Grindų betonavimo ypatumai

Grindų betonavimo įpatumaiStatotės būstą ir planuojate sekančius įrengimo darbus? Šiuo metu ne tik statybų bendrovės teikia visas būtiniausias paslaugas, susijusias su statybomis – dabar galima samdyti ir atskiras žmonių komandas, skirtingiems darbams. Jeigu jums aktualus grindų betonavimas, tai šio darbo atlikimui jums nėra privaloma rinktis įmones – dabar privatūs betonuotojai gali šiuos darbus atlikti pigiau. Grindų betonavimo paslaugas teikiantys specialistai gali pasiūlyti ne tik mažesnes kainas – jie jus gali konsultuoti ir dėl pasirinkimo. Tai reiškia, kad specialistai gali patarti kur pirkti visas medžiagas, kaip viską daryti, jog darbas būtų ilgaamžis. Trumpai tariant, jeigu nei kiek nesidomėjote grindų betonavimu, tai patiems šio darbo imtis nederėtų, nes laikui bėgant, iškart pasimatys pirmieji niuansai.

Blogai išbetonuotos grindys dažniausiai priveda prie to, jog laikui bėgat, grindys ima trupėti. Tiesiog betonas pradeda skilinėti tose vietose, kur spaudimas yra didžiausias. Pavyzdžiui, jeigu grindys betonuojamos netinkamai parenkant cemento bei žvyro proporcijas, tai logiška, kad tokios grindys greitai pradės trupėti. Jos pradeda trupėti nuo tų vietų, kur statomi sunkūs daiktai t.y. tose vietose, kur stovi spintos, lovos, šaldytuvai ir kiti sunkūs daiktai, dažniausiai ir prasideda betono skilinėjimas. Tam, kad tokios problemos ateityje nebūtų, reikia tinkamai pasirinkti specialistus.

Profesionalūs betonuotojai akcentuoja, kad viskas priklauso ir nuo betono storio. Mat jeigu dedamas plonas sluoksnis, tai didesnė tikimybė, kad viskas sutrupės per trumpą laiką. Jeigu norite, jog viskas būtų kokybiška, jums reikia pasitarti su specialistais. Betonuotojai pabrėžia, kad ypač naujų namų statybų metu būtina grindis betonuoti keliais sluoksniais. Dažniausiai yra dedami du betono sluoksniai.

Betonuoja

Pirmas sluoksnis pasižymi tuo, jog prieš tai sudedamas žvyras ar skalda, jog viskas būtų išlyginta. Paskui dedamos izoliacijos, šiltinimas bei armatūra. Trumpai tariant, jums teks kloti ir polistirolo lakštais, o ant viršaus bus dedama plėvele bei armatūros grotos, o tik tada pilamas betonas. Pirmasis betono sluoksnis skirtas visam pagrindui sudaryti. Galiausiai yra išpilamas antrasis sluoksnis, kuris skirtas grindų išlyginimui. Įprastai antrasis sluoksnis yra labai plonas – priklausomai nuo nelygumų, gali būti dedamas nuo vieno iki kelių centimetrų, o kartais ir tiek neprireikia. Kai grindys išbetonuotos pagal visus standartus, tada jums jau patiems reikės galvoti kaip tas grindis padengti – laminatu, parketu, plytelėmis ir t.t.

Grindų betonavimas neužima daug laiko – daugiausia laiko tenka skirti laukimui, kol tas betonas sukietėja. Ypač svarbu pabrėžti, kad grindis reikia betonuoti pagal standartus. Jeigu kreipsitės į profesionalius grindų betonuotojus, tai šie tikrai viskuo pasirūpins kaip priklauso, jums tiesiog nebebus dėl ko sukti galvos. Jeigu nieko neišmanote apie grindų betonavimą, tai tiesiog ieškokite patikimų specialistų, jog šie viską atliktų kokybiškai.

Labai rekomenduojame visus grindų betonavimo darbus atlikti vienu metu. Taip bus daug lengviau ištaisyti broką ir grindis išlieti lygiai. Suprantama, kad tai yra brangios paslaugos, todėl rekomenduojame kreiptis į paskolų bendroves kaip šis bankas, kad viskas vyktų nuosekliai ir be broko.

Jeigu kyla klausimų, visada galite kreiptis į mūsų specialistus el. paštu: info@universalusmeistras.lt, pasistengsime į juos atsakyti kuo skūbiau!