Perkraustymo iššukiai: problemos prašant draugų pagalbos

perkraustymo issukiaiPrašydami draugų pagalbos kraustytis į kitą vietą, jūsų siekiai sėkmingai ir pigiai transportuoti daiktus iš senų namų į naujus gali tapti visiška tragedija.

Skirtumas tarp prašymo draugų padėti persikraustyti į kitą būstą ir profesionalių kraustytojų samdymo tam pačiam tikslui įgyvendinti yra toks pat kaip ir tarp dienos ir nakties. Persikraustymas yra laikomas sėkmingu, jeigu visas jūsų branginamas turtas yra iškraustomas iš senų namų, transportuojamas ir sunešamas į naujuosius namus vienos dienos bėgyje ir nepažeidžiant nei jūsų, nei pašalinių turto.

Žinojimas, kaip tinkamai išnešti daiktus iš jūsų namų, kaip tvarkingai ir taupiai sukelti juos į transporto priemonę, kaip saugiai juos transportuoti ir po to kaip juos sunešti į naujus namus bei kraustymo organizavimas ir planavimas nėra lengvas darbas – kai kurie profesionalai daugelį metų tobulina visus šiuos įgūdžius.

Jeigu baiminatės dėl galimų jūsų turto pažeidimų (ne tik kilnojamo, bet ir nekilnojamo turto), tuomet nerekomenduojame patiems imtis šių darbų. Profesionalūs kraustytojai yra išsamiai apmokomi bei supažindinami su specifiniais kraustymo metodais, kurie skiriasi priklausomai nuo aplinkos ir gabaritų. Kraustytojai save gali skaityti ekspertais tik bent kelis metus atidirbę šioje srityje.

Atminkite, kad bandymas kraustytis sava iniciatyva be profesionalų pagalbos nereiškia, kad sutaupysite pinigų. Net jeigu ir nesamdysite specialistų daiktams perkraustyti, labai tikėtina, kad jums prireiks atitinkamo transporto, kurį teks nuomoti. Taip pat, atminkite, kad šeima ir draugai irgi neapsieis be išlaidų – net jeigu ir šeimos nariai ar draugai pasisiūlo padėti vardan bendro gėrio, jūsų sąžinė gali garsiau diktuoti sąlygas ir skatinti jus bent minimaliai atsidėkoti už pagalbą. Be savaime suprantamo vaišinimo užkandžiais ir gėrimais kraustymosi metu, dauguma žmonių taip pat pasiūlo pasilikti vakarienei arba bent jau simboliškai atsidėkoti dovanomis ar pinigais.

Galiausiai, įskaičiuokite visus realius ir galimus nuostolius, jeigu netyčia kas sulūžta ar sudūžta ir tuomet nuspręskite, ar visgi jūsų siekis sutaupyti pinigų galutiniame plane sutaupė jums ką nors. Mes net neužvesime kalbos apie tai, kiek laiko ir nervų tai gali kainuoti.

Stresas ir papildomas galvos skausmas yra paskutiniai dalykai, ko jums reikia šią svarbią akimirką. Jūsų laikas, pinigai ir sveikata yra labai brangūs dalykai, o kraustymo specialistų samdymas gali padėti sutaupyti visais šiais aspektais.

Norite būti ramūs kraustydamiesi? Maloniai kviečiame susisiekti su Universalaus meistro ekspertais telefono numeriu paslaugų puslapyje arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt.