai yra tai, kas atskiria mus grįžusius namo nuo likusio pasaulio ir suteikia mūsų kasdienybei privatumo. Privatumo, kurio mums taip reikia norint atsipalaiduoti ir pailsėti, pabūti vieniems arba su šeima. Durys ne tik apsaugo mūsų namus, bet ir suskirsto namuose esančias patalpas į atskiras zonas. Kiekviena erdvė turi atskiras funkcijas – viena skirta praustis ar maudytis, kita ruošti maistą bei valgį, dar kita miegoti, ilsėtis ir t.t. Visos šios ir kitos erdvės yra atskirtos interjero detale - durimis.

Iš tiesų, durys tai nėra vien tik interjero detalė. Retas turbūt kuris įsivaizduotų namus ir jų funkcionalumą be durų, taigi yra labai svarbu, kad visos namų durys būtų ne tik gražios bet ir tvarkingos. Bėgant laikui, durys, kaip ir visi daiktai dėvisi, praranda stabilumą, varčios tvirtinimo detalės išsikraipo ir durys praranda sandarumą. Kai durų reguliavimas nebepadeda, jas tenka remontuoti.

Durų remontas Vilniuje – specializuota Universalaus meistro paslauga. Greitai atvyksime ir kokybiškai suremontuosime Jūsų duris. Jeigu durų pažeidimai yra rimtesni – atliksime jų išmontavimą ir išvešime remontui (jeigu aišku apsimoka klientui). Universalus meistras niekuomet nepaliks Jūsų bėdoje ir pritaikys geriausią problemos sprendimo būdą. Tad nelaukite ir skambinkite jau dabar ir užsirezervuokite mūsų meistro laiką Jums tinkamu metu.

duru remontas Vilniuje

duru remontas

Kodėl rinktis mūsų durų remontą?

Patirtis. Durų montavimas Vilniuje yra specializuota Universalaus meistro paslauga. Užsisakę meistrą į namųs durų remontui, būsite tikri, kad pas Jus atvyks patyręs ir nusimanantis specialistas. Kaip ir kiekvienam darbui, durų remontui bei montavimui turime kelis kvalifikuotus specialistus, todėl nepatirsite jokių nepatogumų dėl nekokybiškai atliktų darbų. Mūsų darbuotojai geriausi iš geriausių!

Kokybė. Esame įsitikinę, kad geriausiai paslaugas atspindi darbų kokybė. Mūsų meistrai ne tik turi reikiamą kvalifikaciją, bet ir gali užtikrinti geriausią darbų kokybę. Tai mums leidžia ne tik sulaukti daugiau užsakymų, bet ir būti tikriems, kad nebeteks sugrįžti prie jau įvykdytų darbų. Mūsų klientai visuomet lieka patenkinti nepriekaištinga darbų kokybe, todėl suremontuosime Jūsų duris taip, kaip niekas kitas.

Patikimumas. Didelės remonto paslaugų įmonės arba pavieniai meistrai dažnai susiduria su problema, kuomet dėl didelio užsakymų kiekio ne visuomet spėjama laiku aptarnauti klientus. To pasekoje klientai turi iš naujo ieškoti, kas atliks reikiamus darbus ir taip gaišta brangų laiką. Tuo tarpu mes, turėdami glaustą klientų ratą atliekame darbus nuosekliai ir laiku pagal numatytą ir sutartą grafiką.

Pasitikėjimas. Pasitikėjimas yra esminis dalykas užmezgant ilgalaikį ryšį su klientu. Dauguma mūsų meistrų jau ilgą laiką dirba mūsų įmonėje ir yra sukaupę ilgametę patirtį. Ši patirtis rinkoje leidžia mums suprasti mūsų klientų lūkesčius, problemas bei baimes, o supratingumas kuria pasitikėjimą. Puoselėdami savo vertybes kuriame ilgalaikius santykius su savo klientais, taigi turėkite patikimus meistrus bet kokiais gyvenimo situacijai ir Jūs.

Durų remontas Vilniuje

(8-5) 214 1893

Durų remontas

Būdami užtikrinti mūsų meistrų reikiama kvalifikacija galime pasiūlyti aukščiausią durų montavimo arba remonto paslaugų kokybę. Universalaus meistro profesionalų komanda atvyks pas Jus į namus greitai, o darbus nudirbs nepastebimai. Norite pamatyti ir patys įsitikinti, kaip greitai ir kokybiškai galima atlikti sudėtingus ir specialių žinių reikalaujančius durų remonto darbus? Kreipkitės į mus nedelsiant ir būsite nustebinti!

Kokybiškai atliekame šiuos durų montavimo paslaugos darbus:

Kiekvienas užsakymas yra labai skirtingas, todėl atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius. Prieš atlikdami darbus stengiamės išklausyti, patarti ir surasti tinkamiausią sprendimo būdą. Tenka susidurti ir su situacijomis, kuomet klientai prisipažįsta patys nelabai suprantantys, dėl ko jų durys nefunkcionuoja taip, kaip turėtų. Ir tai yra visiškai natūralu, kadangi ne visi esame šios srities specialistai, todėl Universalus meistras visuomet nustatys probleminę vietą, paaiškins, kokios buvo to priežastys ir sutvarkys viską už Jus. Taigi kreipkitės tiesiai į mus ir užmirškite visus netikėtai užklupusius rūpesčius!

Universalaus meistro durų remonto paslaugos galioja visame Vilniaus mieste. Paskambinę mums ir iškvietę meistrą į namus gausite visą reikiamą pagalbą vykdant durų remonto ar reguliavimo darbus. Atvyksime ir pakonsultuosime, detaliai paaiškinsime visą darbų eigą, todėl galėsite būti ramūs, suprasdami kaip ir kokie darbai yra vykdomi Jūsų namuose.

Durų remonto kaina

Durų remontas yra nebrangi ir naudinga paslauga. Jos kaina yra apskaičiuojama kiekvienam klientui individualiai. Tai priklauso nuo to, kokie yra durų pažeidimai ir kokių remonto sprendimų reikalauja situacija. Atliksime durų remontą, o esant reikalui ir išmontavimą/sumontavimą. Paskambinkite mums ir apibūdinkite savo durų būklę arba išsikvieskite meistrą apžiūrai ir mes tiksliai apskaičiuosime darbų kainą.

Durų remontas dažnai išgelbsti klientus nuo didelių investicijų, tokių kaip naujų durų pirkimas, todėl neskubėkite daryti skubotų ir nepamatuotų sprendimų. Paskambinkite mums ir mes profesionaliai įvertinsime situaciją ir padėsime surasti Jūsų pinigus taupantį sprendimą.

Universalaus meistro durų remontas - Jūsų paslaugoms!

Skambinkite jau dabar!

(8-5) 214 1893

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Tiesiog super, ačiū! Janina 05/28/2018
  Palieskite, kad skambintumėte