Šiukšlių išvežimas

Šiukšlių išvežimas – kasdienė ir visiems reikalinga paslauga. Šiukšlės yra nepageidaujamos medžiagos, kurios gali būti įvairios sudėties. Labai džiugu, kad vis daugiau žmonių Lietuvoje sąmoningai rūšiuoja šiukšles ir atliekas, tuo prisidėdami prie atliekų tvarkymo bei gamtos tausojimo.

Tuo tikslu tiek gyventojai, tiek įmonės naudoja specialios paskirties konteinerius, kuriuose atskirai rūšiuojamas plastikas, stiklas, popierius ir buitinės atliekos. Vis tik didelę dalį šiukšlių sudaro statybinės atliekos remontuojant ar įrenginėjant būstus. Įvairios statybinės šiukšlės ne tik užima daug vietos statybų vietoje, bet ir reikalauja specializuoto utilizavimo dėl savo dažnai kenksmingos sudėties arba didelių gabaritų.

siuksliu isvezimas

Kur kreiptis, jei turite išvežti sulūžusius baldus ar kitus stambiagabaričius daiktus? Pagaliau, kaip pasielgti su statybinėmis atliekomis, pasibaigus remontui? Specialistai pataria šiukšlių išvežimo klausimais kreiptis į specializuotas, šiukšlių išvežimo paslaugas teikiančias įmones. Universalaus meistro komanda išspręs jūsų problemas operatyviai ir kokybiškai.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Puikiai žinome, jog kiekvieną įmonę reprezentuoja jos darbuotojai. Profesionalaus įvaizdžio ir elgesio personalas padeda kurti vartotojų pasitikėjimą, todėl darbuotojų atrankai skiriame ypatingą dėmesį. Visi mūsų meistrai yra ne tik kruopščiai atrenkami, bet ir yra savo srities specialistai. Mūsų žmogiškųjų išteklių skyrius užtikrina, kad kiekvienas atskiros srities darbuotojas atitiktų jam keliamus reikalavimus, o įsidarbinus gautų reikiamus apmokymus.

Skaidrumas ir sąžiningumas. Tai vertybės, kurias mes puoselėjame. Prieš atliekant bet kokį darbą, detaliai su klientu apsitariame ką ir kaip darysime, išklausome visus norus ir pageidavimus. Tik tuomet raitojamės rankoves. Jums nereikės mokėti už darbus ar paslaugas, kurių neužsisakėte. Visi apmokėjimai už paslaugas vyks skaidriai ir sąžiningai - pagal išankstinį susitarimą.

Kokybė. Mes vertiname išskirtinę kokybę. Dėka mūsų profesionalių darbuotojų rinkoje išsiskiriame kaip įmonė, gebanti užtikrinti maksimalią paslaugų kokybę. Mūsų srityje dirbame klientams brangioje ir artimoje aplinkoje (namai, biuras, asmeninis nekilnojamas turtas ir pan.), todėl jaučiame atsakomybę prieš savo klientus ir suvokiame, jog tik gerai ir kokybiškai atliktas darbas gali garantuoti tolimesnę sėkmę.

Lankstumas. Demonstruojame lankstų požiūrį visais aspektais. Reikia paankstinti sutartą darbų planą? Mes pasiruošę. Norite papildyti/sumažinti darbų sąrašą? Mes sutiksime. Atsirado nenumatytos priežastys neleidžiančios atlikti darbų sutartą dieną? Atliksime darbus kitu Jums patogiu metu. Jūsų pareiga mus informuoti, mūsų atsakomybė prie Jūsų prisiderinti. Tinkamas požiūris ir gera vadyba – tai dalykai suteikiantys lankstumą mūsų versle.

Šiukšlių išvežimas kaina

Šiukšlių ir įvairių atliekų išvežimo paslaugas siūlo nemažai įmonių visoje Lietuvoje. Kai atsiranda poreikis jų išgabenimui, pirmiausiai ieškome tokių paslaugų tiekėjų, kurie yra arčiausiai namų ar objekto. Atstumas, šiukšlių kiekis ir papildomų paslaugų apimtys dažnai lemia galutinę šiukšlių išvežimo kainą. Beveik kiekviename Lietuvos rajone yra specialių aikštelių, kur galima nuvežti ir iškrauti statybines atliekas, baldus ir kitus didelius nereikalingus daiktus. Tačiau tokioms atliekoms išvežti reikia specialaus transporto.

Pasidomėkite, kas jūsų regione teikia tokias paslaugas arba tiesiog paskambinkite Universalaus meistrui savo mieste. Kuo daugiau turėsite informacijos, tuo šiukšlių išvežimas vyks sklandžiau ir greičiau. Pasirinkę profesionalius Universalaus meistro šiukšlių išvežimo darbuotojus, galėsite būti garantuoti, kad paslauga bus suteikta kaip įmanoma greičiau, o šiukšlių išvežimo kaina bus palanki bei atitiks jūsų lūkesčius. Jūs sutaupysite savo brangų laiką, nereikės rūpintis išvežimo detalėmis ir procesu. Rūpindamiesi savo švaria aplinka, rūpinatės mūsų visų sveikesne ir gražesne aplinka. Šiukšlių išvežimas - ne jūsų rūpestis ir problema, kai šalia Universalaus meistro komanda!

Atlikti darbai

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja šiukšlių išvežimas?

Šiukšlių išvežimas iš esmės nėra brangi paslauga, tačiau paslaugos kaina yra apskaičiuojama individualiai. Mes netaikome jokių tarpininkavimo mokesčių, todėl galėsite pagrįstai tikėtis palankios šiukšlių išvežimo kainos savo poreikiams.

 

✅Kaip užsakyti šiukšlių išvežimą?

Visos Universalaus meistro paslaugos yra užsakomos susisiekus su meistrais tiesiogiai telefonu arba parašius e. laišką. Atsakymą gausite netrukus, todėl galėsite priimti racionalų sprendimą.

 

✅Koks yra šiukšlių išvežimo procesas?

Visi darbai yra vykdomi nuosekliai: įvertinus užsakymo apimtis ir išsiaiškinus jūsų poreikius yra susitariamas darbų laikas, kaina, terminai. Viskas vyskta sklandžiai ir tik suderinus su jumis.

 

✅Kaip greitai galite išvežti šiukšles?

Šiukšlių išvežimas yra vykdomas sutartu laiku, tačiau kada darbai gali būti pradėti jums pasakys patys meistrai, įvertinę savo užimtumą.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puiki komanda, pastoviai naudojuosi jūsų paslaugomis! Jonas 04/30/2020