Laikrodžių taisykla Vilniuje

Universalaus Meistro laikrodžių taisymo paslauga – sutaisysime ir Rolex’ą ir Casio. Laikrodis daugumai iš mūsų jau tapo neatsiejama stiliaus, garderobo dalimi. Kai kuriems dailus laikrodis ant riešo net savęs išraiškos būdas. Dėl to svarbu, kad savo megstamą aksesuarą patikėtumėte į patikimas rankas, kai ateina laikas keisti rankenėles, stikliukus, baterijas ir kt.

Jei gyvenate Vilniuje, nešvaistykite laiko ieškodami laikrodžių taisyklos – skambinkite Universalaus Meistro laikrodžių meistrui. Laikrodžių taisymas yra itin kruopšus darbas, tad rinkitės atsakingai ieškodami kam patikėti savo mėgstamą aksesuarą.

Mes tikime, kad laimingas klientas – tai lojalus klientas, dėl to kiekvienas į mūs kreipęsis žmogus aptarnaujamas pagal aukščiausius standartus. Norime, kad mūsų klientai grįžtų, tad darome viską, kad mūsų saloną paliktų su šypsena.

laikrodziu taisykla

laikrodziu taisykla vilniuje

Apie laikrodžių taisyklos meistrus

Profesionalumas. Laikrodžių taisymas (o ką jau kalbėti apie laikrodžių gamybą) yra labai specifinių ir stiprių įgūdžių reikalaujantis amatas. Tam yra būtinos geros akys, nepriekaištinga rankų motorika bei išsamios žinios apie laikrodžius. Universalaus meistro laikrodžių taisymo komanda atitinka visus šiuos kriteriujus. Mūsų licencijuoti specialistai pasirūpins, kad jūsų laikrodis jums ilgai ir nepaliaujamai tarnautų.

Kokybė. Su laikrodžiais niekaip kitaip ir nėra įmanoma – kokybė turi būti garantuojama bet kuriuo atveju. Kokybę užtikriname ne tik profesionalių specialistų komanda, bet ir būtiniausia laikrodžių taisymo įrangą bei medžiagomis. Keisdami baterijas arba dirželius, pasirūpiname tik aukščiausios kokybės produktais, o taisymo įranga įgalina mus užtikrinti, kad produktas nebus pažeidžiamas žmogiškųjų veiksnių arba atgyvenusios laikrodžių taisymo praktikos.

Kaina. Laikrodžių taisymo paslaugos Lietuvoje yra apskritai retenybė, tad užsisakydami Universalaus meistro laikrodžių taisymo paslaugas, galite būti užtikrinti, kad mokėsite tik už kokybiškai atliktą darbą ir nepriekaištingus rezultatus. Galutinė suma už laikrodžio remonto paslaugas priklauso nuo užsakomų taisymo paslaugų, tad maloniai kviečiame susisiekti su mūsų ekspertais ir sužinoti, kiek jums visą tai kainuos.

Modernumas. Taisome įvairaus kalibro laikrodžius taikydami modernią laikrodžių remonto praktiką ir naujausias technologijas. Dirbtuvėse yra įrengtos visos reikalingos staklės bei testavimo įranga bei turime visus būtiniausius įrankius laikrodžiams valyti, taisyti ir restauruoti. Laikrodžius remontuojame taikydami laiko patvirtintus ir tinkamiausius metodus, kurie užtikrina laikrodžio ilgaamžiškumą bei patvarumą. Taip pat savo paslaugoms taikome atitinkamą garantiją.

Laikrodžių remontas VIlniuje

(8-658) 70042

Pažįstama situacija?

Kreipkites pas mus!

Laikrodžių taisykla

Pripažinkite – tikrai namuose turite kokį nors papuošalą ar net tą patį laikrodį, kuriam jau seniai reikia keisti bateriją ar kurį yra būtina taisyti, tačiau viskas- per daug komplikuota. Spėjame, kad tai veda jus iš proto. Visgi turėti labai lengvai pataisomą ir funkcionalų, bet nenaudojamą, dalyką namuose vestų bet ką iš proto, juolab jeigu tiems žmonėms yra būtinas šis funkcionalumas kiekvieną dieną.

Universalaus Meistro laikrodžių taisymo ekspertai – jūsų paslaugoms. Daugiau neatidėliokite tos lemtingos dienos ir susitvarkykite laikrodį šiandien! Mūsų ekspertai siūlo šias laikrodžių taisymo paslaugas: baterijos keitimas, dirželio trumpinimas, ilginimas, taisymas ar keitimas, seno laikrodžio restauravimas (apsauginio stikliuko keitimas, mechanizmo tvarkymas ir pan.) graviravimas ir kitos paslaugos. Dirbame netgi su labai brangiais laikrodžiais, tačiau niekada nespjauname ir į pigesnius. 

Kodėl būtina turėti laikrodį? Pripažįstame – rankinis laikrodis yra iš dalies atgyvenusi technologija. Šiais laikais dauguma mūsų tikrina valandas savo telefone arba kompiuteryje, juolab kai šie prietaisai yra lengviau prieinami ir bendrai naudingesni. Tačiau, laikrodis ant rankos nėra tiesiog laiką rodantis aksesuaras. Jis pasiūlo daug daugiau...

Be to, kad laikrodis pasirūpina jūsų budrumu ir punktualumu, jis taip pat atlieka ir estetinę funkciją. Visgi ne kiekvienas gali nešioti prabangų laikrodį ant rankos. Aukšto lygio ir klasės šveicarų gamybos laikrodis parodo aplinkiniams, koks jūsų skonis ir statusas, o kitoks požiūris į jus gali turėti palankesnius rezultatus.

Turite jau seniai remonto laukiantį laikrodį? Kodėl gi nesusisiekus su Universalaus meistro laikrodžių taisyklos ekspertais? Atgaivinkite turimą laikrodį ir parodykite pasauliui, kad esate sofistikuotas bei skoningas asmuo. Mus pasiekti galite telefono numeriu žemiau arba el. pašto adresu: Info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – gyvybė jūsų laikrodžiui.

Laikrodžių taisykla Vilniuje

(8-658) 70042

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 4 reviews)
  • puikios paslaugos, ačiū labai! V. 01/25/2018
  • Ačiū! Ferdinandas 04/28/2018
  • Puikios paslaugos, rekomenduoju visiems! Martynas 05/11/2018
  • Tikrai gerai ir greitai suremontavo mano laikrodį, rekomenduoju visiems! Antanas 05/16/2018
Palieskite, kad skambintumėte