Santechnikas Panevėžyje

Santechnikos paslaugos Panevėžyje kokybiškai ir produktyviai yra teikiamos Universalaus meistro komandos. Ilgametė patirtis, profesionalus požiūris į darbą bei puiki reputacija leidžia mums teigti, kad esame tie, kurie atskubės jums į pagalbą ir suteiks profesionalias santechnikos paslaugas. Lietuvos rinkoje dirbame ilgai, tad išmanome rinkos ypatumus, sekame naujoves bei siekiame nuolat tobulėti. Profesionalumas ir ilgametė patirtis suteikia galimybę pagelbėti vis daugiau žmonių, užtikrinant bei garantuojant paslaugų kokybę ir žemą kainą. Puikūs mūsų klientų įvertinimai motyvuoja mus dirbti itin gerai ir siekti dar labiau tobulėti.

Universalaus meistro komanda darbo metu naudoja kokybiškas medžiagas, pažangią įrangą, todėl greitai ir laiku atlieka suplanuotus darbus. Mes bendradarbiaujame su laiko patikrintais ir sertifikuotais medžiagų bei įrangos tiekėjais, tad galime pasiūlyti ne tik greitai atliekamas paslaugas, bet ir nepriekaištingą darbų kokybę.

santechnikas Panevėžyje
santechnikas Panevėžyje

Santechniko paslaugos Panevėžyje padės patenkinti jūsų santechnikos darbų poreikius, greitai išspręs atsiradusias problemas arba pagelbės įrengiant būstą. Universalus meistras atsakingai žiūri į kiekvieną užsakymą, todėl operatyviai sprendžia bet kokias situacijas.

Kodėl rinktis mus?

Sąžiningumas. Universalus Meistras laikosi keleto esminių vertybių. Viena jų yra sąžiningumas. Mes tikime, kad kiekvienas ekspertas turi prisiimti atsakomybę sergėti amato orumą ir įvaizdį visuomenėje. Privalome gerbti savo darbą ir savo klientus, todėl užtikriname, kad atliksime darbą taip, kaip diktuoja aukščiausi santechnikos sistemų standartai ir garantuojame, kad nebus jokių „papildomų paslaugų“, kurios „buvo būtinos“, nes „kitaip nebūtų įmanoma atlikti pagrindinių darbų“.

Profesionalumas. Mūsų santechnikos ekspertų komanda yra įgudusi, patyrusi ir kvalifikuota, ir todėl gali užtikrinti saugų, patikimą ir kokybišką rezultatą. Nevėluojame nei pasirodyti pas jus, nei atlikti darbus, dirbame nuodugniai, efektyviai ir struktūriškai, garantuojame praktišką bei kokybišką darbą ir pasirūpiname jūsų saugumu bei patogumu jūsų bute ar name, biure, namo priestate, garaže ar bet kur kitur.

Optimali kaina. Kaina už santechnikos paslaugas iš esmės priklauso nuo darbų rūšies, masto, sudėtingumo ir naudojamų medžiagų, įrankių bei kitų išteklių. Tačiau, bet kuriuo atveju mes nenorime „apiplėšti“ jūsų kaip kliento, nes vykdome socialiai atsakingą verslą. Tačiau, iš klientų taip pat tikimės, kad jie supranta tikrai kokybiško darbo (kurį mes atliekame) vertę, nes mes nenuvertiname savo įgūdžių ir kvalifikacijos. Visi šie reikalai yra aptariami ir suplanuojami prieš pradedant darbus, todėl nemalonių staigmenų tikrai nesulauksite iš Universalaus Meistro. 

Garantija. Siekdami garantuoti mūsų atliekamų santechnikos darbų kokybę ir ilgaamžiškumą, taip pat po visų darbų suteikiame garantiją – ji priklauso nuo projekto specifikacijų, panaudotų medžiagų, konstrukcijų bei kitų veiksnių. Universalus Meistras dirba vadovaujantis aukščiausiais Europoje taikomais santechnikos sistemų standartais ir moderniausia santechnikos praktika. Todėl, jeigu kas nors blogo nutinka aukščiau laiko, drąsiai kreipkitės – ištaisysime klaidą!

Santechnikos darbai Panevėžys

(8-611) 15288

Santechnikas Panevėžyje

Visi esame susidūrę su santechnika susijusiomis problemomis. Dažnai jos smirda, “užpila” mūsų namus vandeniu, ir sugadina viską – nuo baldų, grindų iki nuotaikos visai dienai. Ką daryti, kai tai nutinka (geriau tai daryti prieš problemoms nutinkant!) – skambinti patyrusiam santechnikui. Norėtume pabrėžti dar kartą, įdealiausia būtų, jeigu reguliarūs patikrinimai vyktų  profilaktiškai, kaip dantų priežiūra. Tai padės Jums sutaupyti nemažai pinigų, nes iš patirties galime pasakyti, jog kai ištinka bėda, Jūsų išlaidos išauga kone dvigubai, o ir sugadinta diena, bei daug nereikalingo nervų švaistymo prisideda... Profilaktinių patikrinimų metų, pasakysime Jums kas artėja link kritinės būsenos ir pateiksime rekomendacijas, tad Jūsų "avarija" neįvyks. Išskyrus tuos atvejus, kai ne dėl Jūsų namų problemų nukenčiate, kaip pavyzdžiui, dėl kaimynų. Bet kokiu atvėju, nebijokite ir  skambinkite mums, - Universalaus meistro santechnikas, pašalins iškilusias bėdas akimirksniu!

Mūsų santechnikas Panevėžyje diegia, prižiūri ir remontuoja vandentiekio ir nuotekų sistemas, - pasirūpina, kad gyvenamųjų ir komercinių pastatų santechnikos sustemos tinkamai funkcionuotų. Mūsų meistrai specializuojasi virtuvės,bei vonios maišytuvų montavime, ventilių keitime, vandens skaitiklių montavime, gyvatukų sumontavime, išmonatavime, vandens skaitiklių montavime, šalto ir karšto vandens vamzdynu išvedziojime / keitime, vidaus kanalizacijos, sifonu valyme, hidroforu, siurblių nukalkinimo įrenginių montavime, skalbimo mašinų, indaplovių ir kt. prietaisų pajungime ,dušo kabinų, vonių, bide, unitazų montavime, sandarinime ir kt.

Visi santechnikos darbai Panevėžyje

Sprogo vamzdis? Vanduo pradėjo tekėti po kriaukle? Tualetas nebenulaiko vandens? Maloniai kviečiame susisiekti su Universaliu Meistru telefonu žemiau, arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt! Jūsų ramybė – mūsų rūpestis.

Mūsų laikų santechnikos ekspertų rinka yra perpildyta – specialistų yra tiek daug, kad net yra sunku išsirinkti tinkamiausią, jau nekalbant apie tai, kad lengva yra išsirinkti nekompetentingą! Turime gerą sprendimą jūsų problemai – nerizikuokite ir samdykite Universalaus Meistro specialistus. Samdydami mus neturėsite dėl ko nerimauti.

Santechnikas Panevėžyje

(8-611) 15288

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/10/2019

Palieskite, kad skambintumėte