Automobilių stiklų keitimas

Dažna situacija, kuomet automobilio stiklą keisti būtina - pavojingas ir nesaugus jo įskilimas. Automobilių specialistai pataria nieko nelaukti ir važiuoti pas meistrus, kur automobilių stiklų keitimas yra pirminė ir pagrindinė paslauga. Kada tampa pavojinga važinėti su įskilusiu automobilio stiklu? Jeigu turite abejonių, ar reikia priekinį stiklą keisti ar remontuoti, siūlome paprastą būdą: paimkite 2 eurų monetą ir pridėję prie įtrūkimo jį išmatuokite. Jei įtrūkimas mažesnis už monetą, nėra ryškus ir ne vairuotojo lango pusėje - galite bandyti stiklą sutvarkyti be keitimo. Tačiau, jei defektas didesnis už monetą, yra vairuotojo lango pusėje ir yra arti stiklo krašto – stiklo keitimo išvengti greičiausiai nepavyks.

Įvairiuose miestuose yra daug specializuotų įmonių, kurios užsiima stiklų keitimu. Bandyti galima kreiptis į savo automechaniką ar autoįmonę, kuri jums tvarko bei prižiūri automobilį. Tačiau neturėdami išeities visuomet nedvejodami kreipkitės į profesionalius meistrus. Universalus meistras - automobilio stiklų keitimas geromis kainomis visoje Lietuvoje!

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Puikiai žinome, jog kiekvieną įmonę reprezentuoja jos darbuotojai. Profesionalaus įvaizdžio ir elgesio personalas padeda kurti vartotojų pasitikėjimą, todėl darbuotojų atrankai skiriame ypatingą dėmesį. Visi mūsų meistrai yra ne tik kruopščiai atrenkami, bet ir yra savo srities specialistai. Mūsų žmogiškųjų išteklių skyrius užtikrina, kad kiekvienas atskiros srities darbuotojas atitiktų jam keliamus reikalavimus, o įsidarbinus gautų reikiamus apmokymus.

Kokybė. Mes vertiname išskirtinę kokybę. Dėka mūsų profesionalių darbuotojų rinkoje išsiskiriame kaip įmonė, gebanti užtikrinti maksimalią paslaugų kokybę. Mūsų srityje dirbame klientams brangioje ir artimoje aplinkoje (namai, biuras, asmeninis nekilnojamas turtas ir pan.), todėl jaučiame atsakomybę prieš savo klientus ir suvokiame, jog tik gerai ir kokybiškai atliktas darbas gali garantuoti tolimesnę sėkmę.

Skaidrumas ir sąžiningumas. Tai vertybės, kurias mes puoselėjame. Prieš atliekant bet kokį darbą, detaliai su klientu apsitariame ką ir kaip darysime, išklausome visus norus ir pageidavimus. Tik tuomet raitojamės rankoves. Jums nereikės mokėti už darbus ar paslaugas, kurių neužsisakėte. Visi apmokėjimai už paslaugas vyks skaidriai ir sąžiningai - pagal išankstinį susitarimą.

Lankstumas. Demonstruojame lankstų požiūrį visais aspektais. Reikia paankstinti sutartą darbų planą? Mes pasiruošę. Norite papildyti/sumažinti darbų sąrašą? Mes sutiksime. Atsirado nenumatytos priežastys neleidžiančios atlikti darbų sutartą dieną? Atliksime darbus kitu Jums patogiu metu. Jūsų pareiga mus informuoti, mūsų atsakomybė prie Jūsų prisiderinti. Tinkamas požiūris ir gera vadyba – tai dalykai suteikiantys lankstumą mūsų versle.

Automobilių stiklų keitimas kaina

Automobilio stiklo įtrūkimas ar net sudužimas - nemalonumas automobilio savininkams. Viena iš neretai pasitaikančių bėdų automobilių šeimininkams - priekinio stiklo keitimas, atsiradus giliems ir ryškiems įtrūkimams ar defektams. Pirmiausiai, kodėl reikėtų keisti stipriai pažeistą stiklą - tai mūsų pačių saugumas. Kai įtrūkimai bei įskilimai blogina matomumą bei vaizdą, tampa nemalonu vairuoti. Bet kuriuo atveju, kai reikia keisti stiklą, iškyla klausimas, kas galėtų profesionaliai ir kokybiškai atlikti šį kruopštų darbą ir kiek kainuotų pakeisti stiklą?

Nuo automobilio modelio ir tipo priklausys, kokį stiklą įdėti reikės konkrečiam automobiliui. Patys stiklo keisti nebandykite - daug nesėkmingų pavyzdžių byloja apie tai, kad ne tik sugaišite laiką ir apsunkinsite situaciją, bet stiklo keitimo darbai ženkliai pabrangs. Vienos standartinės automobilio stiklų keitimo kainos nėra. Kai kuriems automobiliams siūlomi ne originalūs, bet geros kokybės stiklai, kiti pasirenka patikimus ir patvarius originalius stiklus. Vienų ir kitų kainos skiriasi, kaip skiriasi ir darbų įkainiai. Tad ieškodami stiklo savo automobiliui, neskubėkite pirkti pigaus stiklo, neišnagrinėję jų pasiūlos. Universalaus meistro komandos teikiama automobilio stiklų keitimo paslauga garantuos, jog automobilio stiklų keitimo kaina bus palanki, o darbai atlikti greitai, gerai ir profesionaliai.

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja automobilių stiklų keitimas?

Automobilio stiklų keitimas atliekamas sudužus arba įskilus vienam iš automobilio stiklų. Šios paslaugos kaina priklauso nuo remonto pobūdžio - ar reikia keisti vieną, ar iš karto kelis stiklus. Stiklo kaina taip pat priklauso ir nuo automobilio modelio.

 

✅Kaip užsakyti automobilių stiklų keitimo paslaugą?

Automobilio stiklų keitimas yra užsakomas mūsų svetainėje pasirinkus miestą. Pagal tai yra parenkamas arčiausiai esantis stiklų keitimo autoservisas, kur jums bus suteikta visa reikalinga pagalba.

 

✅Koks yra automobilių stiklų keitimo procesas?

Darbų procesas susideda iš dviejų dalių: kliento kreipimosi telefonu arba el. paštu ir detalios informacijos pateikimo bei serviso apžiūros ir stiklų keitimo sąlygų (kainos, terminų) pateikimo.

 

✅Kaip greitai galite pakeisti automobilio stiklą?

Stiklų keitimo darbai yra pradedami, atsižvelgiant į konkretaus serviso jūsų mieste užimtumą, užsakymų skaičių. Universalus meistras visuomet pateikia tikslią informaciją, kada galima tikėtis darbų pradžios.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/15/2020