Būdai, kaip galite patekti į savo namus, neturėdami raktų

Kartais tikrai gali nepasisekti gyvenime – pametėte raktus arba gal teko patekti į situaciją, kai giminaitis ar kambariokas išėjo iš namų vėliau nei jūs, užrakino duris, o jūsų raktai liko namuose. Kiti buto gyventojai sako, kad grįš vėlai. Ką tokiais atvejais daryti? Gera žinia tai, kad, priklausomai nuo situacijos, ne visada gali tekti kviestis avarinį durų atidarymą, kad patektumėte į namus.

Patikrinkite kitas duris. Jeigu gyvenate nuosavame name, į namus galite patekti per kelias vietas. Gal yra kokios nors durys, kurias retai rakinate, pvz. garažo, ar kurias galbūt pamiršote užrakinti? Verta pabandyti!

Patikrinkite langus. Suprantama, kad ne visi gyvena pirmame aukšte, bet jeigu jūs esate tas sėkmingasis pirmojo aukšto gyventojas (ir jeigu laikote atvirus langus, pvz., vasaros metu), galite pabandyti ir taip patekti į namus.

Jeigu gyvenate nuosavame name ir pastebėjote, kad antro aukšto langas yra atviras – kodėl gi nepasinaudojus kopėčiomis į namus patekti? Juk turite nuosavą namą. todėl yra labai tikėtina, kad turėsite ir kopėčias!

Durelės augintiniams. Kai kurie augintiniai reikalauja didesnių durelių (pvz., šunys), tad gal ir šiandien yra jūsų laimingoji diena, kai į namus sugebėsite prasisprausti pro augintinių dureles. Tačiau, nepersistenkite bandydami lįsti pro jas. Nepasisekus turėsite dvi problemas – ir nepateksite į namus, ir reikės kviestis pagalbą išlįsti iš durelių.

Atsarginiai raktai. Jeigu gerai sutariate su kaimynais, protinga yra saugoti papildomą raktų rinkinį pas kaimynus. Niekada negalite žinoti, kada pamesite raktus ar tiesiog negalėsite patekti į namus dėl kitų priežasčių. Papildomi raktai gali viską žymiai palengvinti.

Atsarginius raktus taip pat galite laikyti tokioje vietoje, kurioje niekas net nepagalvotų jų ieškoti. Ne, ne po kilimėliu ir ne pašto dėžutėje. Jeigu gyvenate nuosavame name ir turite priestatą, kurio nerakinate – galite užslėpti ten.

Improvizuokite. Jeigu žinote, ką darote, galite iš su savimi turimų daiktų pasidaryti įrankį spynai atrakinti. Jeigu turite metalinės vielos (pvz., paprasta drabužių pakaba, kurią radote darbe), tai galite pabandyti atsirakinti spyną bandydami ją „nulaužti“.

Vėlgi, jeigu ir netyčia turite specialius įrankius durims atrakinti, ir žinoti, kad juos galite lengvai pasiekti (pvz., kažkodėl jie yra jūsų garaže), kodėl gi nepasinaudojus proga. Jeigu žinote, ką darote, tai yra tikėtina, kad į namus pateksite ir be raktų.

Kvieskite meistrus. Jeigu pabandėte viską, ką galėjote, laukiame jūsų skambučio. Universalus meistras – jūsų paslaugoms. Reaguojame greitai ir dirbame operatyviai. Su mumis galite susitiekti telefonu meistrų puslapyje arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.