Vairuotojo paslaugos Vilniuje

Skambinkite

Vairuotojo paslaugos Vilniuje

Su malonumu norime pranešti, kad nuo šiol Universalus Meistras teikia ir privataus vairuotojo paslaugą. Visiškai nesvarbu ar jums reikia vairuotojo nes planuojate audringą vakarėlį Vilniaus naktiniuose klubuose, ar vykstate į prabangų renginį, ar vairuotojo paslaugų prisireikė iš užsienio atvykusiems jūsų verslo partneriams, - Universalaus meistro privatūs vairuotojai pasirūpins, kad jūsų kelionė būtų maloni ir komfortiška.

Kodėl verta samdyti privatų vairuotoją?

  • Į verslo susitikimus, renginius atvykite savo automobiliu
  • Išvengiate streso dėl patikimumo, išvengiate automobilio parkavimo problemų.
  • Galite atsipūsti keliaudami į ir iš renginio / susitikimo
  • Išvengiate brangiu taxi ar limuzinų kainų.

Vairuotojo paslaugos Vilniuje

asmeninio-vairuotojo-paslaugos

Asmeninis vairuotojas Vilniuje

 

Kai tik susimąstote apie išvyką į Vilniaus centrą penktadienio ar šeštadienio vakarą, - pagalvokite kaip stilinga ir lengvabūdiška (iš gerosios pusės, beabejo) būtų nusisamdyti privatų vairuotoją. Nusisamdžius vairuotoją ne tik galėsite atsipalaiduoti ir išgerti, - taip pat jums nereiks mąstyti apie tai, kaip vakarui pasibaigus grįžti namo. O taip pat, - kas gali būti stilingiau už privatų vairuotoją?

Du klientų tipai

 

Asmeninius vairuotojus užsisakinėja dviejų tipų klientai – žmonės kurie noriai užmezga su vairuotoju ryšį, tam, kad jis geriau suprastų jų norus ir pageidavimus. Kiti, nemėgsta klausimų, - iš taško A į tašką B. Abiejų tipų klientai laukiami ir gerbiami.

Asmeninis vairuotojas Vilniuje - telefonas  

Asmeninio vairuotojo – praktinė nauda 

 

Rasti vieną ar kitą adresą Vilniaus mieste gali būti pakankamai nemažas iššūkis tiems, kurių pagrindinis maršrutas yra namai – darbas – namai. O ką jau bekalbėti apie parkavimo ypatumus prie klubų ir įvairiausių renginių. O kur dar parkuoti draudžiantys ženklai, linijos ir vietų stoka. Profesionalus vairuotojas visada žinos vietelių, kur automobilį galima pastatyti paprasčiau, pigiau ir saugiau.

 

Keliaukite komfortiškai ir stilingai

­­­­­­

 

Keliauti su asmeniniu vairuotoju Vilniuje ne tik be galo komfortiška, bet ir labai stilinga. Samdantis vairuotoją kuris vairuos jūsų automobilį jums nereikia sukti galvos dėl patikimumo, - nes nei vienam iš mūsų nėra nieko patikimiau už savą automobilį. Iš taško A į tašką B keliaukite komfortiškai ir stilingai, - sužavėkite tuos kuriems įspūdį palikti norite.

Rami galva 

 

“Rami galva”, kaip mėgsta sakyti Lietuvaičiai, - yra vienas svarbiausių ingredientų tobulo vakaro recepte. Kas gali nuteikti ramiau nei visiškai išspręsti klausimai dėl keliavimo vakaro metu, grįžimo namo ir t.t. Jokių nereikalingų problem, - jokios atsakomybės. Mūsų vairuotojai pasirūpins viskuo.

Taxi ? Uber? Ne.

 

Taksi leidžia pasirinkti maršrutą, Uber’is – taip pat, - bet gavus taksi firmos ar “Uberio” pranešimą, kad tuoj atvyks baltas septyniolikos metų Opel Astra, padaryti negalite nieko, o - ši dalis “pradžiugina” ne retą iš mūsų.Leiskitės į siautulingus vakarėlius ar verslo susitikimus su savo automobiliu. Tai ne tik kur kas patogesnis, patikimesnis ir stilingesnis būdas keliauti mieste.