Vartų automatikos montavimas Vilniuje

Turbūt kiekvienas turintis mechaninius garažo vartus yra bent kartą pagalvojęs kaip būtų patogu neišlipant iš automobilio juos patogiai atidaryti vienu pultelio paspaudimu. Vartų automatikos montavimas – patikimas šios problemos sprendimo būdas. Tai ypač aktualu esant prastiems orams ir drėgnam klimatui, kadangi papildomas išlipimas iš automobilio dažniausiai reiškia grįžimą namo permirkus arba net peršalus. Viso to padėtų išvengti paprastas ir elementarus jūsų garažo vartų automatizavimas.

Garažo vartų automatika, tai elektros prietaisų rinkinys vartams. Visa sistema susideda iš atskirų komponentų, tokių kaip laidai, saugikliai, garažo vartų pakėlimo mechanizmas (variklis), ryšio imtuvas, pultelis ir kitų sudėtinių dalių. Visa tai sumontavus ir pritaikius prie mechaninių garažo vartų dalių gauname pilnai automatizuotą ir patogią sistemą kiekvieno poreikiams.

garazo vartu automatikos montavimas Vilniuje

garazo vartu automatikos montavimas

Nusprendėte patobulinti savo rankiniu būdu valdomus vartus ir gyventi patogiau? Universalus meistras atliks kokybišką ir profesionalų garažo vartų automatikos montavimą jūsų vartams ir išgelbės jus nuo nepatogių situacijų. Patikėkite savo vartus mūsų patyrusiems specialistams ir patogiu garažo vartų valdymu galėsite džiaugtis kiekvieną dieną.

Kodėl rinktis mus?

Automatikos montavimo patirtis. Esame tikri, kad bet kokio darbo negalima gerai atlikti neturint pakankamai patirties. Su vartų automatika mūsų meistrai dirba jau ne vienerius metus, todėl puikiai išmano šio darbo ir mechanizmų specifikas bei gali tinkamai įvertinti skirtingas situacijas. Atliekame ne tik vartų automatikos montavimą, bet ir garažų vartų remontą, pultelių programavimą, todėl skirtingų sričių išmanymas ir sukaupta patirtis leidžia būti patikimiems.

Konsultacijos telefonu. Jūsų patogumui atliekame išankstines konsultacijas telefonu ir atsakome į jūsų užduodamus klausimus. Dažnai išgirstame klientų nuogastavimų ir įvairių baimių, kurios yra susijusios su informacijos trūkumu. Tam, kad tai išspręstume ir suteiktume žmonėms daugiau užtikrintumo, individualiai konsultuojame kiekvieną ir padedame suprasti atliekamo darbo specifiką. Profesionalios konsultacijos telefonu padeda uždegti žalią šviesą darbų atlikimui.

Nuolatinis tobulėjimas. Stengiamės ne tik kokybiškai atlikti vartų automatikos montavimo paslaugas, bet ir nuolatos kelti darbuotojų kvalifikaciją. Rinkoje greitai atsiranda vis naujų sistemų ir vartų mechanizmų, todėl tik nuolatinis domėjimasis naujais produktais gali užtikrinti kokybiškai atliekamą darbą. Atliekame darbuotojų mokymus ir stažuotes, kurių metu mūsų meistrai įgauna naujų žinių ir įgūdžių, todėl rinkoje galime pasiūlyti profesionalias paslaugas.

Lankstus darbo grafikas. Universalus meistras dirba jums patogiausiu metu ir gali prisitaikyti prie jūsų poreikių. Esame nedidelė profesionalų komanda, todėl skirtingai nei didelės įmonės gebame greitai reaguoti į besikeičiančias situacijas. Bendradarbiaudami su Universaliu meistru būsite tikri, kad darbai bus atlikti net ir pasikeitus jūsų planams. Suteikiame visišką saugmo jausmą klientams ir stengiamės išpildyti visus lūkesčius.

Vartų automatikos montavimas Vilniuje

(8-672) 33555
garazo vartu automatikos montavimas kaina

Vartų automatikos montavimo kaina

Vartų automatikos montavimas paprastai yra pasitelkiamas norint automatizuoti rankiniu būdu valdomus vartus. Šios paslaugos kaina yra apskaičiuojama įvertinus esamų vartų konstrukcijas, vartų plokštumos svorį bei kitus komponentus. Iš pradžių pagal turimus vartus yra parenkamas reikiamo galingumo vartų pakėlimo mechanizmas, vėliau sudėtinės sistemos dalys. Galiausiai įvertinus montavimo darbų apimtis yra apskaičiuojama bendra kaina. Vengiame išankstinių skaičiavimų, kadangi jie yra netikslūs ir negalutiniai, todėl darbų kainą pateikiame tik matydami bendrą vaizdą. Taip yra patogiau tiek klientams, tiek mums apskaičiuojant darbo jėgas. Jei norite sužinoti tikslią vartų automatikos montavimo kainą jūsų vartams skambinkite mums ir išsikvieskite meistrą į namus.

Universalus meistras pasirūpins jūsų vartų automatizavimu ir profesionaliai atliks suplanuotus darbus. Pamirškite visus vargus ir su Universalaus meistro pagalba jauskite komfortą kiekvieną dieną!

Vartų automatikos montavimas

(8-672) 33555

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Super paslauga, rekomenduoju. Mykolas 03/19/2019
  Palieskite, kad skambintumėte