Tinkavimas Šiauliuose

Ar girdėjote, kad tinkavimas Šiauliuose gali būti specializuotas ir profesionalus? Būtent tuo pasirūpins Universalaus meistro specialistai! Jeigu ieškote, kas jums galėtų kokybiškai atlikti reikiamus tinkavimo darbus, tuomet esate reikiamoje vietoje. Mūsų specialistai atlieka tinkavimo užduotis įvairios paskirties patalpose už prieinamą kainą, todėl esame pasirengę imtis bet kokių tinkavimo darbų jūsų poreikiams.

Tinkavimas – apdailos darbų proceso dalis, kurio metu ant norimo paviršiaus tolygiai yra užtepamas smėlio, vandens ir kalkių mišinys. Jo pagalba sienos yra sutvirtinamos ir išlyginamos, kad jos atrodytų tolygiai prie bet kokio apšvietimo. Tinkas yra pirmasis sienų, lubų ir kitų matomų paviršių apdailos sluoksnis. Nutinkavus reikiamą paviršių, vėliau yra pereinama prie šlifavimo (lyginimo) ir glaistymo. Profesionaliai paruoštos sienos ar lubos vėliau gali būti dažomos ar kitaip dekoruojamos. Visa tai kartu sukuria aplinkos vientisumą, grožį bei norimą vaizdą. Tinkavimas yra svarbus darbas, kadangi nuo jo priklauso galutinis rezultatas.

Sienu Tinkavimo Darbai

Tinkavimas Šiauliuose

Universalaus meistro tinkavimas Šiauliuose – patogi paslauga jums ir jūsų namams!

Tinkavimo darbai

Modernumas. Universalaus meistro samdomi specialistai tinkamai vertina technologinę pažangą sienų statymo ir dekoravimo pramonėje. Siekiama taikyti tinkamus sprendimus kliento atžvilgiu ir taupyti laiką bei medžiagas. Dėl šios priežasties mūsų specialistai taiko modernią tinkavimo ir sienų pagrindo ruošimo metodiką, naudoja ekologiškus ir tinkamus produktus bei medžiagas ir taiko naująsias technologijas bei įrenginius. Tik tokiu būdu yra užtikrinamas maksimalus darbų našumas.

Kokybė. Universalus meistras siekia suformuoti tinkamas darbo vertybes, kuriomis darbuotojai vadovautųsi kad ir kokį darbą bedarytų. Mūsų specialistai atlieka kiekvieną darbą taip, lyg darytų jį sau, šeimos nariui ar draugams. Taip pat tikima, kad geriau yra vieną kartą nepriekaištingai atlikti darbus, užuot padarius „pigiai“ ir taisyti dešimt kartų. Taip yra tausojami nervai, laikas, ir medžiagos. Vienintelis sprendimas yra viską daryti taip, kaip reikia, nuo pat pradžių.

Sąžiningumas. Būti ir išlikti sąžiningu bet kurioje individualaus namų įrengimo pramonės šakoje yra sudėtingas iššūkis. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, tai yra įmanoma. Universalaus meistro specialistų komanda garantuoja skaidrumą dirbant ir bendradarbiaujant, pasirūpina, kad visi darbai būtų atliekami taip, kaip buvo sutarta, siekiant kliento pageidaujamų rezultatų, ir visą tai be įtartinų sąskaitų už „būtinus papildomus darbus“.

Kaina. Universalaus meistro tinkavimo darbai – sąžiningi ir už optimalią kainą. Mes siekiame sudaryti pusiausvyrą tarp teikiamų paslaugų ir kliento poreikių. Visgi kokybiškos sienų paruošimo ir tinkavimo paslaugos samdant patyrusius ir įgudusius ekspertus, taikant modernias technologijas bei įrangą ir dirbant sąžiningai visų šalių atžvilgiu matosi galutinėje sąskaitoje. Tačiau, esame žmonės ir siūlome tinkavimo kainą, kuri būtų sąžininga ir mums, ir jums, bei suteikiame garantijas.

