Moduliniai namai

Ekologiškų namų statyba rinkoje įgauna vis didesnį pagreitį. Greitas gyvenimo tempas diktuoja gyventojų poreikį neprisirišti ilgam laikui prie vienos gyvenamosios vietos, taupyti, racionaliai išnaudoti gyvenamąją erdvę ir esant galimybei persikelti gyventi kitur. Būtent todėl, dar visai palyginti neseniai, atsirado moduliniai namai. Šio tipo namai buvo sukurti siekiant taikytis prie besikeičiančių šeimos poreikių ir išpopuliarėjo skandinavijoje kartu su minimalistiniu interjero stiliumi. Su laiku suvokimas apie būstą ir esminius gyvenimo poreikius keičiasi, taigi senas, didelių gremėzdiškų namų stilius tapo atgyvenusiu ir nebepopuliariu. Žmonės pradėjo vertinti ekologiją, švarą, tvarką, praktiškumą ir mobilumą, todėl moduliniai namai išsprendė visas šias dilemas.

Moduliniai namai pasižymi universalumu. Pavyzdžiui, jaunai šeimai be vaikų užtenka minimalistinio varianto su keliais moduliais, kuriame būtų svetainė, virtuvė ir visi būtiniausi patogumai. Tuo tarpu šeimai susilaukus vaikų, galima pastatyti papildomus namo modulius ir paversti namus į funkcionalų ir visų poreikiams tinkantį būstą su atskirais kambariais. Moduliniai namai pasižymi ir kitais svarbiais privalumais, kurių yra gausu, tačiau svarbiausia yra pasirinkti teisingus bei patyrusius modulinių namų projektuotojus ir statytojus tam, kad šių namų erdvė būtų tikrai patogi, o namas atitiktų aukščiausius kokybės standartus.

Universalus meistras stato ir projektuoja šiuolaikiškus, modernius ir kokybiškus modulinius namus. Šis ekologiškas ir adaptyvus būsto sprendimas patenkins jūsų lankstaus gyvenimo būdo poreikius, suteiks privatumo ir tilps į jūsų biudžeto rėmus.

Modulinių namų katalogas

Moduliniai namai

Modulinių namų privalumai

Privatu. Norite privataus būsto, kur jūsų netrukdytų kaimynai ir už sienos negirdėtumėte garsų? Modulinis namas suteiks jums individualaus namo privatumą. Namas bus atvežtas ir pastatytas į jūsų turimą arba išsirinktą vietą, todėl gyventi galėsite kur tik tai geidžiate.

Nebrangu. Modulinio namo statybai yra sunaudojama daug mažiau medžiagų lyginant su kitomis namų rūšimis, todėl statyba kainuoja gerokai mažiau. Racionaliai panaudotos vidaus bei išorės apdailos detalės taip pat ženkliai taupys jūsų biudžetą namo įrengimui.

Greita. Moduliniai namai yra gaminami ir surenkami pagal užsakymą gamykloje, kur jokios įtakos neturi oro sąlygos, todėl tai yra puikus sprendimas nemėgstantiems laukti

Universalu. Namo moduliai gali būti prijungiami arba atjungiami priklausomai nuo besikeičiančių poreikių. Išplanavimą galima keisti vos tik panorėjus, todėl nesijausite lyg visada gyventumėte vienoje ir toje pačioje erdvėje. Pagausėjus šeimai ar dėl kitų priežasčių padidėjus šeimos poreikiams, galima nesunkiai padidinti kambarių skaičių naudojant tas pačias interjero detales.

Praktiška. Moduliniai namai yra projektuojami taikant praktiškumo principą ir eliminuojant nenaudingus plotus. Viskas yra sukurta taip, kad tenkintų pagrindinius žmogaus poreikius, todėl neteks plauti ir valyti niekada nenaudojamų plotų ir gyvensite praktiškai.

Racionalus sprendimas. Racionalumas yra pagrindinis modulinių namų aspektas tiek kainos, tiek universalumo, tiek išplanavimo, tiek mobilumo prasme. Esant poreikiui modulinį namą galima perkelti į kitą sklypą ir vėl mėgautis įprasta ir pamėgta susikurta erdve.

Kada rinktis modulinius namus?

Moduliniai namai iš principo yra sukurti žmonėms, nenorintiems prisirišti prie vienos gyvenamosios vietos. Tai yra ilgalaikė investicija, kuri gali būti konfigūruojama, keičiama ir tobulinama gyvenimo eigoje atsižvelgiant į konkrečius poreikius. Modulinių namų medžiagų natūralumas ir aukšta kokybė garantuoja sveiką gyvenimo būdą bei namo ilgaamžiškumą. Moduliniai namai neturi pamatų, todėl juos galima statyti ten, kur įprastam namui reikėtų leidimo. Tai yra ypač patogus pasirinkimas norint turėti namą (arba pirtį) prie pat ežero, ant kalno šlaito ar regioniniams parkams priklausančiuose sklypuose. Modulinis namas taip pat puikiai pasitarnaus vietose, kur nėra nutiesti elektros laidai: šiam tikslui padės ant stogo įrengiamos saulės baterijos, todėl galėsite naudotis elektros įranga, apšviesti ar net šildyti patalpas.

Vis tik modulinio namo statybai svarbu pasirinkti šių namų statybos technologiją išmanančius specialistus. Patyrę ir reikiamas žinias sukaupę Universalaus meistro profesionalai įgyvendins jūsų modulinio namo idėjas, padės suprojektuoti ir įrengti būstą bei greitai ir kokybiškai atliks gamybos ir namo montavimo darbus.

Moduliniai namai kaina

Modulinio namo kaina priklauso nuo pasirinkto namo dydžio, modulių skaičiaus ir namo komplektacijos. Moduliniai namai yra gaminami, komplektuojami ir įrengiami gamykloje pagal iš anksto numatytą projektą, todėl tai yra ypač palanku aiškų biudžetą turintiems žmonėms, kadangi sukomplektavus modulinį namą galima iš karto tiksliai apskaičiuoti jo kainą. Kitaip nei statant įprastus namus, su moduliniais namai nepatirsite jokių papildomų ir nenumatytų statybos išlaidų. Modulinio namo komplektacija priklauso nuo konkrečių šeimos poreikių, tačiau galima rinktis ir pilnai įrengtą namą su dailylentėmis dengtu fasadu, vitrininiais langais ir durimis, šildymo sistema, išvedžiota elektra bei santechnika, medžio vata apšiltintu stogu ir sienomis, pilna vidaus lubų, sienų apdaila, grindų danga, vonios įranga, virtuve bei kitomis komplektacijos detalėmis.

Skambinkite mums jau dabar, užduokite klausimus ir džiaukitės savo moduliniu namu, išpildysiančiu visus jūsų lūkesčius!

Pigūs moduliniai namai

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 4 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Algis 08/27/2018
  • Labai patinka domiuosi turbut rinksiuosi toki varijsnta. Irena 03/09/2021
  • kokios kainos? laura.crber@gmail 10/16/2022
  • kokios kainos? laura.crber@gmail 10/16/2022