Kodėl Elektros Sistemų Patikra Yra Labai Gera Paslauga Jūsų Verslui?

Atlikti ar neatlikti… patikros? Šį klausimą atsakyti yra labai lengva, jeigu rimtai apsvarstote visus elektros sistemų patikros pranašumus. Perėjimas prie elektrą taupančių technologijų tikrai gali praversti jūsų verslui ir ne tik pinigų atžvilgiu.

Kas yra elektros sistemų patikra?

Elektros sistemų patikra yra nuodugni išorės ir vidaus elektros sistemų patikra jūsų verslo teritorijoje, siekiant nustatyti, ar jūsų verslas atitinka visus elektros energijos našumo rodiklius ir naudojimo praktiką. Atsižvelgiant į šią informaciją ir tai, kiek norėtumėte sutaupyti, galima sudaryti planą, kuriuo būtų numatomi pinigus taupantys sprendimai, maksimamizuojantys funkcionalumą ir mažinantys verslo elektros naudojimo kaštus.

Elektros sistemų patikra gali padėti sutaupyti pinigų.

Profesionali elektros sistemų patikra save atperka – ji suteikia galimybes atrasti pačius efektyviausius būdus sumažinti veiklos išlaidas gerinant elektros našumą. Kiek tai jums sutaupys? Komercinių patalpų pastatas vidutiniškai iššvaisto iki 30 proc. elektros energijos, tad įgyvendinę elektros našumą gerinančius sprendimus, nebemokėsite viso euro, o jau 0,70 ct!

Elektros sistemų patikra gali pagerinti sveikatos ir saugumo sąlygas.

Atpažinę ir išsprendę galimai pavojingą problemą, ypač įsikūrus senesniame pastate, taip pat išsprendžiate ir galimo pavojaus sveikatai ir saugumui riziką, pvz., netinkamai arba nepakankamai vėdinamų pasenusios patalpų vėdinimo sistemos problemos ir pan.

Elektros sistemų patikra gali didinti komfortą.

Oro ir bendroji izoliacija sumažina šilumos perdavimą į kitus kūnus, kas užtikrina stabilesnį ir efektyvesnį patalpų šildymą ir vėsinimą. Efektyvesnis temperatūros palaikymas užtikrina komfortą, o komfortas gerina produktyvumą bei sumažina jūsų komunalinius mokesčius.

Elektros sistemų patikra užtikrina saugumą.

Elektros sistemų patikra ne tik padeda panaikinti neigiamą poveikį gamtai, siekiant sumažinti sunaudojamos elektros kiekius, bet taip pat garantuoją saugesnę ateitį visiems. Pradėdami nuo paprasčiausio apšvietimo galite tuojau pat susilaukti labai gerų rezultatų – pašalindami pigesnes lemputes išvengiate ne tik didesnių sąskaitų už elektrą, bet ir pasirūpinate, kad blogesnės kokybės lemputės nesukeltų pavojaus jūsų darbuotojams, pvz. sprogdamos.

Kiek tai kainuoja?

Valstybinės nuolaidos ar mokestinės lengvatos, skatinančios natūralių išteklių naudojimo mažinimą ir ekologiją, gali padėti įgyvendinti elektros sistemų tobulinimą. Susisiekite su vietine komunalines paslaugas teikiančia įstaiga ir pasiteiraukite apie šias galimybes.

Ką taip pat turėčiau žinoti?

Siekdami užtikrinti sėkmingą auditą, būtina pateikti išsamią pastato informaciją, įskaitant jo funkciją, elektros tinklų planą, sąskaitas už komunalines paslaugas, įrangos sąrašus, esamų problemų aprašus ir elektros sistemų tobulinimo lūkesčius.

Norite pagerinti savo verslo našumą, darbuotojų komfortą ir prisidėti prie ekologijos bangos, atnaujindami savo elektros sistemas? Susisiekite su Universalaus Meistro specialistais – padėsime priimti ir įgyvendinti optimalų sprendimą.

Palieskite, kad skambintumėte