Klinkerio klijavimas

Klinkerio klijavimas – modernus ir šiuolaikiškas būdas namų dekoravimui. Iš esmės tai yra procesas, kai klinkerio plytelės yra klijuojamos ant paruošto pagrindo.

Iš pažiūros tai yra įprasta plytelių klijavimo procedūra, tačiau klinkerio plytelių klijavimas reikalauja tam tikrų žinių ir taisyklių. Netinkamai suklijuotos plytelės gali lemti darbų broką: pradėti byrėti, atsiklijuoti ar deformuotis, o juk kiekvienas norime, kad apdailos medžiagos tarnautų ilgai. Viena jautriausių klinkerio klijavimo vietų – siūlės tarp plytelių. Siūlių defektai dažnai lemia klinkerio plytelių skilimą ar atsiklijavimą.

Klinkerio-klijavimas

Tokia problema nėra lengvai sutvarkoma, o visa namų apdailos priežiūra gali pareikalauti daug laiko, pastangų ir didelio galvos skausmo. Blogiausia tai, jog prabėgus daugiau laiko naujų tokios pačios spalvos ir struktūros plytelių gauti gali ir nepavykti, tad vienintelė išeitis – kokybiškas klinkerio klijavimas atliktas iš pirmo karto.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Mūsų specialistai rinkoje dirba jau ne vienerius metus, todėl gerai nusimano klinkerio klijavimo specifikoje bei turi reikiamą įdirbį, kuris leidžia atlikti darbus efektyviai ir per nustatytus terminus. Visgi klinkerio klijavime reikia ne tik patirties ir žinių, bet ir atidumo. Tik kruopščiai ir kantriai atliktas darbas gali išpildyti lūkesčius ir užtikrinti, kad priklijuotos plytelės netrupės, neskilinės ir kitaip nesideformuos.

Medžiagos. Naudojamos medžiagos turi didelės įtakos darbų kokybei. Vienas iš svarbiausių aspektų yra pasirinkti tinkamus klijus. Prastos kokybės arba pigūs klijai neužtikrina reikiamo paviršiaus ir plytelių sukibimo, todėl siekiant sutaupyti šioje vietoje galima sukurti nepageidaujamą efektą. Suklijuotos plytelės turi laikytis tvirtai ir stabiliai, visi tarpai tarp plytelių ir pagrindo turi būti sklidinai užpildyti kokybiškais klijais, negalima palikti jokių ertmių, kur galėtų kauptis vanduo ir drėgmė. Taip profesionaliai klijuojant klinkerio plyteles bus užtikrintas ilgaamžiškumas.

Technologijos. Pagal klinkerio plytelių standartus ir šiuolaikines klijavimo technologijas, šios plytelės turi būti klijuojamos ant švaraus paviršiaus ir išdžiūvusio armavimo sluoksnio. Šiam sluoksniui būtina leisti išdžiūti 72 valandas, kitaip šis blogai sukibs su klijais ir ateityje gali kilti problemų. Mūsų meistrai žino visas jautrias vietas, todėl gali užtikrinti reikiamą darbų kokybę ir patikimumą.

Profesionalumas. Profesionaliai vertiname ir atliekame ne tik darbą. Tikri rinkos profesionalai sugeba užtikrinti reikiamą komunikaciją, aptarnavimą ir požiūrį į klientus. Profesionalais ne gimstama, o tampama, todėl kiekvieną dieną mokomės iš savo klaidų ir tobuliname savo paslaugas. Suteiksime jums visą reikiamą konsultaciją klinkerio klijavimo klausimais ir užtikrinsime, kad gautumėte atsakymus į visus rūpimus klausimus

Klinkerio klijavimas kaina

Klinkeris – nuostabi ir unikali namų dekoravimo medžiaga. Ji suteikia ne tik išskirtinumo, bet ir yra atspari įvairiems išorės veiksniams: temperatūriniams pokyčiams, drėgmei, tiesioginiams saulės spinduliams, todėl klinkerio panaudojimas yra išties platus. Klinkeriu galima dekoruoti tiek namų vidaus, tiek išorės sienas, židinius, lubas ar kitus paviršius. Svarbu kokybiškai atlikti paviršių paruošimo darbus, naudoti kokybiškus klijus ir vadovautis visomis klinkerio klijavimo rekomendacijomis.

Nežinote, kas galėtų atlikti klinkerio klijavimo darbus jūsų namuose? Universalus meistras siūlo savalaikę ir profesionalią pagalbą! Mūsų klinkerio klijavimo specialistai dirba visoje Lietuvoje, todėl jums užteks vieno skambučio pagal vietovę suskirstytais meistrų kontaktais ir jums ne tik bus suteikta profesionali konsultacija, bet ir parengtas patrauklus pasiūlymas jūsų poreikiams. Geriausias klinkerio plytelių savybes gali atskleisti tik kokybiškai atliktas darbas, todėl rinkitės Universalaus meistro klinkerio klijavimo specialistus ir džiaukitės nepriekaištingu rezultatu per trumpą laikotarpį.

Klinkerio klijavimo kaina svyruoja dėl įvairių šio darbo atlikimo aplinkybių bei užsakymo apimties, tad paskambinkite nurodytais kontaktais savo mieste ir teiraukitės patrauklaus mūsų meistrų pasiūlymo. Mūsų tikslas – jūsų poreikių tenkinimas, tad nedvejokite ir paverskite savo namus išskirtine oaze!

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja klinkerio klijavimas?

Klinkerio klijavimas - Universalaus meistro paslauga, teikiama palankiomis kainomis. Mūsų darbo principas yra paremtas tiesioginiu meistrų ir klientų bendravimu, todėl jūsų naudai yra aplenkiami bet kokie tarpininkavimo mokesčiai.

 

✅Kaip užsakyti klinkerio klijavimą?

Užsakykite klinkerio klijavimą paskambinę nurodytu telefonu pasirinkę savo miestą. Jums bus suteikta nemokama konsultacija, todėl greičiau galėsite priimti sprendimą ir užsakyti reikiamą paslaugą.

 

✅Koks yra klinkerio klijavimo procesas?

Darbų procesui yra reikalinga detali jūsų užsakymo informacija, todėl atvykę meistrai išklausys jūsų poreikius, įvertins darbų apimtis, pateiks darbų terminus ir kartu su jumis aptars kitas sąlygas.

 

✅Kaip greitai galite išklijuoti klinkerį?

Darbai yra pradedami meistrų pateiktu laiku, atsižvelgiant į užimtumą. Klinkerio klijavimas neužims daug laiko, jei jį atliks patikimi Universalaus meistro specialistai.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/15/2020