Pelėsio naikinimas

Pelėsio naikinimas yra žinomas, kaip priemonė naikinti pelėsiui, tačiau būdų tam atlikti yra įvairių, o pats pelėsio naikinimas neretai yra apsupamas mitais. Pelėsis – nepageidautinas ir sveikatai žalingas grybelis, kuris gali būti aptinkamas bet kuriuose namuose.

Pelėsiui plisti yra reikalingos šiltos ir drėgnos sąlygos, todėl jis dažnai yra aptinkamas vonios, rūsio ar garažo patalpose. taip pat puikiai plinta prastai vėdinamose vietose. Viena blogiausių pelėsio savybių – sunkus jo išnaikinimas. Kitaip nei kitos rūšies grybeliai, pelėsis įsigeria į paviršių giliau, todėl nenaikinamas gali išplisti pastato konstrukcijose ar baldų giluminiuose sluoksniuose, iš kur jį panaikinti tampa dar sudėtingiau.

Pelesio naikinimas kaina

Jeigu pajautėte, jog namuose būnant jums gniaužia kvapą, atsiranda kvėpavimo takų problemų – greičiausiai jūsų namuose atsirado pelėsis, tad veiksmų imkitės nedelsiant. Leidus pelėsiui išplisti, patiems jo išnaikinti gali nebepavykti, todėl pelėsio naikinimas yra paslauga, kurią šiandien teikia profesionalai.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Esame sukaupę daug patirties naikinant pelėsį, todėl mūsų darbuotojai gerai žino, kaip su tuo kovoti. Esame susidūrę su įvairiomis pelėsio naikinimo situacijomis ir pelėsio paplitimu. Gerai žinome kaip reikia elgtis skirtingais atvejais ir kokie pelėsio naikinimo būdai yra efektyviausi. Vadovaudamiesi patirtimi sugebame pritaikyti labiausiai tinkantį sprendimą, todėl toks darbo principas užtikrina pelėsio išnykimą ilgam

Kokybė. Universalus meistras pabrėžia pelėsio naikinimo paslaugų kokybę. Tai yra dalykas, kuris privalo būti išnaikintas nedelsiant ir nepaliekant pelėsio sporų jo tolimesniam plitimui. Dažnu atveju žmonės tik dalinai sugeba panaikinti pelėsį ir po neilgo laiko jis sugrįžta. Taip yra dėl to, kad naikinimo metu yra pašalinamos ne visos pelėsio grybelio sporos, todėl jam yra suteikiamos sąlygos toliau daugintis ir plisti.

Priemonės. Naudojame tik patikrintas ir kokybiškas pelėsio naikinimo priemones. Daugumai kyla klausimas, kokias priemones pasirinkti, kad pelėsis daugiau nesugrįžtu. Chemijos priemonės turi būti parenkamos atsižvelgiant į paviršių tam, kad nebūtų pažeistas valomas paviršius. Taip pat naudojame tik aukštos kokybės priemones darbų kokybei užtikrinti. Pigios ir abejotinos kokybės priemonės gali neužtikrinti reikiamo rezultato ir pelėsio išnykimo.

Greitis. Dirbame ne tik kokybiškai, bet ir greitai. Pelėsio naikinimas yra neatidėliotinas dalykas, kadangi uždelsus, pelėsiui išplitus ir įsigėrus į baldus, jo naikinimas gali būti sudėtinga ir sunki užduotis. Tai žinodami reaguojame greitai ir kuo skubiau atvykstame į vietą. Paskambinę mums sulauksite greitos reakcijos, todėl jums nereiks pakartotinai skambinti ir prašyti atvykti.

Pelėsio naikinimas kaina

Pelėsis gali atsirasti netikėtai, net ir ten, kur jo niekada nebuvo. Užtenka namuose atlikti remontą arba grįžti į nevėdintus namus po ilgų atostogų ir aštrus pelėsio kvapas neleis suabejoti, jog jūsų namuose atsirado pelėsis. Pelėsio naikinimas nėra savaime suprantamas darbas. Tam reikia ne tik turėti specialių priemonių, bet ir laikytis saugumo taisyklių, kad pelėsio naikinimas neturėtų neigiamo poveikio jūsų sveikatai. Idealiu atveju iškvieskite Universalaus meistro pelėsio naikinimo specialistus ir pelėsis jūsų namuose bus išnaikintas greitai, patikimai ir svarbiausia – tausojant jūsų sveikatą.

Universalus meistras teikia profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas visoje Lietuvoje už palankią kainą, todėl meistras į jūsų namus atvyks greitai, o darbus atliks taip, kad pelėsis į jūsų namus daugiau nebesugrįžtų. Jums tereikia susisiekti su mūsų specialistu jūsų mieste ir pelėsis jūsų daugiau nebevargins. Pelėsio naikinimo kaina priklauso nuo šios paslaugos atlikimo aplinkybių, todėl norėdami sužinoti daugiau tikslesnės informacijos, skambinkite mums jau dabar ir mes suteiksime nemokamą konsultaciją telefonu bei pateiksime pasiūlymą.

Universalus meistras neleis jums vargti ir rizikuoti jūsų bei jūsų šeimos sveikata. Pelėsio naikinimas bus atliktas greitai, kokybiškai ir už gerą kainą!

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja pelėsio naikinimas?

Universalaus meistro pelėsio naikinimas yra atliekamas pasitelkiant ilgametę tokių darbų patirtį bei siūlant palankius darbų įkainius, paslaugas užsakant tiesiai iš patyrusių specialistų.

 

✅Kaip užsakyti pelėsio naikinimą?

Užsakykite pelėsio naikinimą mūsų svetainėje pasirinkę miestą ir paskambinę arba parašę meistrams nurodytu telefonu. Susisiekus su specialistu, jums bus pateiktas preliminarus pasiūlymas ir sutartas atvykimo laikas.

 

✅Koks yra pelėsio naikinimo procesas?

Pelėsio naikinimas yra atidus procesas, todėl viskas turi vykti nuosekliai. Atvykus meistrui bus įvertintas pelėsio paplitimas ir reikalingi veiksmai jam išnaikinti. Sutartsite tikslias darbų kainas bei terminus, todėl žinosite viską, kas ir kaip bus atliekama.

 

✅Kaip greitai galite išnaikinti pelėsį?

Pelėsio naikinimui yra reikalingas pasirengimas, todėl tikslų darbų pradžios laiką jums pateiks mūsų specialistai. Darbus pasistengsime atlikti kuo greičiau, kad laiku būtų sustabdytas pelėsio plitimas.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/15/2020