Fasado apdaila

Namo fasado apdaila – užbaigiamieji namo statybos darbai, kurie suteikia namui norimą išvaizdą ir apsaugo namo konstrukcijas nuo išoriniių veiksnių. Fasado apdailos darbai gali būti atlikti tiek statant naują namą, tiek remontuojant ir šiltinant seną.

Dažniausiai naudojamos apdailos medžiagos fasadui yra dekoratyvinis tinkas, akmenys, plytos, klinkeris, betonas, akmens plytelės arba imitacinės plokštės. Apdailos medžiagų pasiūla šiandien dažnai netgi viršija paklausą, tad kokias medžiagas pasirinkti gali būti sudėtinga. Fasado apdaila ne tik privalo suteikti namui estetinę išvaizdą, bet taip pat ir pridėtinę vertę apsaugant ir hermetizuojant namo fasadą. Kad ir kokias medžiagas pasirinktumėte, jos turėtų būti atsparios temperatūrų pokyčiams, drėgmei, tiesioginiams saulės spinduliams bei korozijai.

Universalus meistras atlieka įvairius fasado apdailos darbus. Mūsų kvalifikuoti meistrai pasirūpins jūsų namo fasadu ir viską atliks pagal konkrečioms apdailos medžiagoms būdingus montavimo reikalavimus. Kokybiškas mūsų darbas užtikrina ilgaamžiškumą ir norimą rezultatą, o specialistų sukauptos žinios pasitarnaus atsakant į visus jūsų klausimus.

Fasado apdaila Fasado apdaila vilniuje

Fasado apdaila Vilniuje

(8-5) 214 2638

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Ilgametė Universalaus meistro patirtis rinkoje leidžia išpildyti įvairaus pobūdžio fasado apdailos sprendimus ir idėjas. Taip pat atliekame darbų priežiūrą, stebime, kad nebūtų projekto nuokrypių ir viskas vyktų laikantis šiuolaikinių technologijų. Patirtis rinkoje leidžia sklandžiai dirbti net ir iškilus problemoms, kadangi daugumą tokių situacijų mūsų meistrai puikiai atpažįsta ir žino, kokių veiksmų reikia imtis problemai pašalinti.

Laiko planavimas. Laikas ir jo planavimas yra viena esminių bet kokių statybos darbų sudedamųjų dalių. Atidžiai planuojame darbus ir efektyviai paskirstome darbo jėgą. Kruopščiai ir iki detalių su klientais suplanuojame numatytų darbų atlikimo laiką ir trukmę. Turėdami aiškius terminus galime efektyviau planuoti laiką tiek sau, tiek leisti jį planuotis klientams. Laikas yra brangus, todėl suprantame jo svarbą

Kompetencija. Kompetencija – gebėjimas atlikti darbus laikantis visų reikalavimų per nurodytus terminus. Kompetetingi meistrai visuomet ras išeitį ir sugėbės pasiūlyti geriausią sprendimą kiekvienai situacijai. Patikimumas, tai savybė, kuria pasižymi profesionalai. Džiaugiamės turėdami patyrusius ir profesionalius specialistus savo komandoje, kurie gali greitai ir kokybiškai atlikti patikėtas užduotis ir patenkinti visus klientų poreikius.

Medžiagos. Jums tereikia išsirinkti norimas apdailos medžiagas, o mūsų profesionalių meistrų ir kokybiškų statybinių medžiagų pagalba patikimai pritvirtinsime jas prie namo fasado. Naudojame tik patikimas ir išbandytas rišančias medžiagas, kurios nesuteiks galimybės atsirasti mikro tarpams ir susidaryti nesandarumams. Tokios medžiagos yra atsparios temperatūrų kaitai ir užtikrina kokybę ilgam laikui.

Fasado apdaila kaina

Fasado apdaila kaina

Suteikite savo namams išskirtinę ir norimą išvaizdą. Patikėkite fasado apdailos darbus Universalaus meistro profesionalams ir jūsų idėjos bus įgyvendintos. Kokybiška fasado apdaila gali nulemti kiek ilgai namas nereikalaus fasado remonto darbų, nes tinkamai parinktos, užsandarintos ir suderintos medžiagos leidžia ilgiau atlaikyti išorės poveikius ir temperatūrinius pokyčius: vandenį, drėgmę, saulę, karštį ir šaltį, todėl profesionaliai atlikti darbai gali būti tiesiogiai susiję su namo fasado apdailos ilgaamžiškumu ir atsparumu.

Fasado apdailos kaina yra apskaičiuojama vertinant individualius klientų poreikius ir darbų apimtis. Skambinkite mums ir mes įvertinę fasadą pateiksime jums darbų kainos skaičiavimus, todėl sprendimo priėmimas jums neužims daug laiko. Su Universaliu meistru viskas vyksta greitai ir patikimai, todėl nedvejokite ir skambinkite mums nedelsiant. Suteiksime jums visa reikiamą informaciją, konsultacijas jums rūpimais klausimais, o darbus atliksime jums patogiausiu metu.

Universalus meistras – greita, patikima, patogu!

Fasado apdaila

(8-5) 214 2638

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Julius 08/27/2018
  Palieskite, kad skambintumėte