Klinkerio klijavimas Vilniuje

Klinkerio plytelės – šiuolaikiškas ir modernus namų dekoravimo būdas. Klinkerio klijavimas yra procesas, kurio metu šios plytelės yra pritvirtinamos prie norimo pagrindo. Skamba paprastai, tačiau nesilaikant tam tikrų klijavimo standartų ir klijavimo technologijų, netinkamai priklijuotos klinkerio plytelės gali pradėti byrėti, deformuotis arba jų sujungimuose atsirasti tarpai. Siūlės, esančios tarp priklijuotų klinkerio plytelių reikalauja ypatingo dėmesio ir žinių, nes tai yra viena iš pagrindinių galimo broko atsiradimo vietų. Medžiagas veikiant lauko temperatūriniams pokyčiams, jos plečiasi arba mažėja taip kurdamos termines deformacijas. Blogai padarytos siūlės gali paskatinti klinkerio plyteles skilti ar net iškristi. Visa tai, iš pažiūros pakankamai nesudėtingą darbą gali paversti dideliu nesusipratimu ir nesibaigiančiu galvos skausmu. Plytelių perklijavimas reikalauja papildomų investicijų ir laiko, o naujų tokių pačių klinkerio plytelių prabėgus laikui surasti gali ir nebepavykti.

Klinkerio klijavimas Vilniuje

Klinkerio klijavimas Vilnius

Universalus meistras – patikimas klinkerio plytelių klijavimo specialistas. Norėdami, kad klinkerio plytelės atitiktų savo paskirtį ir atskleistų išskirtines savo savybes, rinkitės mūsų klinkerio klijavimo paslaugas. Universalus meistras moka ir žino, kuo pasižymi klinkerio plytelių klijavimas, todėl kokybiškai priklijuotos plytelės džiugins jūsų akis ilgai, o namuose kurs ypatingą atmosferą. Neverta dvejoti ir daugiau galvoti. Rinkitės meistrus, kuriems yra svarbus darbo rezultatas, o sukaupta patirtis leidžia tokį rezultatą pasiekti greitai ir lengvai.

Klinkerio plytelių klijavimas

(8-618) 49499

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Mūsų specialistai rinkoje dirba jau ne vienerius metus, todėl gerai nusimano klinkerio klijavimo specifikoje bei turi reikiamą įdirbį, kuris leidžia atlikti darbus efektyviai ir per nustatytus terminus. Visgi klinkerio klijavime reikia ne tik patirties ir žinių, bet ir atidumo. Tik kruopščiai ir kantriai atliktas darbas gali išpildyti lūkesčius ir užtikrinti, kad priklijuotos plytelės netrupės, neskilinės ir kitaip nesideformuos.

Medžiagos. Naudojamos medžiagos turi didelės įtakos darbų kokybei. Vienas iš svarbiausių aspektų yra pasirinkti tinkamus klijus. Prastos kokybės arba pigūs klijai neužtikrina reikiamo paviršiaus ir plytelių sukibimo, todėl siekiant sutaupyti šioje vietoje galima sukurti nepageidaujamą efektą. Suklijuotos plytelės turi laikytis tvirtai ir stabiliai, visi tarpai tarp plytelių ir pagrindo turi būti sklidinai užpildyti kokybiškais klijais, negalima palikti jokių ertmių, kur galėtų kauptis vanduo ir drėgmė. Taip profesionaliai klijuojant klinkerio plyteles bus užtikrintas ilgaamžiškumas.

Technologijos. Pagal klinkerio plytelių standartus ir šiuolaikines klijavimo technologijas, šios plytelės turi būti klijuojamos ant švaraus paviršiaus ir išdžiūvusio armavimo sluoksnio. Šiam sluoksniui būtina leisti išdžiūti 72 valandas, kitaip šis blogai sukibs su klijais ir ateityje gali kilti problemų. Mūsų meistrai žino visas jautrias vietas, todėl gali užtikrinti reikiamą darbų kokybę ir patikimumą.

Profesionalumas. Profesionaliai vertiname ir atliekame ne tik darbą. Tikri rinkos profesionalai sugeba užtikrinti reikiamą komunikaciją, aptarnavimą ir požiūrį į klientus. Profesionalais ne gimstama, o tampama, todėl kiekvieną dieną mokomės iš savo klaidų ir tobuliname savo paslaugas. Suteiksime jums visą reikiamą konsultaciją klinkerio klijavimo klausimais ir užtikrinsime, kad gautumėte atsakymus į visus rūpimus klausimus

Klinkerio klijavimas kaina

Klinkerio plytelės yra išgaunamos iš molio bei kitų papildančių medžiagų, todėl juo apklijuotas namas atrodys ne tik gražiai ir estetiškai, bet ir autentiškai. Vis dažniau klinkeris yra naudojamas ne tik namų išorės apdailai, bet ir takams, gėlynams ar interjero dekoravimui. Visos natūralios medžiagos yra ypatingai vertinamos ne tik dėl draugiškumo aplinkai, bet ir dėl ilgaamžiškumo. Net ir po daugelio metų klinkeriu padengtos sienos išlaiko spalvinį sodrumą ir estetiką, todėl šis sprendimas bus ilgalaikis ir nereikalaus jokių papildomų investicijų.

Preliminarios klinkerio klijavimo kainos yra:

PaslaugaKaina
Klinkerio klijavimas
ir fugavimas
nuo 20 eur/m2
Langų angokraštis nuo 10 eur/m

Klinkerio klijavimo kaina priklauso nuo keletos faktorių, tokių kaip klinkerio tipas bei plytelėmis dengiamas plotas. Skambinkite mums ir mes nustatę jūsų poreikius apskaičiuosime klinkerio klijavimo kainą jūsų namams. Greitas ir sklandus bendravimas leidžia lengvai užmegzti ryšį su mūsų klientais, tad nedvejokite ir kreipkitės į Universalų meistrą nedelsiant. Atidžiai išklausysime jūsų pageidavimus, pakonsultuosime jums svarbiais klausimais, išgirsite specialistų nuomonę ir patarimus, surasime jums tinkamiausią darbų laiką ir greitai bei lengvai priimsite sprendimą.

Universalus meistras atliks greitą ir kokybišką klinkkerio klijavimą jūsų namuose. Nesvarbu ar tai vidaus, ar išorės apdaila, dirbame pagal klientų pageidavimus, o esant poreikiui galime pasiūlyti ir profesionalias interjero apdailos paslaugas. Jei jau turite idėją ir viziją, mes ją įgyvendinsime. Jeigu jaučiate, kad reiktų specialistų patarimo, kreipkitės į mus ir mes jums padėsime. Profesionalios Universalaus meistro klinkerio klijavimo paslaugos padės jums ne tik priimti su namo apdaila susijusius sprendimus, bet ir greitai bei kokybiškai atlikti darbus jums patogiausiu metu. Mūsų lankstumas pasitarnaus jūsų patogumui, todėl kreipkitės į mus jau dabar ir užsisakykite profesionalias klinkerio klijavimo paslaugas.

Universalus meistras dirba jūsų patogumui. Skambinkite ir pamirškite visus jus kankinančius rūpesčius. Kurkime jūsų viziją kartu!

Klinkerio klijavimas

(8-618) 49499

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 2 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Antanas 08/27/2018
  • Tikrai ačiū jūsų klinkerio klijavimo meistrams! Marius 05/23/2019
  Palieskite, kad skambintumėte