Rąstiniai namai

Individualių namų statyboje rąstiniai namai vis dažniau yra pripažįstami kaip patikimas ir šiuolaikinius standartus atitinkantis būstas. Iš tiesų, šiandien rąstinių namų statyba kardinaliai skiriasi nuo pokario laikų, kuomet apie apšiltinimo medžiagas buvo nesvarstoma, o statybos ir rąstų apdirbimo technologijos buvo primityvios. Šiuolaikiniai reikalavimai ir įvairios direktyvos nustato griežtesnius rąstinių namų statybos standartus, todėl šių namų statybai neretai yra naudojamos aukštą energinio naudingumo klasę užtikrinančios izoliacinės medžiagos, diegiamos šildymo, vėdinimo sistemos suteikia įprasto namo komfortą ir netgi pastebime išmaniesiems namas būdingų technologijų.

Pagal individualių žmonių poreikius rąstiniuose namuose galima įrengti išmanius šildymo sprendimus: šildomas grindis, elektrinius termostatus, skirtingų zonų temperatūros reguliavimą, centrines šildymo valdymo konsoles, drėgmės lygio stebėjimą ar net geoterminį namo šildymą. Šiandien rąstiniai namai ypatingai vertinami dėl ekologijos, autentiškumo, galimybės sukurti šiltus ir jaukius namus, todėl vis dažniau šie namai yra statomi ne tik kaip vasarnamiai prie ežero, bet ir nuolatiniai būstai. Šeimos įvertinusios rąstinio namo teikiamus natūralius privalumus suderintus su šiuolaikinėmis technologijomis suranda geriausią sprendimą, kuris išpildo visus kasdienius bei sveikos gyvensenos poreikius.

Universalus meistras padės jums pastatyti jūsų svajonių rąstinį namą! Nuo projektavimo iki namo pridavimo – viską, ko reikalauja namo statyba, suteiks jums kokybiškos ir patikimos Universalaus meistro paslaugos. Užmirškite sudėtingų sprendimų priėmimą ir kitus nesklandumus. Mes padėsime visais klausimais, todėl rąstinio namo statyba nesukels jums jokių rūpesčių.

Rąstinių namų katalogas

Rąstiniai namai

Rąstinių namų privalumai

Natūralu. Rąstiniai namai yra statomi iš technologiškai apdirbtų medienos rąstų, todėl ne tik atrodo natūraliai ir nedergia gamtos kraštovaizdžio, bet ir sukuria namuose natūralios medienos kvapą bei nekenkia sveikatai. Tai ypač naudinga alergiją turintiems žmonėms.

Funkcionalu. Kruopščiai išplanuotas rąstinis namas suteiks viską, ko reikia tiek kasdieniam gyvenimui, tiek poilsiui. Tiesiog perteikite savo idėjas architektui ir jos taps tikrove. Rąstiniai namai dažniausiai turi palėpinius aukštus bei daug vietos sandėliavimui, todėl gyventi tokiame name bus patogu ir praktiška.

Autentiška. Kiekvienas rąstinis namas yra unikalus. Rąstiniai namai pasižymi ypatingu autentiškumu, todėl pastatę rastinį namą džiaugsitės žinodami, kad kito tokio namo tiesiog nėra. Tiek interjero, tiek architektūrinės namo detalės yra pritaikomos konkrečiam projektui, taigi galėsite mėgautis namuose vyraujančia autentika.

Patogu. Šių laikų rąstiniai namai užtikrina visus patogumus. Nesvarbu ar tai būtų jūsų vasarnamis, ar nuolat gyvenamas namas, rąstiniame name galėsite įrengti atskirus vonios kambarius sau ir svečiams, turėti patogią ir funkcionalią virtuvę, įsirengti šildomas grindis bei visus kitus patogumus.

Šiluma. Daugelis įsivaizduoja, kad rąstinis namas neužtikrina ir neišlaiko reikiamos šilumos, tačiau tai nėra visai tiesa. Žinoma, didžiąja dalimi rąstinio namo šiluminė varža priklausys nuo namą stačiusių meistrų ir jų kvalifikacijos, tačiau medis greitai įsisavina šilumą ir šalina perteklinę drėgmę, todėl rąstiniame name žiemą bus pakankamai šilta, o vasarą vėsu.

Paprasta išsirinkti. Rąstinį namą galima rinktis tiek iš katalogo, tiek iš jau pastatytų pavyzdžių, todėl, kitaip negu mūrinį, rąstinį namą bus lengva įsivaizduoti. Pridėję savitas namo architektūrines detales išgausite tokį namą, kokį visada įsivaizdavote.

Kada rinktis rąstinį namą?

Rąstiniai namai vis labiau populiarėja ne tik kaip vasarnamiai gamtos apsuptyje, bet ir kaip nuolatos gyvenamieji būstai priemiesčiuose. Kol vieni vertina autentiką ir medžio suteikiamą prabangos jausmą, kiti ieško natūralių medžiagų, ekologiškos ir sveikos gyvenamosios aplinkos. Rąstinį namą dėrėtų rinktis tiems, kuriems imponuoja šios bei kitos aukščiau išvardintos rąstinių namų savybės arba norintiems prisitaikyti prie gamtos. Svarbu žinoti savo poreikius ir vertybes, kuriomis bus vadovaujamasi renkantis ir statant rąstinį namą. Kaip ir kiekvienam namo tipui, rąstiniams namams taip pat reikia sąvininkų, kurie mėgtų šiuos namus ir juose matytų daugiau privalumų nei trūkumų. Jeigu dvejojate, ar vis dėlto verta rinktis rąstinį namą, patariame išsinuomoti tokį namą savaitgaliui, kad galėtumėte objektyviai įvertinti rąstinio namo savybes.

Rąstiniai namai kaina

Tam, kad visos rąstinio namo erdvės būtų funkcionalios, svarbu iš anksto žinoti, kokia bus namo paskirtis: ar tai bus nuolat gyvenamas namas, ar sodyba, ar vasarnamis vasaros atostogoms. Išplanavimas ir kambarių skaičius turėtų priklausyti nuo to, kiek dažnai planuoja lankytis svečiai ir kiek šeimoje yra narių. Žinoma, būtinai atsižvelkite ir į turimą biudžetą, kadangi kiekvienas architektūrinis ir dizaino sprendimas kainuos nemažas papildomas išlaidas.

Vis tik svarbiausias rąstinio namo aspektas yra meistrai. Rinkitės tik patyrusius ir rąstinius namus statančius kvalifikuotus meistrus, kurie ne tik kokybiškai atliktų savo darbą, bet ir užtikrintų rąstinio namo priežiūrą namo sėdimo laikotarpiu. Skambinkite mums ir sužinokite atsakymus į visus rąstinio namo statybos klausimus. Savo ruožtu mes apskaičiuosime kainas ir terminus, suteiksime visą reikiamą pagalbą tiek projektuojant, tiek gaunant leidimus, tiek vykdant statybos darbus. Pasitikėkite Universalaus meistro specialistais ir jūsų rąstinis namas neabejotinai taps geriausiu jūsų gyvenimo projektu!

Pigūs rąstiniai namai

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Jurgis 08/27/2018