Mediniai namai

Mediena – unikali ir ekologiška statybinė medžiaga. Ją naudoti namų statyboms pradėjo dar mūsų protėviai, kuomet buvo pastebėta, jog medis turi išskirtines oro pralaidumo savybes. Dėka to, mediniuose namuose vyrauja puikiai subalansuotas mikroklimatas, nereikia brangių ventiliacinių sistemų, žmonės rečiau suserga kvėpavimo takų ligomis ar alergijomis.

Dabar medinių namų statybai medis yra apdirbamas pasitelkiant įvairias technologijas. Viena iš dažniausiai pasitaikančių yra naudojant klijuotą medieną. Ši technologija atsirado maždaug prieš 30 metų ir greitai paplito visame pasaulyje. Gerai išdžiovinta klijuota mediena yra mažiau drėgna lyginant su rąstiniais namais, todėl toks namas beveik nesėda. Galima praktiškai iš karto įsikurti ir gyventi, o namas nereikalaus papildomos priežiūros, kuri taipogi kainuoja, nes namo geometrija nekinta. Montuojant medžio tašus vieną ant kito pagal specialią fiksavimo technologiją, namo sienos tampa lygios ir nesukuria galimybės atsirasti plyšiams.

Universalus meistras suprojektuos ir pastatys jums kokybišką medinį namą naudojant laiko patikrintas technologijas. Nežinote nuo ko pradėti? Mes jums padėsime rengiant namo projektą, gausime reikiamus statybos leidimus, atliksime statybos darbus ir priduosime užbaigtą objektą. Mūsų pastatyti mediniai namai- nepalieka abejingų, todėl siūlome tik aukštos kokybės paslaugas už prieinamą kainą!

Medinių namų katalogas

Mediniai namai

Medinių namų privalumai

Kaina. Medinio namo kaina yra apskaičiuojama pagal parengtą projektą, kadangi tik turint projektą galima tiksliau įvertinti statybines išlaidas. Žinant, koks bus namo stogas, sienų storis, laiptai, durys, langai, perdangos ir kiti elementai, galima nesunkiai įvertinti statomo namo kainą.

Šiluma. Dėka medžio savybės absorbuoti šilumą, mediniai namai yra statomi net ir šalto klimato zonose. Žiemą medis sulaiko šilumą namo viduje daug geriau negu kitos statybinės medžiagos, o vasarą yra vėsu. Tam, kad reguliuoti namo temperatūrą ir drėgmę nereikia nieko daryti, nes mediena atlieka viską už jus.

Draugiška gamtai. Ekologija neginčijamai yra vienas iš didžiausių medinių namų privalumų. Statybai naudojami klijai taip pat yra ekologiški, taigi gyvendami mediniame name jausitės žvalūs ir sveiki, o estetinis vaizdas nedarkys gamtos.

Patikimumas. Nors klijuotos medienos technologija yra pakankamai nauja, yra apskaičiuota, kad ji yra netgi patikimesnė ir ilgaamžiškesnė nei rąstinių namų technologija. Kokybiškai klijuotas ir sutvirtintas medis puikiai atlaiko temperatūrinius pokyčius ir drėgmės svyravimus, todėl tinkamai prižiūrint medinį namą jame galėsite gyventi neribotą laiką

Nebūtina apdaila. Kadangi klijuotos medienos technologija yra išvystyta taip, kad sukurtų taisyklingas namo formas ir lygias sienas, tiek namo išorei, tiek vidui nėra būtina papildoma apdaila. Užtenka išorę impregnuoti specialiu laku arba dažais ir medinis namas ilgai nepraras savo išvaizdos

Subalansuotas oras. Mediena pasižymi puikiomis oro pralaidumo savybėmis, tad mediniame name visada jausite švarų orą. Tai ypač naudinga kvėpavimo takams ir nuo alergijų kenčiantiems žmonėms. Pastovus ir subalansuotas drėgmės lygis taip pat neleis susidaryti pelėsiui.

Kada rinktis medinius namus?

Gyvenimas mediniame name visada bus patrauklus ir išskirtinumą suteikiantis dalykas. Pastebima tendencija statyti medinius namus ne tik poilsiui prie ežero, bet ir nuolatiniam gyvenimui netoli miesto ar net miesto ribose. Žmonės statydami medinius namus siekia patirti tą unikalų jausmą, kaip žmonės gyvendavo senovėje, tačiau apsuptyje gausių šiuolaikinių technologijų ir patogumų, gyvenimas mediniame name gali būti ne tik išskirtinis, bet ir maksimaliai patogus. Dėl šios priežasties žmonės vis labiau ima vertinti ekologišką gyvenimo būdą, traukiasi gyventi atokiau nuo miesto šurmulio ir gyvena natūralių gamtos išteklių aplinkoje.

Medinio namo statybai reikalingi šios statybos technologiją išmanantys specialistai. Tik patyrę meistrai gali tiksliai įgyvendinti projektą nepalikdami statybinio broko ir užtikrinti namo ilgaamžiškumą. Rinkitės geriausius šios srities specialistus ir jūsų idėjos virs tikrove.

Mediniai namai kaina

Universalus meistras siūlo kokybiškas, greitas ir patikimas medinių namų statybos paslaugas. Tai yra kompleksinė paslauga, skirta visiems, vertinantiems profesionalumą ir racionalų gamtinių išteklių panaudojimą. Apsiimame visais darbais nuo pirminio brėžinio kūrimo iki namo pridavimo. Statome medinius namus remdamiesi patikrintomis medienos apdirbimo technologijomis ir meistrais, kurie atlieka darbus savo specializacijos ribose. Medinio namo kainos svyruoja dėl skirtingų žmonių poreikių bei tam tikrų architektūrinių sprendimų, todėl raginame skambinti mums, pateikti savo viziją bei idėjas, o architektui parengus namo projektą, galėsime pateikti individualius namo kainos skaičiavimus.

Nedvejokite ir kreipkitės į Universalaus meistro medinių namų statybos ir projektavimo profesionalų komandą. Naudokitės proga turėti vieną patikimą brigadą, kuri užtikrins sklandų medinio namo statybos procesą ir atsakys už atliktų darbų kokybę. Visi darbai vyksta pagal išankstinį planą ir grafiką, o atidi darbų kontrolė sumažina broko riziką. Su mūsų pagalba namą pastatysite ne tik greitai ir sklandžiai, bet ir kokybiškai.

Aukšti standartai ir kvalifikuota darbo jėga – vertinantiems patikimumą!

Pigūs mediniai namai

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Tomas 08/27/2018