Dujų įrangos montavimas Vilniuje

 

Dauguma žmonių ilgą laiką gyveno su mintimi, kad automobilių kuras būna dviejų rūšių: benzinas ir dyzelinas. Tačiau, palyginamai neseniai atsirado trečiasis žaidėjas – suslėgtos gamtinės dujos. Jos kartu su savimi atsinešė savų pliusų ir minusų, bet tai nei kiek nepamaišė jų populiarumui. Dauguma Lietuvos degalinių turi dujų pildymo punktus prie kurių lengva ir paprasta pasipildyti kuru.

Gamtinių dujų naudojimas automobiliams varyti išpopuliarėjo dėl keleto priežasčių. Pagrindinė priežastis – tai žemesnė kaina. Šiuo metu dujų kainos yra beveik per pus mažesnės negu benzino ir dyzelino (skaičiuojant Eurais už litrą).

Be to, suslėgtos gamtinės dujos yra laikomos švaresniu ir ekologiškesniu pasirinkimu, nes jos nepalieka apnašų automobilio dalyse ir nenuplauna tepalų (dėl ko automobilio priežiūros kaštai sumažėja), o patekusios į aplinką jos neužteršia, nes tiesiog išgaruoja. Tai taip pat ženkliai sumažina užsidegimo tikimybę avarijos atveju, o dujomis varomi varikliai paprastai būna tylesni, tad ir aplinkinių ramybė nėra trikdoma.

Domina mūsų dujų įrangos montavimo paslaugos? Susisiekite su mūsų Automobilių servisu, skambindami telefonu (8-652) 26514 arba susisiekti su mumis el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas!

Dujų Įrangos Montavimas

Dujų įrangos montavimas Vilniuje

Tačiau, yra du svarūs argumentai, kodėl gamtinės dujos nėra toks patogus pasirinkimas.

Gamtinės dujos nėra tokios našios kaip benzinas ar dyzelinas. Pastaruoju kuru galite nuvažiuoti beveik 65 procentus toliau negu naudodami gamtines dujas. Tai reiškia, kad kiekvienas 100 kilometrų, nuvažiuotų naudojant gamtines dujas, atitinka maždaug 160 kilometrų naudojant tą patį kiekį benzino ar dyzelino. O žinant, kad ne visos degalinės siūlo dujų pildymo paslaugas, galite labai rimtai užstrigti vidury greitkelio ar laukų.

Tikriausiai didžiausias trūkumas yra tai, kad dyzeliną ir benziną galima tiesiog įsipilti į baką, jeigu viduryje kelionės jo pritrūksta ir nesate degalinėje. Suslėgtos gamtinės dujos pilant tuo pačiu būdu tiesiog išgaruotų. Tam reikia naudoti specialią kuro perpylimo įrangą, kurią tikrai ne visi turi, ir juolab ne visi moka naudotis.

Nepaisant to, ženklus kainos skirtumas, sumažintas poveikis automobiliui ir ekologiškumas yra svarūs argumentai naudoti suslėgtas gamtines dujas. Miesto automobiliams tai yra idealus variantas, nes kadangi miestuose būna daug degalinių, aukščiau dvi minimos problemos yra labai lengvai išsprendžiamos.

Susidomėjote dujų įrangos montavimu? Kodėl gi nepaskambinus Universaliam meistrui? Mes konsultuojame ir montuojame dujų įrangą bet kokio pobūdžio ir markės automobiliuose. Dirbame profesionaliai, operatyviai ir kokybiškai. Susisiekite su mumis telefonu (8-698) 22916 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Dujų įrangos montavimas Vilniuje

(8-698) 22916

Dujų įrangos montavimo kaina

Dauguma vairuotojų abejoja, ar gamtinės dujos iš tiesų atsiperka palyginus jų kainą ir našumą. Na, pagalvokite:

užsipildami 50 litrų benzino sumokėsite maždaug 55 EUR, o užsipildami 50 litrų suslėgtų gamtinių dujų sumokėsite maždaug 27 EUR. Su 50 litrų benzino nuvažiuosite maždaug 830 kilometrų, darant prielaidą, kad automobilis vidutiniškai reikalauja 6 litrų 100 kilometrų. Naudojant dujas nuvažiuosite 540 kilometrų. Kainos santykis šiuo atveju yra 1:0,49, o nukeliauto atstumo – 1:0,65.

Tai reiškia, kad nuvažiavę tą patį atstumą benzinui išleisite 16 proc. daugiau negu naudodami suslėgtas gamtines dujas. Susimontavę gamtinių dujų sistemą, su kiekvienu 100 eurų, išleistu gamtinėms dujoms, būtumėte išleidę 116 benzinui, 1 000 EUR SGD = 1 160 EUR benzinui, 10 000 EUR SGD = 11 600 EUR benzinui ir t. t. Ilgainiui

O čia tik atsižvelgiant į ekonomiškumą. Pagalvokite, kiek dar sutaupote ekologiškumo atžvilgiu! Jeigu vis dar abejojate arba nusprendėte ryžtis savo automobilį paversti į gamtinėmis dujomis varoma mašiną, susisiekite su mumis telefonu (8-698) 22916 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

 

Automobilių dujų įrangos montavimas Vilniuje

Žirnių g. 10, Vilnius 02120 (Initionas)

Skambinkite jau dabar!

(8-698) 22916

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū! Laurynas 02/23/2018
  Palieskite, kad skambintumėte