Santechnikas Kaune

Santechniko paslaugos Kaune - Universalus meistro specializacija. Mūsų tikslas - teikti aukšto lygio santechnikos paslaugas už konkurencingą kainą. Turėdami daugiau nei dešimties metų patirtį, siūlome išskirtinai kokybišką ir greitą aptarnavimą.

Dažnai atliekant namų remontą ar renovaciją iškyla daug klausimų, į kuriuos atsakymus gali pateikti tik santechnikai. Jie pataria dėl medžiagų bei santechnikos įsigijimo, keitimo bei remonto. Iš tiesų, santechniko paslaugos yra labai svarbios bei paklausios. Santechnikai į darbo vietą atvyksta turėdami visus įrankius, kad darbus galėtų atlikti vienu kartu. Jeigu norite, kad namuose visi santechnikos darbai būtų atlikti kokybiškai, kreipkitės tik į profesionalus.

Kiekvienas klientas turi skirtingus poreikius, tad kreipdamiesi į Universalaus meistro santechnikus, gausite individualias paslaugas. Paskambinkite mūsų specialistams ir jūsų problemos bus efektyviai išspręstos - suderinsime bei aptarsime visas detales ir pateiksime konkrečius pasiūlymus. Santechniko paslaugos Kaune - jūsų patogumui!

santechnikas Kaune
santechnikas Kaune

Kodėl rinktis mus?

Optimali kaina. Kaina už santechnikos paslaugas iš esmės priklauso nuo darbų rūšies, masto, sudėtingumo ir naudojamų medžiagų, įrankių bei kitų išteklių. Tačiau, bet kuriuo atveju mes nenorime „apiplėšti“ jūsų kaip kliento, nes vykdome socialiai atsakingą verslą. Tačiau, iš klientų taip pat tikimės, kad jie supranta tikrai kokybiško darbo (kurį mes atliekame) vertę, nes mes nenuvertiname savo įgūdžių ir kvalifikacijos. Visi šie reikalai yra aptariami ir suplanuojami prieš pradedant darbus, todėl nemalonių staigmenų tikrai nesulauksite iš Universalaus Meistro. 

Garantija. Siekdami garantuoti mūsų atliekamų santechnikos darbų kokybę ir ilgaamžiškumą, taip pat po visų darbų suteikiame garantiją – ji priklauso nuo projekto specifikacijų, panaudotų medžiagų, konstrukcijų bei kitų veiksnių. Universalus Meistras dirba vadovaujantis aukščiausiais Europoje taikomais santechnikos sistemų standartais ir moderniausia santechnikos praktika. Todėl, jeigu kas nors blogo nutinka aukščiau laiko, drąsiai kreipkitės – ištaisysime klaidą!

Sąžiningumas. Universalus Meistras laikosi keleto esminių vertybių. Viena jų yra sąžiningumas. Mes tikime, kad kiekvienas ekspertas turi prisiimti atsakomybę sergėti amato orumą ir įvaizdį visuomenėje. Privalome gerbti savo darbą ir savo klientus, todėl užtikriname, kad atliksime darbą taip, kaip diktuoja aukščiausi santechnikos sistemų standartai ir garantuojame, kad nebus jokių „papildomų paslaugų“, kurios „buvo būtinos“, nes „kitaip nebūtų įmanoma atlikti pagrindinių darbų“.

Profesionalumas. Mūsų santechnikos ekspertų komanda yra įgudusi, patyrusi ir kvalifikuota, ir todėl gali užtikrinti saugų, patikimą ir kokybišką rezultatą. Nevėluojame nei pasirodyti pas jus, nei atlikti darbus, dirbame nuodugniai, efektyviai ir struktūriškai, garantuojame praktišką bei kokybišką darbą ir pasirūpiname jūsų saugumu bei patogumu jūsų bute ar name, biure, namo priestate, garaže ar bet kur kitur.

Santechnikos darbai Kaune

(8-684) 67454

Santechnikas Kaune

Visi esame susidūrę su santechnika susijusiomis problemomis. Dažnai jos smirda, “užpila” mūsų namus vandeniu, ir sugadina viską – nuo baldų, grindų iki nuotaikos visai dienai. Ką daryti, kai tai nutinka (geriau tai daryti prieš problemoms nutinkant!) – skambinti patyrusiam santechnikui. Norėtume pabrėžti dar kartą, įdealiausia būtų, jeigu reguliarūs patikrinimai vyktų  profilaktiškai, kaip dantų priežiūra. Tai padės Jums sutaupyti nemažai pinigų, nes iš patirties galime pasakyti, jog kai ištinka bėda, Jūsų išlaidos išauga kone dvigubai, o ir sugadinta diena, bei daug nereikalingo nervų švaistymo prisideda... Profilaktinių patikrinimų metų, pasakysime Jums kas artėja link kritinės būsenos ir pateiksime rekomendacijas, tad Jūsų "avarija" neįvyks. Išskyrus tuos atvejus, kai ne dėl Jūsų namų problemų nukenčiate, kaip pavyzdžiui, dėl kaimynų. Bet kokiu atvėju, nebijokite ir  skambinkite mums, - Universalaus meistro santechnikas, pašalins iškilusias bėdas akimirksniu!

Mūsų santechnikas Kaune diegia, prižiūri ir remontuoja vandentiekio ir nuotekų sistemas, - pasirūpina, kad gyvenamųjų ir komercinių pastatų santechnikos sustemos tinkamai funkcionuotų. Mūsų meistrai specializuojasi virtuvės,bei vonios maišytuvų montavime, ventilių keitime, vandens skaitiklių montavime, gyvatukų sumontavime, išmonatavime, vandens skaitiklių montavime, šalto ir karšto vandens vamzdynu išvedziojime / keitime, vidaus kanalizacijos, sifonu valyme, hidroforu, siurblių nukalkinimo įrenginių montavime, skalbimo mašinų, indaplovių ir kt. prietaisų pajungime ,dušo kabinų, vonių, bide, unitazų montavime, sandarinime ir kt.

Visi santechnikos darbai Kaune

Sprogo vamzdis? Vanduo pradėjo tekėti po kriaukle? Tualetas nebenulaiko vandens? Maloniai kviečiame susisiekti su Universaliu Meistru telefonu žemiau, arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt! Jūsų ramybė – mūsų rūpestis.

Mūsų laikų santechnikos ekspertų rinka yra perpildyta – specialistų yra tiek daug, kad net yra sunku išsirinkti tinkamiausią, jau nekalbant apie tai, kad lengva yra išsirinkti nekompetentingą! Turime gerą sprendimą jūsų problemai – nerizikuokite ir samdykite Universalaus Meistro specialistus. Samdydami mus neturėsite dėl ko nerimauti.

Santechnikas Kaune

(8-684) 67454

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/10/2019

Palieskite, kad skambintumėte