Klinkerio klijavimas Klaipėdoje

Klinkerio klijavimas Klaipėdoje – Universalas meistro paslauga už prieinamą kainą. Klinkeris šiandien yra plačiai naudojamas statybose, įgyvendinti namų interjero sprendimams, todėl jo klijavimas tapo paklausia paslauga visoje Lietuvoje. Iš pažiūros nesudėtingas klinkerio klijavimo darbas iš tiesų nėra toks paprastas. Klinkerio plytelės yra ganėtinai trapios, nelygiu paviršiumi, todėl reikia patyrimo ir supratimo, kaip jas suklijuoti taip, kad žiūrėtųsi gražiai, o tarnautų ilgai. Pagal dabartines technologijas, svarbu tinkamai paruošti paviršių, kad klijai gerai su juo sukibtų. Tam reikia švaraus paviršiaus su išdžiūvusiu armavimo sluoksniu. Blogas sukibimas arba prastos kokybės klijai gali lemti problemas ateityje, todėl šiose vietose taupyti negalima. Dar viena pasitaikančio broko priežastis – tarpų tarp plytelių netinkamas užpildymas. Svarbu visas siūles kruopščiai užpildyti ir nepalikti jokių ertmių, kur galėtų kauptis vanduo (jeigu plytelės klijuojamos lauke).

Klinkerio klijavimas Klaipėda

Klinkerio klijavimas Klaipėdoje

Visa tai ir dar daugiau gali užtikrinti tik kompetentingi specialistai, kurie žino ir moka, kaip reikia dirbti su klinkerio plytelėmis. Tik profesionalūs meistrai gali užtikrinti klinkerio plytelių ilgaamžiškumą, todėl Universalaus meistro klinkerio klijavimas Klaipėdoje – paslauga, skirta jūsų ramiam miegui.

Klinkerio plytelių klijavimas

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Mūsų specialistai rinkoje dirba jau ne vienerius metus, todėl gerai nusimano klinkerio klijavimo specifikoje bei turi reikiamą įdirbį, kuris leidžia atlikti darbus efektyviai ir per nustatytus terminus. Visgi klinkerio klijavime reikia ne tik patirties ir žinių, bet ir atidumo. Tik kruopščiai ir kantriai atliktas darbas gali išpildyti lūkesčius ir užtikrinti, kad priklijuotos plytelės netrupės, neskilinės ir kitaip nesideformuos.

Medžiagos. Naudojamos medžiagos turi didelės įtakos darbų kokybei. Vienas iš svarbiausių aspektų yra pasirinkti tinkamus klijus. Prastos kokybės arba pigūs klijai neužtikrina reikiamo paviršiaus ir plytelių sukibimo, todėl siekiant sutaupyti šioje vietoje galima sukurti nepageidaujamą efektą. Suklijuotos plytelės turi laikytis tvirtai ir stabiliai, visi tarpai tarp plytelių ir pagrindo turi būti sklidinai užpildyti kokybiškais klijais, negalima palikti jokių ertmių, kur galėtų kauptis vanduo ir drėgmė. Taip profesionaliai klijuojant klinkerio plyteles bus užtikrintas ilgaamžiškumas.

Technologijos. Pagal klinkerio plytelių standartus ir šiuolaikines klijavimo technologijas, šios plytelės turi būti klijuojamos ant švaraus paviršiaus ir išdžiūvusio armavimo sluoksnio. Šiam sluoksniui būtina leisti išdžiūti 72 valandas, kitaip šis blogai sukibs su klijais ir ateityje gali kilti problemų. Mūsų meistrai žino visas jautrias vietas, todėl gali užtikrinti reikiamą darbų kokybę ir patikimumą.

Profesionalumas. Profesionaliai vertiname ir atliekame ne tik darbą. Tikri rinkos profesionalai sugeba užtikrinti reikiamą komunikaciją, aptarnavimą ir požiūrį į klientus. Profesionalais ne gimstama, o tampama, todėl kiekvieną dieną mokomės iš savo klaidų ir tobuliname savo paslaugas. Suteiksime jums visą reikiamą konsultaciją klinkerio klijavimo klausimais ir užtikrinsime, kad gautumėte atsakymus į visus rūpimus klausimus

Klinkerio klijavimas Klaipėdoje

Klinkerio klijavimas Klaipėdoje

Klinkerio plytelės yra išgaunamos iš molio bei kitų papildančių medžiagų, todėl juo apklijuotas namas atrodys ne tik gražiai ir estetiškai, bet ir autentiškai. Vis dažniau klinkeris yra naudojamas ne tik namų išorės apdailai, bet ir takams, gėlynams ar interjero dekoravimui. Visos natūralios medžiagos yra ypatingai vertinamos ne tik dėl draugiškumo aplinkai, bet ir dėl ilgaamžiškumo. Net ir po daugelio metų klinkeriu padengtos sienos išlaiko spalvinį sodrumą ir estetiką, todėl šis sprendimas bus ilgalaikis ir nereikalaus jokių papildomų investicijų.

Klinkerio klijavimo kaina priklauso nuo keletos faktorių, tokių kaip klinkerio tipas bei plytelėmis dengiamas plotas. Skambinkite mums ir mes nustatę jūsų poreikius apskaičiuosime klinkerio klijavimo kainą jūsų namams. Greitas ir sklandus bendravimas leidžia lengvai užmegzti ryšį su mūsų klientais, tad nedvejokite ir kreipkitės į Universalų meistrą nedelsiant. Atidžiai išklausysime jūsų pageidavimus, pakonsultuosime jums svarbiais klausimais, išgirsite specialistų nuomonę ir patarimus, surasime jums tinkamiausią darbų laiką ir greitai bei lengvai priimsite sprendimą.

Universalus meistras atliks greitą ir kokybišką klinkkerio klijavimą jūsų namuose. Nesvarbu ar tai vidaus, ar išorės apdaila, dirbame pagal klientų pageidavimus, o esant poreikiui galime pasiūlyti ir profesionalias interjero apdailos paslaugas. Jei jau turite idėją ir viziją, mes ją įgyvendinsime. Jeigu jaučiate, kad reiktų specialistų patarimo, kreipkitės į mus ir mes jums padėsime. Profesionalios Universalaus meistro klinkerio klijavimo paslaugos padės jums ne tik priimti su namo apdaila susijusius sprendimus, bet ir greitai bei kokybiškai atlikti darbus jums patogiausiu metu. Mūsų lankstumas pasitarnaus jūsų patogumui, todėl kreipkitės į mus jau dabar ir užsisakykite profesionalias klinkerio klijavimo paslaugas.

Universalus meistras dirba jūsų patogumui. Skambinkite ir pamirškite visus jus kankinančius rūpesčius. Kurkime jūsų viziją kartu!

Klinkerio klijavimas

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/12/2019