Interjero dizainas

Interjero dizainasMūsų architektai teikia plačias namų interjero dizaino projektavimo ir dekoravimo paslaugas įvairių paskirčių objektams, tiek individualių, tiek visuomeninių ar administracinių. Mūsų projektuotojų komanda gali Jums pasiūlyti savo paslaugas kuriant Jūsų pasirinkto namų stiliaus interjerą pritaikant jam tinkamiausias spalvas, medžiagas, apšvietimą, suplanavimą.

Kiekvieno kliento vizija mums labai svarbi, todėl savo patirtį ir žinias mes stengiames pritaikyti Jūsų svajonių aplinkai sukurti, kad ji būtų harmoninga, jauki ir funkcionali.

Musų teikiamos paslaugos yra labai lanksčios užsakovų norams, todėl siūlome ne tik projektų paketus, bet ir kiekviną paslaugą atskirai.

Jūsų patogumui ir ekonomiškumui siūlome tris projektų paketus: SMALL, MIDI ir MAXI. Unikalus interjero dizainas ranka pasiekiamas.

Namų Interjero Dizaino Projektavimo ir Dekoravimo Paslaugų Kainoraštis

Nr. Paslauga Matavimo vienetas Kaina, eurai SMALL MIDI MAXI
1. Pagrindinių spalvų ir stiliaus parinkimas Vienam interjerui du variantai 30 * * *
2. Patalpų suplanavimas m2 2 * * *
3. Baldų išdėstymo planas m2 1.2 * * *
4. Grindų dangų planas m2 0.5 * *
5. Grindų medžiagos parinkimas m2 1 * *
6. Lubų planas su detalėm m2 1.5 * *
7. Elektros planas (šviestuvai, jungikliai, elektros lizdai) m2 2 *
8. Šviestuvų parinkimas vnt 3 * *
9. Santechnikos įvadų planas m2 1 *
10. Santechnikos prietaisų parinkimas vnt 3 *
11. Plytelių parinkimas ir išdėstymo planas Sienų arba grindų m2 2 *
12. Židinio projektas vnt 60 *
13. Laiptų projektas vnt Nuo 120
14. Virtuvės baldų projektas vnt Nuo 100 * *
15. Kietų baldų projektas vnt Nuo 60
16. Baldų parinkimas vnt 5 *
pagrindiniai baldai
3 eu/ m2 10 eu/ m2 15-20 eu/m2

Turite klausimų? Skambinkite jau dabar

(8-5) 214 0507

Kuom skiriasi interjero projektavimas nuo dekoravimo?

Interjero dizaino projektavimas yra techninė interjero kūrimo dalis, o dekoravimas yra spalvinė bei estetinė dalis. Techninio projekto metu suplanuojamos patalpos, erdvės, projektuojamos lubos, elektros bei santechnikos pririšimai. Dekoravimo metu parenkami baldai, spalvos, dangos, plytelės ir panašios detalės. 

Populiariausi namų interjero stiliai

Klasikinis stilius 

Pagrindinis šio stiliaus privalumas yra tai, kad jis niekuomet neišeina iš mados. Klasikinio stiliaus interjeras yra gausus puošybos detalių (lipdinių, karnizų ir t.t.), prabangių medžiagų (medžio, marmuro, aukso, krištolo). Šiame interjere daug dėmesio skiriamia sienoms grindims ir luboms, kiekviena detalė turi būti kaip atskiras meno kurinys, kuris susisilieja į bendrą visumą. Klasikinio stiliaus patalpoms dažnai reikia daug erdvės ir aukštų lubų.

Modernus stilius

Modernaus stiliaus interjeras pasižymi aiškiomis geometrinėmis formomis, šviesa bei erdve. Patalpos planuojamos atviros (sujungtos) arba atskirtos stiklinėmis pertvaromis, neretai asimetriškos, spavlos šviesios arba šaltos. Meno dirbiniai dažniausiai abstraktūs. Virtuvės paprastai turi daug chromuotų, blizkių ar poliruotų paviršių.

Provansas

Provansas yra šviesus elegantiškas stilius. Sienos paprastai dažomos šviesiomis spalvomis, baldai dekoruojami gėlių motyvais. Grindų apdailai ir baldams renkamasi naturalios medžiagos: medis, akmens masės plytelės. Meno dirbiniai paprastai dekoruojami gamtos motyvais (gėlėmis, bitemis ir pan.). Provansui būdingos spalvos: balta, geltona, mėlyna.

Skandinaviškas

Skadinaviškas stilius pasižymi minimalistiniais sprendiniais iš naturalių medžagų. Šiame stiliuje dominuoja šalti pilki, rudi, balti atspalviai. Labai dažnai figuruoja medis. Šie namų projektai paprastai dvelkia jaukumu ir ramybe.

Eklektiškas

Tai įvairių stilių mišinys nuo modernaus iki klasikinio. Tokio stiliaus interjeras pasižymi gausiomis dekoraciomis, kurios gali būti skirtingų stilių, tačiau tarpusavyje dera medžiagiškumu arba spalviais sprendiniais.

Urbanistinis

Tai modernus stilius su aiškiomis geometrinėmis formomis, kuris yra pastiprintas instriniais/pramoniais miesto motyvais. Dažniausios naudojamos apdailos medžiagos: cementas/betonas, stiklas, metalas. Tokio stiliaus interjerai yra labai erdvus ir su gausiu nauturaliu apšvietimu.

Moderni

Tai supaprastintas klasikinis stilius, kuris gali trėti labai daug detalių, kurios neišsišaukia ir nekelia chaoso. Patalpos neperspaudžiamos spalvomis ir medžiagų kiekiu, yra šviesios ir erdvios. Dauguma stiliaus sprendiniai yra klasikiniai, tačiau naudojant modernias medžiagas.

Turite klausimų? Skambinkite jau dabar

(8-5) 214 0507

Namų interjero darbų pavyzdžiai

Kažkas patiko? Reikia konsultacijos? Skambinkite!

(8-5) 214 0507

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS

5(based on 1 reviews)

  • Ačiū labai! Dovilė 02/05/2017

Spausk ir skambink!