Geodeziniai matavimai

Geodeziniai matavimai atliekami tuomet, kai reikia padalinti ar sujungti žemės sklypus, keisti tikslinę žemės naudojimo paskirtį ar pobūdį. Specializuotos įmonės ar matininkai, išnagrinėję turimus žemės sklypo duomenis, atlieka individualius geodezinius matavimus.

Geodezininkai sudaro tikslius topografinius ir inžinerinius žemės sklypo planus, pažymi pastatus bei koordinuoja žemės sklypo posūkio taškus. Atliekant geodezinius matavimus, išmatuojamas sklypas bei parengiami dokumentai. Surinkta byla patikrai siunčiama į Nacionalinę žemės tarnybą ir tik tuomet dokumentai registruojami Registrų centre.

geodeziniai matavimai Kaune

Kad geodezininkai galėtų pradėti vykdyti darbus, užsakovas turi pateikti sekančius dokumentus: žemės sklypo planą, nekilnojamojo turto registro išrašą bei asmens dokumento kopiją. Geodeziniai matavimai, atliekami Universalaus meistro specialistų - tikslūs ir patikimi.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Ieškant tinkamo žmogaus geodeziniams darbams atlikti, visada yra maža tikimybė pasirinkti nekvalifikuotą ar nekompetentingą specialistą. Tačiau, jeigu norite užtikrinti darbų kokybę ir sėkmę, skatiname kreiptis į ekspertus, kurie jau yra įrodę savo kvalifikaciją ir išprusimą. Universalaus meistro geodezinių matavimų specialistai yra licencijuoti, kvalifikuoti ir jau daug metų dirba šioje srityje, todėl gali užtikrinti atliekamų matavimų tinkamumą ir standartų atitikimą.

Modernumas. Pažanga visose mokslo srityse stumia žmoniją į priekį, kad visi galėtų geriau gyventi. Universalus meistras tiki, kad tik tobulėjant ir taikant pačias moderniausias technologijas, yra įmanoma pasiekti tobulą rezultatą. Todėl atlikdami darbus naudojame naujausią geodezinę įrangą, taikome laiko įrodytus metodus ir vadovaujamės darbo principais, užtikrinančiais efektyvumą, operatyvumą, praktiškumą ir našumą. Su mūsų ekspertais niekaip kitaip ir negali būti.

Kokybė. Visi Universalaus meistro ekspertai vadovaujasi kokybiško darbo principais. Mūsų specialistai myli savo darbą ir gerbia šį amatą, todėl siekia atlikti visas užduotis taip, lyg darytų sau, šeimos nariams arba draugams. Geriausiai kokybišką darbą užtikrinanti taktika yra tinkamas darbas nuo pat pirmojo žingsnio – geriau yra viską daryti gerai, negu taisyti 10 kartų. Tai sutaupo labai daug laiko, medžiagų ir pinigų (bei nervų ir kitų žmogiškųjų išteklių) ne tik mums, bet ir klientams.

Kaina. Atminkite, kad kvalifikuotas, licencijuotas ir patyręs darbininkas, teikiantis itin kokybiškas paslaugas būtinai įvertins savo įgūdžius rinkoje ir siūlys atitinkamą kainą. Universalus meistras siekia balansuoti kliento poreikius ir teikiamų paslaugų kokybę, todėl stengiamės siūlyti optimalią kainą, tenkinančią abi puses. Užtikriname skaidrią kainos politiką, o jeigu atsiranda netikėti ir būtini darbai, pirmiausiai informuojame jus apie tai, o ne savavališkai atliekame juos ir pučiame sąskaitas.

Geodeziniai matavimai kaina

Kad geodeziniai matavimai vyktų sklandžiai, atidžiai pasirinkite matininką. Kokie kriterijai apsprendžia, kad jis yra profesionalus ir patikimas? Pats svarbiausias kriterijus - galiojanti specialisto licenzija bei kvalifikacijos pažymėjimas, kurie išduodami Nacionalinėje žemės tarnyboje, atlikus atestavimą. Geodezijos specialistas privalo puikiai išmanyti visus teisės aktus. Ekspertai pataria nepasitikėti tais, kurie siūlo savo paslaugas nuotoliniu būdu. Geodezijos specialistas privalo atvykti į sklypą ir užfiksuoti bei dokumentuoti matavimus. Geodezinių prietaisų dėka išmatuojama faktinė konkretaus sklypo ir šalia esančių sklypų padėtis. Papildomai matuojami keliai, grioviai, riboženkliai bei naudmenų ribos. Tuomet su specialiomis kompiuterinėmis programomis yra tikslinamos ribos. Geodezinius matavimus privaloma atlikti, norint parduoti ar pirkti žemės sklypą arba norint rengti detaliuosius planus. Geodeziniai matavimai atliekami norint statyti pastatus arba keičiant žemės sklypo paskirtį.

Žinant išsamų geodezinių matavimo darbų poreikį, apskaičiuojama tiksli geodezinių matavimų kaina. Ji didžiaja dalimi priklauso nuo sklypo ploto, užstatymo tankumo, sklypo vietos, sudėtingumo bei gretimų sklypų išsidėstymo. Sezoniškumas geodezinių matavimų kainai įtakos neturi. Dažniausiai kiekviena geodezijos paslaugas teikianti įmonė ar atskiri specialistai nustato minimalią kainą kaip atsparos tašką už standartinę kontrolinę geodezinę nuotrauką (pvz.: gyvenamojo namo, vandentiekio ar nuotekų įvado). Sudėtingesnių kontrolinių geodezinių matavimų kainos derinamos individualiai (pvz.: didelių pastatų ar namų kompleksų, inžinerinių tinklų trąsų ir kt.). Geodeziniai matavimai - viena iš Universalaus meistro teikiamų paslaugų.

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja geodeziniai matavimai?

Kaip ir kitos žemėtvarkos paslaugos, geodeziniai matavimai turi savo kainą. Dėl jų raginame su specialistais susisiekti tiesiogiai. Netaikome jokio tarpininkavimo mokesčio ar kitų užslėptų įkainių. Visi paslaugų užsakymai vyksta skaidriai ir sklandžiai.

 

✅Kaip užsakyti geodezinius matavimus?

Universalusmeistras.lt svetainėje pasirinkite arčiausiai esantį miestą, kad mūsų specialistas galėtų greitai atvykti į vietą bei atlikti reikiamą paslaugą. Paskambinkite mūsų geodezininkui patys arba išsiųskite užklausą elektroniniu paštu.

 

✅Koks yra geodezinių matavimų procesas?

Atvykęs geodezininkas įvertins jūsų sklypo dydį, reljefą ir pateiks jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą. Sutarus darbų kainas bei terminus, jums tereiks laukti darbų atlikimo pradžios.

 

✅Kaip greitai galite atlikti geodezinius matavimus?

Universalaus meistro geodeziniai matavimai yra atliekami individualiai, pagal su klientu sutartus terminus bei sąlygas. Numatytus darbus stengiamės atlikti greitai, kad klientams nereikėtų ilgai laukti paruoštų dokumentų.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/14/2020