Samdyti valymo specialistus ar tvarkytis patiems – ką rinktis?

valymo paslaugosRiboti piniginiai ištekliai yra vienas pagrindinių veiksnių, kurie priverčia daugelį mūsų mažinti savo išlaidas. Peržiūrėję biudžetą, pirmiausiai pradedame naikinti vadinamąsias „prabangas“. Tai apima pinigus skiriamus tokiems dalykams kaip masažai, grožio procedūros ir net poilsinės kelionės. Valymo paslaugos paprastai taip pat atsiranda šiame sąraše. Siekiant sutaupyti pinigų, daugelis žmonių imasi iniciatyvos ir tvarkosi patys, užuot samdę valymo specialistą. Tačiau, atlikę išsamesnę apžvalgą, galite likę nustebę – nėra būtina visiškai atsisakyti valymo paslaugų, nesvarbu, ar jūsų gyvenamosios patalpos yra tvarkomos kiekvieną savaitę, ar tik kartą per mėnesį.

Taip, valymo paslaugos kainuoja pinigus, bet ši kaina nėra tokia jau didelė, jeigu atsižvelgiame į tai, kiek naudos šios paslaugos atneša. Į valymo paslaugų kainą yra įtraukiamas nuodugnus patalpų valymas – grindų plovimas, kilimų siurbimas, dulkiu šluostymas ir visi kiti valymo darbai. Namai yra išvalomi nuo lubų iki grindų.

Jeigu patys namiškiai atlieka šias užduotis, jie už šias paslaugas niekada neprašo atlygio. Tačiau, valymo priemonės ir įranga bet kuriuo atveju kainuoja. Šios kainos dar labiau išauga, jeigu siekiate naudoti ekologiškus ir gamtai nežalingus produktus. Daugumai valymo įmonių ir specialistų ekologiškos valymo priemonės yra tapusios standartu, o kaina nei kiek nepadidėja, nes būtina išlikti konkurencingu šioje rinkoje. Taip pat, samdant valymo specialistus, nėra būtina ieškoti vietos valymo priemonėms ir įrangai saugoti. Valymo paslaugas teikiantys ekspertai viską atsiveža patys, o atlikus darbus – susirenka ir išsiveža į kitą vietą.

Kadangi jau pradėjome kalbą apie valymo įrangą, ar pastebėjote dulkių siurblių ir kilimų valiklių kainas pastaruoju metu? Kainos kyla dėl to, kad aukšto lygio ir didelis kiekis įvairiausių technologijų yra būtinos šiems produktams pagaminti. Vienam savarankiškai gyvenančiam asmeniui tai gali labai brangiai apsieiti, bet profesionalūs valytojai ir įmonės tokią įrangą laiko investicija į jų teikiamų paslaugų kokybę. Net nebandysime užvesti temos apie tai, kiek visą tai kainuoja išlaikyti, nes paprastai tokios technologijos naudoja filtrus, specialius skysčius, o sugedus joms – remontas ne pigus sprendimas.

namu tvarkymasGaliausiai, daugumai žmonių laikas yra tapęs tokiu pat vertingu ištekliu, kaip ir pinigai. Jie neturi daug laiko, todėl kiekviena akimirka yra labai vertinga. Laikas, kurį privalo skirti namams valyti, atitraukia juos nuo kitų tiek pat svarbių rūpesčių. Atsižvelgus į tai, kiek jiems yra vertas jų laikas, žmonėms yra lengviau pateisinti valymo paslaugų kainą. Kol ekspertai tvarko jūsų namus, jūs turite visišką laisvę atlikti kitus būtinus darbus – dirbti, tvarkyti reikalus ar tiesiog leisti laiką kartu su šeimą.

Prieš visiškai pašalindami valymo paslaugas iš išlaidų sąrašo, detaliai išanalizuokite, koks yra kainos ir naudos santykis. Gerai apsvarsčius šią investiciją, galite nustebti – kaina ne tokia jau ir didelė, jeigu atsižvelgiam į valymui būtinas pastangas, priemones ir išteklius. Kai kuriais atvejais ne panaikindami, bet sumažinti profesionalių valytojų vizitų skaičių, galite pasiekti teigiamų rezultatų biudžeto atžvilgiu.