Tinkavimas Šiauliuose

Tinkavimas Šiauliuose

Tinkavimo Šiauliuose

Sužinoję, koks apskritai sudėtingas yra sienų statymo menas, galite likti nustebę. Siena – tai ne tik plytų ir cemento reikalas. Be šių dviejų elementų, sienos neapsieina be tinkavimo, glaistymo, apšiltinimo, įvairių tarpinių plokščių, tapetavimo, dažymo ar kitų dekoravimo sprendimų ir daugelio kitų sienų sandarumo, stabilumo ir patvarumo elementų.

Vienas šių sienų statymo sprendimų – tai tinkavimas. Tinkavimas yra sienos dengimas apdaila, gaminama sumaišant smėlį, kalkes arba cementą ir vandenį. Tai paprastai yra pirmasis sluoksnis, dengiamas ant pastato struktūros paviršiaus, t. y. plikų sienų, pertvarų ir pan. Kai kuriais atvejais tinkas tampa pagrindu glaistui.

Tinkavimas yra būtinas dėl keleto priežasčių. Esminė tinko paskirtis yra sudaryti tinkamesnį pagrindą tolimesniems darbams atlikti, pvz., sienoms dažyti, tapetuoti, plytelėms klijuoti ir pan. Tačiau tinkas turi ir keletą naudingų šalutinių funkcijų – jis padeda sutvirtinti pastato konstrukcijas, sandarina patalpas bei apsaugo nuo drėgmės ir cheminių medžiagų poveikio.

Taip pat yra keletas tinko rūšių, priklausomai nuo sienos paskirties ir kitų savybių. Esminės tinko rūšys yra paprastasis, specialusis ir dekoratyvinis. Paprastasis tinkas yra skirtas sienos pagrindui suformuoti, specialusis tinkas tarnauja kaip apsauginis sluoksnis (akustinis, hidroizoliacinis ir pan.), o dekoratyvinis tinkas, kaip pavadinimas pasako, atlieka paviršiaus apdailos funkciją.

Universalus meistras – jūsų paslaugoms. Mūsų patyrusi ir kompetentinga ekspertų komanda yra pasiruošusi patenkinti visus jūsų sienų tinkavimo poreikius. Kruopščiai ištinkuosime jūsų sienas ir paruošime jas tolimesniems darbams. Sudomino Universalaus meistro tinkavimo paslaugos? Kodėl gi nesusisiekus su mumis? Mus pasieksite telefono nr. arba el. paštu info@universalusmeistras.lt.

Sienų tinkavimas Šiauliuose

Tinkavimas yra būtinas dėl kelių priežasčių. Pagrindinė tinko paskirtis yra suformuoti pagrindą kitiems darbams atlikti, pvz., sienoms dažyti, tapetuoti ir kt. Be to, tinkas turi ir keletą kitų naudingų funkcijų. Jis taip pat padeda sustiprinti pastato struktūrą, susandarina patalpas ir apsaugo namą nuo drėgmės ir cheminių medžiagų poveikio.

Taip pat yra pateikiamos kelios tinko rūšys – kiekviena jų yra skirtingos paskirties ir savybių. Pagrindinės tinko rūšys yra paprastasis, specialusis ir dekoratyvinis. Paprastasis tinkas yra pritaikytas sienos pagrindui suformuoti, specialusis tinkas veikia kaip apsauginis sluoksnis (akustinis, hidroizoliacinis ir pan.), o dekoratyvinis tinkas – atspėjote – atlieka paviršiaus apdailos funkciją.

Tinkavimas Šiauliuose

Universalus meistras – jūsų paslaugoms. Mūsų patyrusių specialistų komanda yra pasiruošusi patenkinti visus jūsų sienų tinkavimo poreikius. Kruopščiai ištinkuosime jūsų sienas ir paruošime jas tolimesniems darbams. Taigi, prireikė Universalaus meistro tinkavimo paslaugų? Kodėl gi nesusisiekus su mumis? Mus pasieksite telefonu arba el. paštu info@universalusmeistras.lt.

Sienų tinkavimo darbai

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/12/2019