Tinkavimas

Tinkavimas dažniausiai yra atliekamas vidaus apdailai, paruošiant paviršių tolimesniems gruntavimo ir dažymo darbams. Tinkuoti galima tiek rankomis, tiek specialia technika, todėl abiem atvejais šį darbą turėtų atlikti specialistai. Vidaus patalpų apdailai yra naudojami gipsiniai, kalkiniai ar cementiniai tinkai bei jų mišiniai. Tinkuoti reikia tiek lubas, tiek sienas, o tinkas turi būti parinktas atsižvelgiant į tinkuojamo paviršiaus struktūrą, lygumą bei drėgmės lygio.

Cementinis tinkas yra naudojamas storiems sluoksniams dengti. Jis yra atsparesnis drėgmei, tinkamai sukimba su paviršiumi ir išlygina jo įtrūkimus. Gipsinis tinkas yra populiari vidaus apdailos medžiaga, kuri yra lengvai dengiama ant paviršiaus, suformuoja lygias sienas, greičiau džiūva, o norimam rezultatui pasiekti nereikia didelio gipso sluoksnio.

Tinkavimas Vilniuje

Toks tinkas gerai toleruoja trumpalaikį drėgmės poveikį bei padeda reguliuoti patalpų mikroklimatą. Gipsinis tinkas gaminamas pagrinde naudojant natūralias medžiagas ir jį malonu liesti dėl palankios struktūros. Visą tinkavimo procesą galima suskirstyti į keletą etapų: pagrindo paruošimas, tinkavimas, tinko išlyginimas, nugludinimas ir įtrinimas. Tai nėra sudėtingas procesas, jei turima pakankamai šio darbo žinių ir įgūdžių, todėl bet koks tinkavimas turėtų būti patikėtas profesionaliems apdailos meistrams.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Modernumas. Universalaus meistro samdomi specialistai tinkamai vertina technologinę pažangą sienų statymo ir dekoravimo pramonėje. Siekiama taikyti tinkamus sprendimus kliento atžvilgiu ir taupyti laiką bei medžiagas. Dėl šios priežasties mūsų specialistai taiko modernią tinkavimo ir sienų pagrindo ruošimo metodiką, naudoja ekologiškus ir tinkamus produktus bei medžiagas ir taiko naująsias technologijas bei įrenginius. Tik tokiu būdu yra užtikrinamas maksimalus darbų našumas.

Kokybė. Universalus meistras siekia suformuoti tinkamas darbo vertybes, kuriomis darbuotojai vadovautųsi kad ir kokį darbą bedarytų. Mūsų specialistai atlieka kiekvieną darbą taip, lyg darytų jį sau, šeimos nariui ar draugams. Taip pat tikima, kad geriau yra vieną kartą nepriekaištingai atlikti darbus, užuot padarius „pigiai“ ir taisyti dešimt kartų. Taip yra tausojami nervai, laikas, ir medžiagos. Vienintelis sprendimas yra viską daryti taip, kaip reikia, nuo pat pradžių.

Sąžiningumas. Būti ir išlikti sąžiningu bet kurioje individualaus namų įrengimo pramonės šakoje yra sudėtingas iššūkis. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, tai yra įmanoma. Universalaus meistro specialistų komanda garantuoja skaidrumą dirbant ir bendradarbiaujant, pasirūpina, kad visi darbai būtų atliekami taip, kaip buvo sutarta, siekiant kliento pageidaujamų rezultatų, ir visą tai be įtartinų sąskaitų už „būtinus papildomus darbus“.

Kaina. Universalaus meistro tinkavimo darbai – sąžiningi ir už optimalią kainą. Mes siekiame sudaryti pusiausvyrą tarp teikiamų paslaugų ir kliento poreikių. Visgi kokybiškos sienų paruošimo ir tinkavimo paslaugos samdant patyrusius ir įgudusius ekspertus, taikant modernias technologijas bei įrangą ir dirbant sąžiningai visų šalių atžvilgiu matosi galutinėje sąskaitoje. Tačiau, esame žmonės ir siūlome tinkavimo kainą, kuri būtų sąžininga ir mums, ir jums, bei suteikiame garantijas.

Tinkavimas kaina

Tinkavimo kaina priklauso nuo pasirinkto arba reikalingo tinkavimo tipo, tinkuojamo paviršiaus lygumo bei struktūros ir kitų šios paslaugos atlikimo aplinkybių, todėl norėdami sužinoti tinkavimo kainą savo reikmėms, skambinkite Universalaus meistro profesionalams ir tiesiogiai sužinokite šių paslaugų kainą jūsų mieste. Šią paslaugą teikiame visoje Lietuvoje, o mūsų specialistai pasižymi aukšta kompetencija ir paslaugumu. Maloniai atsakysime į visus jūsų užduodamus klausimus ir suteiksime profesionalią konsultaciją tiek telefonu, tiek atvykę į jūsų objektą.

Pamirškite bet kokius nesklandumus atliekant apdailos darbus. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės kokybiškai vykdomais tinkavimo darbais be jokio vargo kurdami išskirtinį ir šiuolaikišką savo namų interjerą. Mes dirbame jūsų naudai, todėl pasiūlysime palankias darbų kainas, pasirūpinsime medžiagomis bei atliksime tinkavimą per sutartą laikotarpį. Taupykite savo laiką, jėgas ir išlaidas su kvalifikuota Universalaus meistro pagalba. Tinkavimo darbai nuo šiol kiekvieno jūsų poreikiams!

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja tinkavimas?

Tinkavimo kaina svyruoja dėl skirtingų užsakymų apimčių bei darbo sąlygų, todėl yra skaičiuojama kiekvieną kartą individualiai. Kuo užsakymas didesnis, tuo geresnė darbų kaina, tačiau Universalus meistras pasirūpins, kad tinkavimas atitiktų visus jūsų lūkesčius.

 

✅Kaip užsakyti tinkavimo paslaugą?

Užsakykite tinkavimą pasirinkę savo miestą ir susisiekę su meistru nurodytais kontaktais. Užsakymai atliekami ir vykdomi greitai, pasitelkiant gerą darbų organizavimą ir tiesioginį klientų bendravimą su meistrais.

 

✅Koks yra tinkavimo darbų procesas?

Tinkavimas yra vykdomas atlikus darbų vertinimą, suderinus darbų terminus, kainą bei kitas sąlygas. Meistrai sutartu laiku atvyksta į vietą ir pradeda darbus.

 

✅Kaip greitai galite atlikti tinkavimą?

Tinkavimo darbai yra pradedami priklausomai nuo to, ar darbai yra vykdomi patalpose, ar lauke, kur darbų pradžiai įtakos gali turėti sezoniškumas, oro sąlygos ir kt. veiksniai.

Mūsų atsiliepimai

No reviews yet...