Kodėl verta užsakynėti perkraustymo paslaugas

Kodėl verta užsakinėti perkraustymo paslaugas?

Kodėl verta užsakynėti perkraustymo paslaugas

Tai pakankamai varginantis ir streso kupinas “projektas”. Daugumoje pasaulio apklausu apie labiausiai “nervų” kupinas veiklas top trejetukas atitekdavo skyryboms, artimojo netekčiai ir…kraustymuisi. Dėl to turėti patikimą partnerį kai ateina laikas išsikrausyti yra tiesiog būtina. Mes visada darome viską, kad kraustymosi darbai būtų kuo mažiau varginantis procesas. Ir tai tik viena iš begalės priežaščių kodėl verta skambinti perkraustymo paslaugų profesionalams.

Susisiekimo laikas

Miestams augant ir plečiantis, žmonės vis daugiau laiko praleidžia keliaudami į darbus, universitetus ir mokyklas. Dėl to antras pagal svarbą (iškart po naujos vietos (nuomos) kainos) veiksnys ieškant naujos gyvenamosios vietos yra atstumas.

Sezoningumas kraustantis

Ar kadanors susimastėte kokių metų laiko žmonės kraustosi dažniausiai? Rudenį žinoma. Įdomi statistika tai, kad per rudenį kraustomasi 4 kartus daugiau lyginant su likusiais sezonais. O rugsėjį kraustomasi keturis kartus daugiau lyginant su perkraustymų skaičiumi spalį ir lapkritį.

Žmonės turi begalo daug daiktų

Perkraustant namą, visų pervežamų daiktų suma vidutiniškai siekia 3 tonas! Paprastai žmonės negali patikėti kiek daug daiktų jie turi iki tol kol juos visus reikia surūšiuoti ir sudėti į dėžes. Bet nereikia jaudintis. Gyvenate Vilniuje ir ketinate kraustytis? Skambinkite profesionalams. Skambinkite Universaliam Meistrui. Kad ir koks sudėtingas ir nesibaigiantis atrodytų šis procesas, – svarbiausia atsipalaiduoti, giliai įkvėpti ir mastyti apie tai, kad tuoj prasidės naujas etapas jūsų gyvenime. Švarus lapas. Pradėkite jį su šypsena – leiskite jums padėti.

12 gyvenamųjų vietų. Ką???

Ar žinojote, kad vidutiniškai žmogus per gyvenimą pakeičia apie 12 gyvenamųjų vietų. Jeigu jūs vis dar mokotės mokykloje ir gyvenate pas tėvus, šis faktas jus kogero šokiruos. Išvykę studijuoti, dirbti (palikę tėvų namus) šį faktą priims lengviau. 

Svarbesnis klausimas yra ar verta nervuotis dėl kraustymosi? O gal tai turėtų būti malonus naujas gyvenimo etapas? Skambinkite Universalaus Meistro perkraustymo paslaugų ekspertams, jie pasirūpins, kad Jums reikėtų stresuoti kuo mažiau.