Mobilūs nameliai

Būstas yra vienas iš labiausiai vertinamų bet kokios rūšies turto objektų. Nesvarbu ar tai namas, ar butas, ar tiesiog sodo namukas, gyvenamasis būstas mums reiškia kur kas daugiau nei tik konstrukcinius elementus ar piniginę išraišką. Gyvendami pašėlusiu miesto tempu net nepastebime, kaip vos tik atsiradus galimybei suplanuojame savaitgalį sodyboje prie ežero ar iškylą gamtoje su draugais. Paradoksalu, tačiau miestiečiai taip mėgdami miesto teikiamus privalumus tiesiog veržte veržiasi į gamtą ir ši tendencija kuo toliau, tuo yra ryškesnė.

Susiruošus iškylai į gamtą, atsiranda natūralus poreikis nakvynei. Čia į pagalbą vis dažniau ateina mobilūs nameliai. Šie universalūs ir transportuojami būstai yra populiarūs tiek jaunimo, tiek vyresnių žmonių tarpe, kadangi sukuria papildomos vietos patogiai nakvynei bet kuriuo metų laiku, suteikia patogumus ir gelbėja nuo nakvynės nepatogioje palapinėje. Mobilūs nameliai standartiškai būna apie 35 kvadratinių metrų ploto, taigi vietos jame tiek pat, kiek nedidelio ploto bute, todėl nakvynė tokiame namelyje bus jauki, patogi ir komfortiška. Nameliai yra papildomai apšiltinti, turi išvedžiotas komunikacijas, šildymą, elektrą, virtuvėlę ir kitus patogumus, taigi toks namukas patenkins net ir pačių išrankiausių žmonių (arba svečių) poreikius ir taps įdomia patirtimi.

Universalus meistras – mobilių namelių specialistas! Mes padėsime jums išsirinkti labiausiai tinkantį mobilų namelį, pakonsultuosime visais susijusiais klausimais, pristatysime išsirinktą namelį į jūsų sklypą ir jį sumontuosime. Atliekame visus darbus susijusius su mobilių namelių įsigyjimu, transportavimu, montavimu ir priežiūra, todėl turėdami daug patirties teikiame kokybiškas mobilių namelių paslaugas.

Mobilių namelių katalogas

Mobilūs nameliai

(8-698) 73967

Mobilių namelių privalumai

Mobilumas. Kaip galima spręsti iš pavadinimo, mobilūs nameliai yra kilnojami ir transportuojami. Tai yra patogu, nes namelis nėra pririštas prie vienos vietos, gali būti naudojamas skirtinguose sklypuose pagal poreikį.

Kaina. Įsigyti mobilų namelį yra daug pigiau nei pastatyti panašų namelį, kuriam reikia ir leidimų, ir pamatų, ir daug daugiau priežiūros. Mobilus namelis patenkins visus jūsų poreikius, bus transportuojamas ir nereikalaus išlaidų, būdingų namo statybai, projektavimui ir apdailai.

Patogumai. Mobilūs nameliai yra ypač vertinami dėl jo suteikiamų patogumų. Čia rasite viską, ko reikia patogiai nakvynei: televizorių, dušą, virtuvę, tualetą, atskirus kambarius, patogias lovas ir kitus įrenginius, kurie prisidės prie maksimalaus komforto.

Mažos išlaidos. Mobilaus namelio priežiūra nereikalaus jokių papildomų išlaidų. Tai bus ne tik vienkartinė jūsų investicija į ilgalaikį turtą, bet ir papildomas būstas jūsų šeimos nariams, giminėms arba svečiams

Kainos ir kokybės santykis. Mobilių namelių statybai dažniausiai yra naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos, kurios yra surenkamos naudojant šiuolaikiškas technologijas. Deja, rinkoje pasitaiko ir ne visai sąžiningų pardavėjų, kurie siekdami daugiau uždirbti parduoda žemos kokybės namelius, todėl būkite atidūs rinkdamiesi patikimus pardavėjus.

