Piešimas ant sienų

Piešimas ant sienų Vilniuje

Vienas įspūdingiausių interjero dizaino sprendimų – tai sienų dažymas, o tiksliau – piešinių ir iliustracijų dažymas ant sienų. Pagalvokite – juk kai einate į svečius ir pamatote ne vienspalves sienas ar tapetus, o iliustraciją, tikrai į tai atkreipiate dėmesį ir teigiamai reaguojate. Tuomet ir patiems norisi turėti išradingai išdažytas sienas, suformuojančias nepakartojamą grožį ir atmosferą namuose.

Universalus meistras – jūsų paslaugoms. Mūsų patyrę ir įgudę ekspertai pasirūpins jūsų namų grožiu. Jeigu jau dažote namų sienas, kodėl gi nepasipuošus sienų kuo nors, kas ne tik atrodys gražiau, bet ir padarys jūsų namus jaukesnius. Susitarsime ir išdažysime jūsų namų sienas pageidaujamais piešiniais, iliustracijomis, raštais…

Dažus ir visas priemones deriname patys. Atlikdami darbus naudojame tiek matinius, tiek blizgius, tiek tarpinius dažus, deriname dažų atsparumą pagal gyvenamųjų patalpų ar jų dalių paskirtis (vandeniui, nešvarumams, chemijai, ir pan. atsparius dažus), parenkame tik ekologiškus ir sveikatai nežalingus dažus ir kitas priemones, būtinas sienoms paruošti ir dažyti.

Piešinių dažymas – vienas įspūdingiausių būdu, kaip galite papuošti savo namų sienas. Siūlome platų iliustracijų pasirinkimą ir net galimybė išdažyti jūsų pageidaujamą piešinį – susisiekite su mumis ir rasime sprendimą!