Automobilių plovykla

Automobilų plovykla – vienas populiariausių būdų greitai ir kokybiškai nuplauti savo automobilį. Švara puošia ne tik žmogų, bet ir automobilį. Ir tai pasakytina ne tik apie automobilio išorę, bet ir vidų.

Švarus automobilis nemažai pasako ir apie jo šeimininką, tad automobilio priežiūra svarbi ne tik dėl grožio ar patrauklumo, bet ir paties vairuotojo higienos ir net saugumo. Pastovus automobilio plovimas - svarbiausia jo ilgaamžiškumo priežastis. Paklausite, kaip tai susiję? Ant neplauto automobilio kėbulo kaupiasi įvairios kenksmingos apnašos ir nešvarumai: druskos, smalos, dulkės, kelio purvas ir kt.

Automobilių plovykla Vilniuje

Taip neprižiūrimas automobilis ilgainiui tampa korozijos ir kitų pažeidimų priežastimi. Tuomet reikalingi papildomi automobilio tvarkymo metodai: pažeistų paviršių sutvarkymas, specialus kėbulo valymas bei poliravimas. Didžiausią pagalbą automobilio priežiūroje suteikia automobilių plovykla. Patikima ir ilgą patirtį turinti Universalaus meistro komanda - tai, ko reikia jūsų automobilio švarai.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Atsakingas darbas. Plaunant automobilius pastebime net ir menkiausias smulkmenas bei savo klientams pasiūlome geriausius sprendimus. Pavyzdžiui, pastebėję smulkius kėbulo įbrėžimus visuomet pasiūlysime kokybišką poliravimą, o aptikę nusitrynusį saloną rekomenduosime cheminį salono valymą. Klientui pageidaujant visada rasime laiko automobilį padenti nano danga bei išklausysime visas pastabas ir lūkesčius.

Greitis. Automobilių plovimo ir valymo greitis priklauso nuo specialistų patirties bei tinkamos įrangos. Mes turime juos abu. Investuojame daug laiko ir resursų ne tik rinkdamiesi tinkamus bei patyrusius darbuotojus, bet ir ieškodami profesionalios valymo įrangos. Suprantame, kad nuo to priklauso, kaip bus valomi automobiliai, užtikriname, kad plovimo metu jie nebus pažeisti, o galutinis rezultatas tenkins net ir pačius išrankiausius.

Paslaugų kokybė. Mūsų automobilių plovykla atitinka visus kokybės standartus. Joje dirba patyrę profesionalai, todėl paslaugų kokybė yra neatsiejama mūsų paslaugų dalis. Turime visą reikiamą ir šiuolaikišką įrangą, ilgai dirbančius darbuotojus ir reikiamą patirtį dirbant su klientais. Šie privalumai yra tik dalis to, ką gausite užsisakę mūsų automobilių valymo paslaugas!

Kruopštumas. Patikėkite bet kokį automobilio valymo darbą ir mes pasistengsime jį atlikti nepriekaištingai. Kruopščiai nuplauname visą purvą, tiksliai nupoliruojame paviršius, išvalome kilimėlius ir interjero detales, nepaliekame net menkiausių purvo žymių. Visas darbas bus atliktas nepriekaištingai, o malonus aptarnavimas užtikrins sklandų bendravimą ir malonią automobilio plovimo patirtį.

Automobilių plovykla kaina

Naudojant inovatyvias, kokybiškas ir laiko patikrintas automobilių valymo, plovimo bei vaškavimo priemones bei prietaisus, automobiliui suteikiama tinkama apsauga nuo druskų, rūgštingo lietaus, kelio purvo bei apnašų. Daugelis automobilių plovyklų siūlo platų spektrą paslaugų, kurios leidžia vairuotojui pasirinkti ne tik plovimo, bet ir jo ilgalaikės apsaugos galimybę.

Automobilių plovyklos kaina priklauso nuo to, ar automobilis plaunamas rankomis ar plovyklos įrenginiais. Automobilio plovimas rankomis gali būti brangesnis, nes dažnai jį plauna, valo ar poliruoja ne vienas žmogus, daugiau naudojama plovimo priemonių, o salono valymas reikalauja kruopštumo ir atidumo. O tai užima ženkliai daugiau laiko nei plaunant automobilį įrenginiais ir mechanizmais.

Labai dažnai, turėdami sąlygas plauti automobilį patys, jų savininkai tai daro šiltuoju metų laiku. Tačiau atvėsus orams, pastebėta, kad automobilių plovimo skaičius suintensyvėja ir išauga. Dažna automobilių plovykla turi įdiegusi savo klientams lanksčią nuolaidų sistemą, kuri yra patraukli finansiniu požiūriu. Tad, renkantis automobilių plovyklą, pasidomėkite ne tik paslaugų paketu, plovyklos kainomis, bet ir galiojančiomis nuolaidomis. Padedami Universalaus meistro, profesionalias ir kokybiškas paslaugas galite rasti savo mieste. Susisiekite nurodytais kontaktais ir mes kruopščiai pasirūpinsime jūsų automobilio švara.

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja automobilio plovimas?

Universalaus meistro automobilių plovykla siūlo konkurencingus šios paslaugos įkainius, todėl galite tikėtis kokybiško savo automobilio plovimo už prieinamą kainą. Dirbame jums ir siekiame būtų naudingi kiekviename žingsnyje.

 

✅Kaip užsakyti automobilio plovimą?

Užsakyti savo automobilio plovimą galite pasirinkę miestą ir susisiekę su arčiausiai jūsų esančia Universalaus meistro automobilių plovykla.

 

✅Koks yra automobilio plovimo procesas?

Priklausomai nuo jūsų individualių poreikių pasiūlysime tam tikrą plovimo paketą, kuris idealiai atitiks jūsų lūkesčius. Pasirūpinsime jūsų automobilio švara, pakonsultuosime apie galimas plovimo programas ir parinksime jums tinkamą.

 

✅Kaip greitai galite nuplauti automobilį?

Pradėti plovimo darbus galime nedelsiant. Įtakos gali turėti plovyklos užimtumas ir sezoniškumas bei orai, tačiau stengiamės patenkinti kiekvieno kliento poreikius ir darbus pradėti iš karto.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/14/2020