Pelėsio naikinimas Klaipėdoje

Visiems žinoma, jog pelėsio naikinimas Klaipėdoje nėra lengvas ir paprastas darbas. Pelėsis, kitaip nei įprasti nešvarumai, gali įsiskverbti į giluminius paviršių sluoksnius, nesvarbu, ar tai baldai, daiktai, ar siena. Kuomet pelėsis užsiveisia, jį išnaikinti yra neįtikėtinai sunku. Tam gali prireikti net keleto bandymų. Vis dėlto, jeigu žmogus neturi suvokimo ar tinkamų pelėsio šalinimo priemonių, kova su pelėsiu tikėtina, jog bus pralaimėta.

Kartais atrodo, jog pelėsį įveikti pavyko, tačiau prabėgus keletui dienų, jis vėl pasirodo ant sienų, lubų ar kitose vietose. Taip yra dėl to, jog žmonėms, patiems naikinant pelėsį yra nušveičiamas tik paviršinis sluoksnis. Pelėsio dalims likus giliau, jis toliau veisiasi bei po trumpo laiko vėl iškyla į paviršių. Tačiau net ir nematant pelėsio vizualiai, jis yra pavojingas sveikatai. Kyla įvairių sveikatos problemų net neįtariant, jog dėl visko yra kaltas ne kas kitas, o pelėsis.

Jeigu jums pelėsis kelia rūpesčių, nedelskite. Kreikitės į Universalaus meistro profesionalus ir pelėsio naikinimas Klaipėdoje greitai atneš norimų rezultatų.

Pelesio naikinimas Pelesio naikinimas Klaipėdoje

Pelėsio naikinimas Klaipėdoje

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Esame sukaupę daug patirties naikinant pelėsį, todėl mūsų darbuotojai gerai žino, kaip su tuo kovoti. Esame susidūrę su įvairiomis pelėsio naikinimo situacijomis ir pelėsio paplitimu. Gerai žinome kaip reikia elgtis skirtingais atvejais ir kokie pelėsio naikinimo būdai yra efektyviausi. Vadovaudamiesi patirtimi sugebame pritaikyti labiausiai tinkantį sprendimą, todėl toks darbo principas užtikrina pelėsio išnykimą ilgam

Kokybė. Universalus meistras pabrėžia pelėsio naikinimo paslaugų kokybę. Tai yra dalykas, kuris privalo būti išnaikintas nedelsiant ir nepaliekant pelėsio sporų jo tolimesniam plitimui. Dažnu atveju žmonės tik dalinai sugeba panaikinti pelėsį ir po neilgo laiko jis sugrįžta. Taip yra dėl to, kad naikinimo metu yra pašalinamos ne visos pelėsio grybelio sporos, todėl jam yra suteikiamos sąlygos toliau daugintis ir plisti.

Priemonės. Naudojame tik patikrintas ir kokybiškas pelėsio naikinimo priemones. Daugumai kyla klausimas, kokias priemones pasirinkti, kad pelėsis daugiau nesugrįžtu. Chemijos priemonės turi būti parenkamos atsižvelgiant į paviršių tam, kad nebūtų pažeistas valomas paviršius. Taip pat naudojame tik aukštos kokybės priemones darbų kokybei užtikrinti. Pigios ir abejotinos kokybės priemonės gali neužtikrinti reikiamo rezultato ir pelėsio išnykimo.

Greitis. Dirbame ne tik kokybiškai, bet ir greitai. Pelėsio naikinimas yra neatidėliotinas dalykas, kadangi uždelsus, pelėsiui išplitus ir įsigėrus į baldus, jo naikinimas gali būti sudėtinga ir sunki užduotis. Tai žinodami reaguojame greitai ir kuo skubiau atvykstame į vietą. Paskambinę mums sulauksite greitos reakcijos, todėl jums nereiks pakartotinai skambinti ir prašyti atvykti.

Pelėsio naikinimas Klaipėdoje

Universalaus meistro teikiamos pelėsio naikinimo paslaugos užtikrina ilgalaikį pelėsio išnaikinimą. Mes žinome, kaip reikia pašalinti pelėsio kvapą, užkirsti kelią tolimesniam jo plitimui ir kaip atsikratyti pelėsio kartą ir visiems laikams. Suteiksime ne tik greitas ir kokybiškas paslaugas, bet ir patarimus, kaip elgtis, kad pelėsis daugiau jūsų nekankintų. Noriai bendraujame tiek telefonu, tiek atvykę į namus, todėl turėsite progą paklausti specialistų nuomonės, išsiaiškinti dėl ko atsirado pelėsis ir ramiai stebėti, kaip vyksta pelėsio naikinimo darbai. Tai neužtruks ilgai, o jums nereikės vargti ir rizikuoti savo sveikata. Mūsų darbuotojai yra apsirūpinę reikiamomis priemonėmis, respiratoriais, akiniais, pirštinėmis ir kitais įrankiais efektyviam ir saugiam pelėsių naikinimui.

Naikinant pelėsį svarbiausia kruopščiai išvalyti atsiradusias apnašas. Atvykę rankomis išvalome pelėsio paveiktas vietas, apdorojame jas specialiomis priemonėmis, išdžioviname ir pravėdiname patalpas bei užtikriname, kad pelėsis neatsirastų pakartotinai.

Pelėsio naikinimas Klaipėdoje

Pelėsio naikinimas – nesudėtingas procesas, tačiau nesilaikant tam tikrų pelėsio naikinimo principų, jis gali virsti į niekad nesibaigiančią kovą. Išsikvieskite patyrusius specialistus ir ši problema daugiau jūsų nekankins. Tai pats paprasčiausias ir saugiausias būdas naikinti pelėsį namuose. Pelėsio naikinimo kaina yra apskaičiuojama pagal pelėsio išplitimą bei tai, kokie paviršiai yra paveikti pelėsio. Paskambinkite mums nurodytais kontaktais ir mes greitai apskaičiuosime pelėsio naikinimo kainą jums. Jei reikės, atvyksime į vietą ir įvertinsime pelėsio padarytus nuostolius ir numatysime darbų apimtis bei laiką. Kartu su jumis suderinsime patogiausią jums laiką, todėl jums nereikės derintis prie mūsų. Darbus pagal jūsų pageidavimus atliksime tiesiog dienos metu arba kitu jums patogiu metu.

Kreipkitės į pelėsio naikinimo specialistus ir užmirškite jus kankinančias pelėsio problemas. Užsisakius Universalaus meistro pelėsio naikinimo paslaugas pelėsis pas jus daugiau nebesugrįš, o greiti ir kokybiški darbai patenkins visus jūsų lūkesčius.

Universalus meistras – paprasta, patikima, patogu!

Pelesio naikinimas

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/13/2019