Virtuvės įrengimas Vilniuje

Virtuvės įregimas ir baldai kiekvienai virtuvei suteikia išskirtinumo, patogumo ir estetikos. Būtent todėl labai svarbu yra išsirinkti namų interjerą atitinkančius virtuvės baldus bei suprojektuoti juos taip, kad kasdien virtuvėje suktis būtų patogu ir jauku. Kaip ir kiekviena darbinė erdvė, virtuvė privalo būti funkcionali. Čia vyksta ne tik valgio gaminimas, bet ir šeimos gyvenimas, kadangi rytais ir vakarais po darbų, čia susirenka šeimos nariai pasidalinti šeimos įspūdžiais arba aptarti būsimos dienos planus. Virtuvė nuo seno yra centrinė namų erdvė, todėl kiekvienas turime pasistengti šią erdvę padaryti kuo patogesnę. Paranku, kai virtuvė yra pakankamai erdvi. Tuomet joje vienu metu gali suktis keli šeimos nariai, taupydami laiką ir nelaukdami, kol iš jos pasišalins kitas šeimos narys.

Virtuvės įrengimas yra iš kelių etapų susidedantis procesas. Jeigu jūsų virtuvė yra ne visai standartinio išplanavimo, jūs neišvengsite virtuvės baldų gamybos pagal užsakymą. Toks virtuvės įrengimas yra parankus ir tiems, kurie tiksliai žino, kokios virtuvės nori, nes kiekviena idėja gali būti nesunkiai įgyvendinta rengiant virtuvės projektą.

Universalus meistras siūlo profesionalias ir patikimas virtuvės įrengimo paslaugas. Dirbdami rinkoje ne vienerius metus, puikiai žinome, kaip įgyvendinti žmonių idėjas paverčiant jas išskirtiniais virtuvės baldais. Mūsų komandoje dirba profesionalūs virtuvės dizaineriai, projektuotojai, gamybos specialistai ir montuotojai, tad nedvejodami jums pasiūlysime visą reikiamą virtuvės įrengimo paslaugų paketą. Gaminame tiek standartinius, tiek nestandartinius virtuvės baldus ir rūpinamės mūsų klientų gerove.

Virtuvės įrengimas

(8-5) 214 2638

Kodėl rinktis mus?

Pamatuoti sprendimai. Virtuvės baldai yra tokie baldai, kuriuos namuose keičiame pakankamai retai. Laimei šiuolaikinės medžiagos ir technologijos leidžia įsigyti kokybiškus baldus, kurie tarnaus ne vienerius metus. Atsižvelgiame į savo klientų norus, suteikiame profesionalias konsultacijas ir tariamės dėl darbų atlikimo. Nuo to priklauso virtuvės medžiagų, spalvų ir projekto sprendimų pasirinkimas.

Išskirtinumas. Universalus meistras yra pasirengęs sukurti jūsų namams išskirtinumo pagamindamas ir sumontuodamas unikalią, jūsų poreikius atitinkančią virtuvę. Stengiamės patenkinti visus klientų poreikius, tad įdėmiai išklausome, patariame ir konsultuojame. Mūsų tikslas nėra tik pagaminti, sumontuoti ir išvažiuoti. Mums rūpi kiekvieno kliento nuomonė bei pasitenkinimas atliekamais darbais, būtent todėl nuosekliai dirbame ties kiekviena užduotimi.

Kokybė. Norėdami turėti gražius, ilgaamžius baldus savo virtuvėje, venkite pigių medžiagų ir nepatyrusių meistrų paslaugų. Ypatingas dėmesys turėtų būti skirtas medžiagų kokybei ir patvarumui, tačiau tai galės jums pasiūlyti tik ekspertai. Virtuvės baldai turi atitikti jiems keliamus šeimos reikalavimus, o Universalus meistras pasirūpins, kad jūsų nauja virtuvė būtų funkcionali, stilinga ir svarbiausia – patvari.

Lankstumas. Savo komandoje turime patyrusius virtuvės baldų specialistus, todėl jei dar tiksliai nežinote, kokios virtuvės jums reikia, pasiūlysime savo profesionalų konsultacijas jūsų poreikių išaiškinimui. Mūsų komandoje kiekvienas darbas yra atliekamas tos srities specialisto, todėl būsite garantuoti, kad jūsų virtuvės projektavimas, gamyba bei montavimas bus atlikti vadovaujantis aukštais standartais.

Virtuvės įrengimas kaina

Norėdami sužinoti tikslią jūsų virtuvės kainą, skambinkite nurodytais telefonų numeriais ir mes, atsižvelgę į jūsų poreikius, erdvę ir turimą biudžetą, pasiūlysime jums priimtiną virtuvės įrengimo variantą. Siūlome įvairių gamintojų virtuvės baldų elementus bei sistemas, tad užtikrinsime, jog virtuvės įrengimas jums netaptų galvos skausmu. Mes atliksime visus reikiamus pasirengimo darbus, atvyksime pas jus atlikti tikslius matavimus, pakonsultuosime, atliksime projektavimo darbus pagal jūsų pasirinktą virtuvės dizainą bei pateiksime darbų bei medžiagų sąmatą. Taip galėsite greitai ir patogiai nuspręsti, ar pasirinktas virtuvės įrengimas atitinka jūsų poreikius bei finansinius lūkesčius. Skambinkite mums jau šiandien ir kartu pradėkime kurti jūsų svajonių virtuvę!

Virtuvės įrengimas

(8-5) 214 2638

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 10/30/2019
  Palieskite, kad skambintumėte