namo projektas

namo projektas

Estetiškiems ir praktiškiems namams – šabloniniai namų projektai

Nusprendus įsigyti nuosavą namą, pirmiausia, reikia išsirinkti jo projektą. Kiekvienais metais vis daugiau žmonių renkasi kartotinius namų projektus, kurie sutaupo ne tik šeimos laiko, bet ir šeimos biudžeto pinigus, kadangi yra kur kas pigesni nei individualiai kuriami namų projektai. Architektai siūlo ne vieną dešimtį jau paruoštų kartotinių namų projektų, kurių kiekvienas skiriasi tokiais parametrais kaip gyvenamasis plotas, bendrasis, užstatymo plotas, aukštis, kambarių bei namo aukštų skaičius. Kadangi yra siūlomas ypač didelis kartotinių namų projektų pasirinkimas, kiekviena šeima atranda sau labiausiai patinkančio stiliaus, dydžio, dizaino ir kitų kriterijų projektą. Taip pat kartotiniai namų projektai yra vadinami šabloniniais, kadangi jie nėra kuriami individualiai, pagal tam tikrus šeimos pageidavimus ar norus. Architektai, kuriantys tokius namų projektus atsižvelgia į namo ekonomiškumą, optimalius ir funkcionalius sprendimus, šeimos įpročius, patogumą. Didelis dėmesys atkreipiamas į funkcionaliai išnaudojamas namo erdves ir patogius architektūrinius sprendimus. Pagal dažniausiai naudojamus konstrukcinius sprendimus sukurti kartotiniai namų projektai yra jau pritaikyti statyboms, todėl šios gali prasidėti kur kas greičiau negu renkantis individualų namo projektą. Dažnai būtent ši priežastis nulemia šeimų pasirinkimą rinktis kartotinį namo projektą, nes priėmus sprendimą įsigyti nuosavus namus, šiuose apsigyventi norisi kuo greičiau.

Kartotiniuose nuosavų namų projektuose yra pateikiamos medžiagos, konstrukcijos, apdailos detalės, kurias lengvai galima rasti specializuotose prekybos vietose. Tokiu būdu taip pat sutaupoma laiko, nes specifinių detalių ir medžiagų gali tekti ieškoti kur kas ilgesnį laiką ar laukti, kol šios bus pristatytos į reikiamą parduotuvę. Šie procesai prailgina namo statybų trukmę ir įsikėlimas į juos netampa toks greitas bei sklandus. Išsirinktą namo projektą realizuoti galima turimame žemės sklype ir tokiu būdu pastebima, ar projekte reikės tam tikrų pakitimų, ar ne. Nors kartotiniai namų projektai yra jau paruošti, atsižvelgiant į šeimos pageidavimus, tam tikras nedideles detales, visgi, galima pakeisti. Prieš renkantis iš architekto peteikiamų kartotinių namų projektų, specialistai rekomenduoja būti apsvarsčius, kelių aukštų name norima gyventi. Dažniausiai dviejų aukštų namai statomi turint nedidelį nuosavą sklypą, o jei žemės teritorijoje yra atsiveriantis gražus kraštovaizdis – neretai renkamasi statyti trijų aukštų namą. Taip pat rekomenduojama apgalvoti, ar namo projekte norima turėti terasą, kiek kambarių būste planuojama turėti, ar bus reikalingi pirties, saunos kambariai. Konkretūs planiniai architektūriniai sprendimai visuomet palengvina namo projekto pasirinkimą.

interjero dizainas

Nuosavo namo išorė – ypač svarbus aspektas šeimoms, besirenkančioms kaip atrodys gyvenamasis būstas. Kadangi nuosavi namai tampa ilgaamže investicija, būtina apgalvoti, ar name norima didelių langų, kokia turi būti namo stogo forma ir bendras estetinis vaizdas. Apgalvojus namo fasado stilių, dizainą ir jam keliamus reikalavimus, apžiūrėkite siūlomus kartotinius namų projektus, kurių gausa leis išsirinkti labiausiai patinkantį. Kadangi namai yra ta vieta, kurioje praleidžiame didžiąją dalį savo gyvenimo laiko, ne tik ilsimės, pramogaujame, priimame svečius, bet ir dirbame, malonus akiai ir praktiškas namų projektas yra ypač svarbus visiems būsimų naujų namų gyventojams. Kartotiniai namų projektai yra parengti atsižvelgiant į standartinės, vaikus auginančios šeimos pageidavimus, norus, todėl yra modernūs, funkcionalūs, su tinkamai išdėstytomis erdvėmis, judėjimo galimybėmis į ir iš namo, jaukūs bei stilingi. Namai yra kiekvieno iš mūsų kasdienybės dalis, todėl kruopščiai pasirinktas kartotinis projektas tampa šeimos atsakomybe. 

No response yet on Estetiškiems ir praktiškiems namams – šabloniniai namų projektai

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.