Židinių montavimas Klaipėdoje

Židinių montavimas Klaipėdoje neretai yra sudėtingas ir komplikuotas dalykas, kurio nepatyręs žmogus atlikti dažniausiai negali. Židiniai pasižymi savita montavimo specifika, jie yra mūrijami iš aukštai temperatūrai atsparių medžiagų, todėl svarbu ne tik žinoti, kokias medžiagas reikia naudoti, bet ir kaip technologiškai teisingai vykdyti montavimo darbus. Židinio dėka namus galima šildyti tiesioginės kaitros arba ortakių sistemos dėka, tačiau šiandien židiniai vis rečiau atlieka savo pirminę funkciją. Vis dėlto, nesvarbu, kokiu tikslu židinys yra montuojamas. Tokio darbo metu svarbu laikytis saugaus montavimo ir medžiagų derinimo taisyklių, kadangi net ir menkiausia klaida gali turėti liudnų pasekėmių židinio naudojimo metu.

Universalus meistras teikia židinių montavimo paslaugą Klaipėdoje. Norėdami namuose turėti saugiai sumontuotą židinį, kreipkitės į sertifikuotus specialistus, kurie užtikrins saugų ir greitą montavimą už prieinamą kainą.

zidiniu montavimas Klaipėdoje
zidiniu montavimas

Esame savo srities profesionalai, darbus vykdome nuosekliai bei gebame prisitaikyti prie kliento poreikių. Skambinkite nurodytais kontaktais ir teiraukitės jums patogaus darbų laiko bei kainos. Židinių montavimas Klaipėdoje – patogumas kiekvienam!

Kodėl rinktis mus?

Universalus meistras – patikimas ir šiuolaikiškas židinių montavimo specialistas. Siūlome profesionalias židinių montavimo paslaugas pasitelkiant ekologiškas bei kokybiškas izoliacines ir statybines medžiagas. Mūsų meistrų patirtis sukurs jaukų židinio kampelį jūsų namuose!

Projektavimas. Vis dar neturite suprojektuoto židinio? Ne problema. Universalus meistras padės jums sukurti jūsų norimą židinį nuo pagrindų. Atsižvelgsime į jūsų norus ir pageidavimus, padėsime išsirinkti geriausią židiniui vietą, atliksime reikiamus pasiruošimo darbus ir sėkmingai įgyvendinsime jūsų židinio projektą. Universalus meistras padės jums sukurti nuostabų, jaukų ir šiltą židinio kampelį.

Visapusiškumas. Universalus meistras atliks visus reikiamus židinio montavimo darbus. Nuo projekto sukūrimo ir idėjų įgyvendinimo iki matavimo, sienų testavimo ir užtikrinto darbų užbaigimo. Mes apsiimsime atlikti viską nuo A iki Z ir suteiksime jums visišką komfortą. Leiskite sau atsipalaiduoti ir nesukti galvos dėl darbų vykdymo ir idėjų realizavimo. Universalus meistras pasirūpins viskuo už jus!

Medžiagos. Naudojame tik aukštos kokybės izoliacines ir statybines medžiagas. Židinių montavimas yra griežtai reglamentuotas darbas, todėl labai svarbu ne tik užtikrinti reikiamą saugumą, bet ir laikytis tam tikrų standartų. Židinių montavimui naudojame patikrintas ir ekologiškas medžiagas, kurios užtikrina saugumą ilguoju laikotarpiu net ir esant 400 laipsnių karščiui.

Židinių montavimas Klaipėdoje

zidiniu montavimas kaina

Židinių montavimo Klaipėdoje

Skambinkite mums ir teiraukitės, kiek jums kainuos įrengti židinį jūsų namuose. Nėra dviejų vienodų židinių, todėl visi židinių montavimo darbai yra skirtingi. Kiekvieni namai turi savo išplanavimus, patalpų konfigūracijas, oro cirkuliacijas, sienų storumą ir kitas savybes, kurios yra būdingos tik tam pastatui, todėl židinių montavimo kaina priklauso ne tik nuo pačio židinio tipo, bet ir nuo pačio namo specifikacijų bei kliento poreikių.

Universalus meistras išpildys visus jūsų židinio projektavimo ir montavimo lūkesčius. Skambinkite mums ir mes padėsime jums įrengti jūsų namuose židinį, kuriuo galėsite mėgautis ištisus metus. Rinkitės tik profesionalių ir kompetetingų meistrų siūlomas paslaugas ir nerizikuokite savo gerove. Nekvalifikuoti meistrai arba prastos kokybės medžiagos gali ne tik sukelti dūmų nutekėjimą, bet ir į aplinką paskleisti nuodingas medžiagas, kurios yra kenksmingos jūsų sveikatai.

Universalus meistras – patikimas jūsų židinių montavimo specialistas!

Židinių montavimas

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/13/2019