5 požymiai, parodantys, kad jums jau reikia kviesti santechniką

Pasitaiko santechnikos problemų, kurias tuojau pat patys galite išspręsti, bet taip pat galite susiremti su problema, kuri yra paprasčiausiai per sudėtinga jums. Ar žinote, kada jau metas imti telefoną ir kviestis profesionalą? Žemiau pateiktos penkios situacijos gali nustebinti jus.

santechnikos-problemos

  1. Iš čiaupo nenustoja tekėti vanduo

Dauguma žmonių žino, ką reiškia gyventi su nuolatos iš maišytuvo čiaupo tekančiu vandeniu. Menkas protėkis tikrai nekelia nerimo… o gal jau turėtumėte susirūpinti? Jeigu nereaguosite į nepaliaujamai iš maišytuvo čiaupo tekantį vandenį, tai atminkite labai seną, bet ir labai svarbią patarlę – „lašas po lašo akmenį pratašo“ – tie patys lašai visgi susikaupia į didelį nutekėjusio vandens kiekį. Tyrimai parodė, kad jeigu kas sekundę iškrenta po vieną lašą iš maišytuvo čiaupo, tai per metus vidutiniškai nuteka 11 350 litrų vandens – tai prilygsta 11,35 m³. Taip pat, už šios apgaulingai menkos problemos gali slypėti didesnė. Galite patys imtis iniciatyvos šiai problemai spręsti, bet jeigu jums nepavyks, nesibaiminkite susisiekti su santechnikos ekspertais. Gyvenamųjų namų santechnikas gali padėti išsiaiškinti, kame slypi problema.

  1. Vanduo neišbėga iš vonios

Su vonios nutekamųjų vamzdžių užsikišimu būtina susidoroti tuojau pat aptikus šią problemą. Ilgainiui tai gali tik blogėti ir jūsų vonioje pradės kauptis nuolatos didėjantis vandens likutis, kuris paprasčiausiai atsisakys nutekėti. Profesionalus santechnikas gali be problemų atkimšti vamzdžius ir patikrinti, ar tai nėra dalis didesnės problemos. Taupykite savo laiką ir tausokite sveikatą – spręskite problemą tuojau pat, kai ją aptinkate. Išsikvieskite specialistą, kai pastebite, kad iš jūsų vonios išbėgantis vanduo pradeda bėgti lėčiau, kol jis nenustojo visiškai bėgti.

  1. Vanduo netinkamai bėga

Blogas arba netolygus vandens slėgis namuose gali sukelti rimtų problemų. Jeigu tai yra pavienis atvejis, pvz. kartais pasitaiko tik duše arba virtuvės vandens sistemoje, tuomet užtektų paprasčiausiai pašalinti mineralų sankaupas vandens sistemose. Tačiau, jeigu pastebėjote, kad ši problema yra visame bute arba name, tikėtina, kad šuo pakastas vandens tiekimo sistemoje. Santechnikas žinos, kaip atpažinti ir išspręsti šią problemą, kad paduodamo vandens slėgis susinormalizuotų.

  1. Jūsų vamzdžiai užšalo

Tai yra žiemos sezonui priskiriama santechnikos problema. Jeigu kada teko susiremti su užšalusių vamzdžių problema, tuomet visiškai suprantate, kodėl svarbu tokiu atveju kviesti santechniką. Jeigu to dar nepatyrėte, esate laimingas žmogus, bet vis tiek raginame kviesti santechniką. Išmintinga yra prašyti eksperto pagalbos, kol šaltis nesukėlė didesnių vandens sistemos problemų, pvz., vamzdžių skylimo ir sprogimo. Sprogus vamzdžiui (o blogiau – keliems vamzdžiams), visa netvarka taps jūsų atsakomybe, o jeigu gyvenate daugiabutyje name, problemos neapsiribos jūsų butu. Nerizikuokite – leiskite ekspertams pasirūpinti tvarka.

  1. Užsikimšo jūsų tualetas, o kanalizacinė pompa nepadeda

Be sprogusių vamzdžių, nėra didesnių problemų nei užsikimšęs tualetas, kurio jau kanalizacinė pompa neatkemša. Problema slypi bendroje nuotėkų sistemoje – tai yra problema, kuri yra per didelė paprasčiausiai pompai išspręsti. Užuot rizikavę pažeisti tualetą ar vandens sistemas savo išradingais, bet neprofesionaliais būdais, rekomenduojame išsikviesti ekspertą, kuris turi ne tik įrankius, bet ir įgūdžius bei patirtį tokiose situacijose.

Prireikė santechniko paslaugų?

Kviečiame susisiekti su „Universaliu meistru“ – suteiksime visas būtinas santechnikos paslaugas. Jeigu jūsų vamzdynas kelia jums nerimą, griebkite telefoną ir skambinkite mums!

Palieskite, kad skambintumėte