3 Požymiai, Sufleruojantys, Kad Jau Reikia Atsinaujinti Elektros Lizdus

Ar turite naujausios laidos išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį? Šiomis dienomis mobilieji prietaisai yra be galo populiarūs, nepaisant to, kad šios technologijos tobulėja ir keičiasi greičiau nei jūsų pienas surūgsta šaldytuve. Didelė tikimybė, kad esate pasiryžę išleisti labai daug pinigų, kad turėtumėte pažangiausią mobilųjį prietaisą, užmiršdami, kad jūsų elektros lizdai, dėl kurių šios technologijos ir gyvuoja, jau prašo atnaujinimo.

rozete

Ar nepastebite žemiau nurodytų požymių, kad jau derėtų atnaujinti elektros lizdus?

1. „Daugiau nei iki dviejų tikrai nereikia skaičiuoti.“

Problema:

Neįžeminti dvišakiams kištukams pritaikyti elektros lizdai nėra paprasčiausias sprendimas tam, kaip galite apsisaugoti nuo netyčinio trišalio kištuko įkišimo į lizdą – jie yra supaprastintas elektros lizdų variantas, sukeliantis galimą pavojų jums ir jūsų mobiliajai įrangai, pvz., jus gali nutrenkti elektros šokas, o jūsų elektroninė įranga gali paprasčiausia sudegti.

Sprendimas:

Apgailestaujame, bet paprasčiausiai pakeisdami dvišakiams kištukams skirtus lizdus trišakiais neišspręsite šios problemos, o kaip tik sukelsite didesnį pavojų įrangai ir sau. Tokiu atveju būtina įrengti trilaidę elektros grandį, kuria būtų galima taip pat įrengti tinkamą įžeminimą. Papildomai galime rekomenduoti įrengti liekamosios srovės įtaisą, kuris kainuoja mažiau ir apsaugo nuo elektros šoko sukeliamų problemų, tačiau neįžemina srovės ir todėl neapsaugoja jautresnės elektrai įrangos.

Universalus Meistras rekomenduoja: neturėdami tinkamai įžemintų elektros lizdų, srovės filtrai tikrai nepadės. Nesvarbu, ar pirktumėte pigius, ar brangius, be tinkamo įžeminimo, jie neapsaugos jūsų elektroninių įrenginių.

2. „Neseniai vonioje jums netikėtai sukilo visi galvos plaukai…“

Problema:

Liekamosios srovės įtaisai apsaugo jus nuo elektros šoko didesnės rizikos patalpose, pvz., tokiose, kur lizdai gali būti apipilami vandeniu. Liekamosios srovės įtaisai turi testavimo ir pakartotinio paleidimo mygtukus. Šie įrenginiai apsaugo žmonių gyvybes tuojau pat nutraukdamos elektros srovę, jeigu ji nukeliauja nenumatytu keliu, pvz., į jus. Šiuo metu tokia įranga yra būtina vonios kambariuose, virtuvėse, garažuose, sandėliuose ar katilinėse, rūsiuose, baseinų teritorijose ir lauke.

Sprendimas:

Pakeiskite elektros lizdus į liekamosios srovės įtaisus. Tikrai nėra priežasties sukelti pavojų savo šeimai atidėdami šiuos darbus vėlesniam laikui. Nesibaiminkite, jeigu jūsų namai yra senesnės statybos. Liekamosios srovės įtaisai veikia nepaisant to, ar lizdas yra įžemintas, ar ne, ir jie nėra iš tiesų brangūs.

Universalus Meistras rekomenduoja: Vartotojų produktų saugos komisija bei elektros specialistai teigia, kad įrengus liekamosios srovės įtaisus visuose namuose, elektros šoko rizika sumažėtų beveik 100 proc., tokiu būdu išgelbėdamos daugeliui žmonių sveikatą ir gyvybę.

3. „Elektros lizdai ir mažamečiai vaikai – gąsdinanti kombinacija.“

Problema:

Nuolatinis verkimas, seilėjimasis ar netvarka namuose nėra tokia jau didelė problema, kaip elektros lizdų apsauga nuo vaikų. Senesnių elektros lizdų atveju, vaikui užtenka tik įkišti smailų daiktą į vieną iš elektros lizdo skylučių ir jis tuojau pat nukentės nuo elektros smūgio. Nesvarbu, ar jūs turite vaikų, ar pas jus lankosi šeimos su vaikais, elektros lizdų apsauga yra nebrangus ir efektyvus sprendimas siekiant išvengti elektros šoko ar rimtesnių problemų.

Sprendimas:

Įrenkite elektros lizdo apsaugą nuo vaikų – tai paprasta ir nebrangu. Elektros lizdai su apsauga nuo vaikų yra pritaikyti veikti tik tuomet, kai visos šakės yra tolygiai kišamos į elektros lizdą. Jais naudotis yra taip pat paprasta, kaip ir tradiciniais elektros lizdais, bet ir suteikia būtiną apsaugą nuo vaikų. Įrengti elektros lizdų apsaugą nuo vaikų yra paprasta, nebrangu ir to reikia tik vieną kartą. Šio tipo elektros lizdai paprastai yra įrengiami naujai statomuose namuose.

Universalus Meistras primena: Truputį daugiau nei du trečdaliai visų vaikų elektros šoko atvejų įvyksta tėvams esant namuose.

Taigi, ko laukiate?

sudegusi-rozete

Šie elektros lizdų tipai po truputį tampa norma, nes šių įrenginių pirmuonys veikė tik kaip elektros tiekimo prietaisai, o šiuolaikiniai elektros lizdai be pirminės funkcijos taip pat yra pritaikyti gelbėti gyvybes. Vis tiek nesate įsitikinę, kad tai yra gera mintis? Pasverkite elektros lizdų atnaujinimo ir aukščiau minimų problemų pasekmių ištaisymo kainas. Galite manyti, kad jūsų namai yra saugūs, bet ar tikrai jie yra tokie?

Atsinaujinkite elektros lizdus, o ne savo išmaniuosius. Manome, kad jie jau pakankamai ilgai to laukė. Susisiekite su Universalaus Meistro Elektriku Vilniuje dabar telefono numeriu: (8-5) 214 1528!

Palieskite, kad skambintumėte