Pelėsio naikinimas Vilniuje

Pelėsio naikinimas – pirmoji priemonė pastebėjus namuose pelėsį. Paprastai tai būna juodi taškeliai, kuriuos sudaro mikroskopiniai pelėsiniai grybai. Pelėsis gali atsirasti visur, tačiau dažniausiai dauginasi tose vietose, kur yra sudaromos tinkamos sąlygos: aukštas 60-80 proc. drėgmės lygis, tinkama temperatūra ir geros ventiliacijos trūkumas. Prasta oro cirkuliacija bei drėgnas, šiltas oras padeda pelėsiui veistis ir aktyviau kauptis pelėsio sporoms. Būtent todėl dažniau pastebime pelėsį vonioje, kur yra šilta ir drėgna, tačiau pelėsis nesunkiai gali veistis ir kitose vietose. Jis dažnai yra pastebimas atlikus namo ar buto remontą, grįžus po ilgų atostogų, kuomet patalpos nebuvo vėdinamos, įvykus buto užliejimui bei kitais atvejais.

Pelėsis turi pakankamai stiprų specifinį kvapą ir gali įsigerti į baldus, todėl vos tik aptikus pelėsį, būtina jį pradėti naikinti. Deja, neretai pelėsio naikinimas yra apipinamas mitais ir tai gerokai apsunkina žmonėms pelėsio naikinimą. Iš tiesų reikia ne tik turėti reikiamos chemijos ir kitų priemonių, bet ir laikytis tam tikrų taisyklių, kad apsaugotumėte savo sveikatą. Visa tai taps ne problema, jei pelėsio naikinimui į namus išsikviesite Universalų meistrą.

Mes pasirūpinsime pelėsio naikinimu, apsaugosime jus ir jūsų aplinką nuo pelėsio žalingo poveikio jūsų sveikatai, kokybiškai pašalinsime pelėsį ir jo kvapą bei užtikrinsime, kad pelėsis ateityje nebesiveistų. Patikėkite šį nemalonų ir sveikatai žalingą darbą specialistams ir galėsite vėl mėgautis gaiviu, sveiku ir subalansuotu namų mikroklimatu.

Pelesio naikinimas Pelesio naikinimas kaina

Pelėsio naikinimas Vilniuje

(8-666) 11125

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Esame sukaupę daug patirties naikinant pelėsį, todėl mūsų darbuotojai gerai žino, kaip su tuo kovoti. Esame susidūrę su įvairiomis pelėsio naikinimo situacijomis ir pelėsio paplitimu. Gerai žinome kaip reikia elgtis skirtingais atvejais ir kokie pelėsio naikinimo būdai yra efektyviausi. Vadovaudamiesi patirtimi sugebame pritaikyti labiausiai tinkantį sprendimą, todėl toks darbo principas užtikrina pelėsio išnykimą ilgam

Kokybė. Universalus meistras pabrėžia pelėsio naikinimo paslaugų kokybę. Tai yra dalykas, kuris privalo būti išnaikintas nedelsiant ir nepaliekant pelėsio sporų jo tolimesniam plitimui. Dažnu atveju žmonės tik dalinai sugeba panaikinti pelėsį ir po neilgo laiko jis sugrįžta. Taip yra dėl to, kad naikinimo metu yra pašalinamos ne visos pelėsio grybelio sporos, todėl jam yra suteikiamos sąlygos toliau daugintis ir plisti.

Priemonės. Naudojame tik patikrintas ir kokybiškas pelėsio naikinimo priemones. Daugumai kyla klausimas, kokias priemones pasirinkti, kad pelėsis daugiau nesugrįžtu. Chemijos priemonės turi būti parenkamos atsižvelgiant į paviršių tam, kad nebūtų pažeistas valomas paviršius. Taip pat naudojame tik aukštos kokybės priemones darbų kokybei užtikrinti. Pigios ir abejotinos kokybės priemonės gali neužtikrinti reikiamo rezultato ir pelėsio išnykimo.

Greitis. Dirbame ne tik kokybiškai, bet ir greitai. Pelėsio naikinimas yra neatidėliotinas dalykas, kadangi uždelsus, pelėsiui išplitus ir įsigėrus į baldus, jo naikinimas gali būti sudėtinga ir sunki užduotis. Tai žinodami reaguojame greitai ir kuo skubiau atvykstame į vietą. Paskambinę mums sulauksite greitos reakcijos, todėl jums nereiks pakartotinai skambinti ir prašyti atvykti.

Pelesio naikinimas vilniuje

Pelėsio naikinimas

Universalaus meistro teikiamos pelėsio naikinimo paslaugos užtikrina ilgalaikį pelėsio išnaikinimą. Mes žinome, kaip reikia pašalinti pelėsio kvapą, užkirsti kelią tolimesniam jo plitimui ir kaip atsikratyti pelėsio kartą ir visiems laikams. Suteiksime ne tik greitas ir kokybiškas paslaugas, bet ir patarimus, kaip elgtis, kad pelėsis daugiau jūsų nekankintų. Noriai bendraujame tiek telefonu, tiek atvykę į namus, todėl turėsite progą paklausti specialistų nuomonės, išsiaiškinti dėl ko atsirado pelėsis ir ramiai stebėti, kaip vyksta pelėsio naikinimo darbai. Tai neužtruks ilgai, o jums nereikės vargti ir rizikuoti savo sveikata. Mūsų darbuotojai yra apsirūpinę reikiamomis priemonėmis, respiratoriais, akiniais, pirštinėmis ir kitais įrankiais efektyviam ir saugiam pelėsių naikinimui.

Naikinant pelėsį svarbiausia kruopščiai išvalyti atsiradusias apnašas. Atvykę rankomis išvalome pelėsio paveiktas vietas, apdorojame jas specialiomis priemonėmis, išdžioviname ir pravėdiname patalpas bei užtikriname, kad pelėsis neatsirastų pakartotinai.

Pelėsio naikinimas kaina

Pelėsio naikinimas – nesudėtingas procesas, tačiau nesilaikant tam tikrų pelėsio naikinimo principų, jis gali virsti į niekad nesibaigiančią kovą. Išsikvieskite patyrusius specialistus ir ši problema daugiau jūsų nekankins. Tai pats paprasčiausias ir saugiausias būdas naikinti pelėsį namuose. Pelėsio naikinimo kaina yra apskaičiuojama pagal pelėsio išplitimą bei tai, kokie paviršiai yra paveikti pelėsio. Paskambinkite mums nurodytais kontaktais ir mes greitai apskaičiuosime pelėsio naikinimo kainą jums. Jei reikės, atvyksime į vietą ir įvertinsime pelėsio padarytus nuostolius ir numatysime darbų apimtis bei laiką. Kartu su jumis suderinsime patogiausią jums laiką, todėl jums nereikės derintis prie mūsų. Darbus pagal jūsų pageidavimus atliksime tiesiog dienos metu arba kitu jums patogiu metu.

Kreipkitės į pelėsio naikinimo specialistus ir užmirškite jus kankinančias pelėsio problemas. Užsisakius Universalaus meistro pelėsio naikinimo paslaugas pelėsis pas jus daugiau nebesugrįš, o greiti ir kokybiški darbai patenkins visus jūsų lūkesčius.

Universalus meistras – paprasta, patikima, patogu!

Pelesio naikinimas

(8-666) 11125

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Jonas 08/27/2018
  Palieskite, kad skambintumėte