Įdomu. Žmonės dažniausiai labai palankiai žiūri į galimybę trumpam apsigyventi mobiliame namelyje, kadangi tai nėra įprasta. Svečiams ar pažįstamiems tai tampa tarsi atrakcija, dalinamasi įspūdžiais ir gera nuotaika, todėl būsite tikri, kad žmonėms tai patiks

Kada rinktis mobilius namelius?

Mobilaus namelio statyba nėra tiksliai apibrėžta statybos reglamente, todėl tokio namelio pastatymas neturėtų kelti jokių rūpesčių. Skirtingai nuo namo statybos, mobiliam nameliui dažniausiai nereikia specialių leidimų, sudėtingų komunikacinių ir kitų techninių sprendimų, todėl tokio namelio pastatymas jūsų sklype nesukels didelių nepatogumų ir įvyks greitai. Tai yra ne tik patogu, bet ir finansiškai naudinga, nes tokiam nameliui nereikia apdailos, brangaus išlaikymo ar didelės priežiūros. Pasirinkite tinkamos komplektacijos mobilų namelį ir galėsite ilgai džiaugtis jo teikiamais privalumais bei patogumais.

Kokybė yra svarbiausias mobilaus namelio kriterijus, todėl Universalus meistras paaiškins, kuo skiriasi skirtingi nameliai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis namelį sau, kaip vyksta namelio transportavimas ir pastatymas, padės jums pasirinkti tinkamiausią namelio variantą ir atliks visus šiuos darbus už jus. Būsite tikri, kad pasirūpinsime viskuo nuo mobilaus namelio įsigijimo iki pastatymo ir kokybiškai atliksime reikiamus darbus.

Skambinkite mums nurodytais kontaktais ir turėkite savo svajonių mobilų namelį jau netrukus! Universalus meistras – aukštos kokybės ir patikimumo garantas.

Mobilūs nameliai kaina

Paskambinę mums sužinosite visas detales apie mobilius namus ir jų statybos ypatumus, statybos darbų terminus, kainas bei kitą aktualią informaciją. Universalus meistras atliks tiek parengimo, tiek namų statybos darbus, todėl jums nereiks rūpintis niekuo. Padėsime susidoroti su visais iššūkiais nuo namo projektavimo iki jo pridavimo, atliksime geodeziniu matavimus, gausime reikiamus leidimus, efektyviai suorganizuosime darbus bei atliksime jų priežiūrą.

Junkitės prie mūsų laimingų klientų, pamatykite mūsų atliktų darbų pavyzdžius ir atskleiskite mums savo idėjas. Universalus meistras jas gali paversti tikrove. Kurkite savo svajonių namus ir jūsų svajonės išsipildys!

Mobilūs nameliai pigiai

(8-698) 73967

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS
3.7(based on 7 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Martynas 08/27/2018
  • Gde mozno pasmatreķ ceni? Pārsla 11/12/2019
  • labai jau gražūs nameliai, norėčiau žinoti kainą namelio ARGO Auksuolė 05/16/2020
  • Labai gražūs,norėčiau pirkti mobų namą,kokia kaina ,ačiū Nijolė 11/27/2020
  • kiek mazdaug kainuoja mobilus namelis Max aldona 10/11/2021
  • Liūdna bet dirbta blogai sakyčiau suktai...kainų nėra ...dažnas klausimas kainą...nieko nėra padaryta kad klijentui būtu patogu ir gerai...todėl rašau minusą didelį....ir dar slepiami blogi atsiliepimai apie jus Reda 04/03/2022
  • Liūdna bet dirbta blogai sakyčiau suktai...kainų nėra ...dažnas klausimas kainą...nieko nėra padaryta kad klijentui būtu patogu ir gerai...todėl rašau minusą didelį....ir dar slepiami blogi atsiliepimai apie jus Reda 04/03/2022

Palieskite, kad skambintumėte